Do jakiego wieku rosnie męski penis?

semp0009

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Do jakiego wieku rosnie męski penis???Pytam jak najbardziej powaznie.. moze to lekko glupiie pytanie ale chciałbym wiedziec chociaz mniej wiecej...do kiedy. wlasnie skonczylem 18 lat i czy to juz koniec u mnie czy jeszcze do np 20lat moze urosnąc???Licze na konkretne i powazne odpowiedzi...Pozdrtawiam
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
penis rośnie wraz z wzrostem twojego ciała. czyli wtedy kiedy się rozwijasz. nie da się powiedzieć konkretnie do którego roku życia bo każdy inaczej dojrzewa.
tak w ogóle wielkość penisa nie ma zasadniczego znaczenia dla bycia atrakcyjnym mężczyzną...
 

voytec22

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
przed komputerem
Do jakiego wieku rośnie męski penis???
A jest damski penis ?

ps: słyszałem że do 21 roku życia może się jeszcze powiększyć ale nie jestem pewien.
Jeśli masz problem z wielkością to idź do seksuologa albo jedz wyłączne brokuły i kalafiory i nie wpadaj w kompleksy masz tutaj opisane http://penisinfo.republika.pl/rozmiary.htm rozmiary. Podobno większość facetów lubi wielkość swojego ptaszka, ja jestem ze swojego zadowolony.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Pozwolę sobie przytoczyć słowa któregoś z użytkowników (już nie pamiętam kto napisał):

Czasem mężczyzna z małym ptakiem zdziała więcej, niż ten z wielkim.. ;) (napisała to dziewczyna)..
Co do tematu to ciesz się, że nie jesteś Chińczykiem - europejczycy mają średnie sprzęty, ale i tak powinniśmy się cieszyć..;)
 

melito

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
nie, penis rośnie tylko do 16,5 roku życia. tak jest ogólnie przyjęte, prawidłowo
oczywiście mogą być wyjątki.,
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Naprawde istnieje taki problem jak wielkośc penisa ? A jakie to ma znaczenie w ogólej gospodarce wodnej naszego kraju ?
hmm...nigdy nie zastanawiałem się , czy mam dużego, małego czy średniego. Bardziej myslałem co zrobić w zyciu aby ludzie mnie pamiętali co zbudowac co napisać, czego dokonać.
Myslę, że jak napiszesz np ksiażkę typu Hary Potter albo bedziesz Coelho lub zostaniesz Bergmanem, a może Cure Skłodowską to wielkośc penisa nie będzie miała totalneego znaczenia :)
Ten wszechobecny rozleklamowany seks z plakatów reklam, czasopism robi nam chyba wodę z mózgu
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
To napewno sprawa indiwidualna.. ale tez mi sie gdzies obilo o uszy ze cos kolo do 17 roku


Takze przykro mi chlopie, z tym co masz musisz sie bawic ;)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
omg.. nie ma to jak fachowe rady.. albo robicie sobie wszyscy z niego ja.ja albo naprawde jesteście tacy tempi..
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
to ze chlopak musi dzialac tym co ma to fachowa rada, nikt bardzej fachowej mu nie przedstawi
to prawda, ale czemu wszyscy strzelają co do pytania postawionego w temacie?? prawda jest to że penis rośnie wraz ze wzrostem ciała i już...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
tak sobie wymysliles ?

wymyśliłaś jakby co... <.<

czyli przyjmujac hormon wzrostu rosnie penis

chodzi mi o że proces ten ma miejsce w okolicach okresu dojrzewania, czyli np. 14-17 lat (z tym ze jeden chłopak może później dojrzewać a drugi wczesniej). Z tego co wiem, nie da sie tego procesu w zaden sposob zamplifikowac.
głównie dzieki testosteronowi rośnie penis i przyjmowanie testosteronu też może nie pomóc (co najwyżej raka prostaty można sie dorobić).

btw: przez nieodpowiednie lykanie hormonow da sie go zmniejszyc, ale tego nie jestem pewna..
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
wymyśliłaś jakby co... <.<

wybacz, pobieznie rzucilem oko na twoj nick :)

chodzi mi o że proces ten ma miejsce w okolicach okresu dojrzewania, czyli 14-17 lat, a nie pozniej. Z tego co wiem, nie da sie tego procesu w zaden sposob zamplifikowac

no ale ten przedzial wiekowy byj juz wlasnie podany wiele razy wczesniej

btw: przez nieodpowiednie lykanie hormonow da sie go zmniejszyc, ale tego nie jestem pewna

chyba tak

"duza klatka maly ptaszek" jak to sie mowi o panach ktorzy pomagaja sobie w budowie ciala aplikowaniem testosteronu :)
 

Szaraq12

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Teoretycznie do 24. roku życia.
Jak to będzie wyglądało w praktyce - sam zmierzysz i zobaczysz :D
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Teoretycznie do 24. roku życia.
szaraq odpowiedx na postawione pytanie autora już zoatała ustalona ciut wyżej..

wybacz, pobieznie rzucilem oko na twoj nick
ok, nic się nie stało :)

no ale ten przedzial wiekowy byj juz wlasnie podany wiele razy wczesniej
koledzy odpowiadali ze do 24, 16 bądź 21 roku życia, a przecież każdy inaczej sie rozwija i moim zdaniem jest to wprowadzanie autora w pewnym sensie w błąd..
 
Do góry