dni płodne problem [?]

paniporcelanowa

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam problem z okresem, jest on nieregularny, stąd mam do was zapytanie
ostatnio miesiączka wystepowała u mnie około 15 grudnia, potem normalnie współżyłam z narzeczonym i sie zabezpieczalismy, ale po sylwestrze kochalismy sie bez zabezbieczenia, nie wiem kiedy mam dni płodne więc kilka dni temu zrobiłam test i wyszedł negatywny, od grudnia nie miałam okresu, ale pare dni temu wystąpiło niewielkie krwawienie które nie trwało nwet dnia i na drugi dzien rano tez troche krwawiło a potem nic, więcej kresu nie było, wczporaj tez kochalismy sie bez zabezpieczenia.. czy moge zajś w ciąże?
może ktróraś z was ma podobny problem albo miała?
prosze o jakieś rady

:) pozdrawiam
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Oczywiście, że możesz zajść w ciążę, przecież nie wiesz kiedy występuję owulacja.
A współżycie gdy masz nieregularny cykl jest bardzo ryzykowne.
 

katpaw31

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
A JA MAM PYTANIE CZY KIEDY WSPÓŁŻYŁAM Z MĘŻCZYZNĄ W DNI PŁODE I W ŚLUZ PLODNY CZYLI TEN PRZEZROCZYSTY I CIĄGNĄCY SIĘ TO JAKIE SZANSE MAM ABY ZAJŚĆ W CIĄŻE, I MNIEJ WIĘCEJ ILE PROCENT. PROSZE O ODPOWIEDZI :papa:
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Jesli sie nie zabezpieczyliscie to szanse na zajscie sa duze.... Dokladnie w procentach to ciezko okreslic...
A macie w palnach dzidzie?
 

katpaw31

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
bardzo byśmy chcieli mieć dzidzie a zaponialam jeszcze dodać że kochaliśmy się jeszcze dwa dni po okresie.
 

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
bardzo byśmy chcieli mieć dzidzie a zaponialam jeszcze dodać że kochaliśmy się jeszcze dwa dni po okresie.




Dwa dni po okresie raczej nie zajdziesz w ciąże... ;)
Bo sama współżyłam 3 dni po miesiączce bez zabezpieczenia i pytałam się we wtorek na wizycie u ginekologa czy są szanse, abym była w ciąży i powiedział mi że nie... :)
Chociaż osobiście słyszałam o różnych przypadkach i jak wiadomo wszystko zależy od indywidualnych `cech` kobiety ;)
Długości cykli itd...
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
A JA MAM PYTANIE CZY KIEDY WSPÓŁŻYŁAM Z MĘŻCZYZNĄ W DNI PŁODE I W ŚLUZ PLODNY CZYLI TEN PRZEZROCZYSTY I CIĄGNĄCY SIĘ TO JAKIE SZANSE MAM ABY ZAJŚĆ W CIĄŻE, I MNIEJ WIĘCEJ ILE PROCENT. PROSZE O ODPOWIEDZI :papa:
Wydaje mi się że szanse sąduże ale byłyby jeszcze większe gdybyście kochali sie dzień wcześniej ponieważ plemniki w takim ślizie maja sprzyjające warunki aczkolwiek musza dojżec co zajmuje im około 6 godzin póznije moga przezyc w twoim organizmie do 3 dni. :)
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Dni płodne można ustalić trzema metodami naturalnymi, metoda obserwacji śluzu szyjkowego, metoda kalendarzowa oraz metoda termiczna... Jednak wymagaja one zdyscyplinowania, no i żeby się w to bawić trzeba mieć regularne miesiączki, nie zmieniać otoczenia, nie chorować, nie życ w stresie itd. Więc sama zobacz jakie te metody mają szanse na określenie tych dni...
A po drugie para która wymyśliła metodę kalendarzową, sama miała dziewięcioro dzieci ;)
 
Do góry