Dlaczego seks jest tak ważny w życiu człowieka?

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
No właśnie. Dlaczego jest tak ważny?
Ja, przyznam się szczerze, swój tzw. pierwszy raz mam jeszcze przed sobą, ale interesuje mnie to, dlaczego wszyscy dążą do tego, by z kimś się przespać. Wszyscy to robią z różnych przesłanek: z miłości, chcicy i jeszcze z innych powodów i na różny sposób.
Czy możliwe by było, żeby ludzie nie uprawiali seksu? Nie chodzi mi o argumenty typu: inaczej nie będziemy się rozmnażać, że ludzi będzie coraz mniej i takie tam... co o tym myślicie?

pozdrawiam
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
37
Miasto
www.forumovision.com
bo to daje najwiecej przyjemnosci... facetom pozwala sie rozladowac... bez seksu daloby sie zyc, tylko po co? po co rezygnowac z czegos tak pieknego?
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
bo to daje najwiecej przyjemnosci... facetom pozwala sie rozladowac... bez seksu daloby sie zyc, tylko po co? po co rezygnowac z czegos tak pieknego?
Rozładować to ja sie moge ręką. ale lepiej jak to robi dziewczyna oczywiscie :sexy: No własnie niema po co rezygnowac z tego co daje przyjemnosc.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
hola hola panowie...
faceci rozładować a kobiety to co?
rozładowywarki jestemy tylko?
MY TEŻ MAMY PRAWO DO ORGAZMU! :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
to narzedzie ku prokreacji ... sprytnie to sobie natura wymyslila

Czlowiek to stworzenie ktore umi najlepiej zabijac i sie rozmnarzac... dlatego rozplenil sie po ziemi jak wirus
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
To jak będziesz już po tym swoim Pierwszym Razie to zrozumiesz,że bez tego nie da się życ :D
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
To jak będziesz już po tym swoim Pierwszym Razie to zrozumiesz,że bez tego nie da się życ :D

Zgadzam sie w 100%.


Tak naprawde nie ma wytłumaczenia racjonalnego, dlaczego ludzie tak lubią sex.
Jedno jest pewne, ze jest to przyjemność, co więcej jest to pełne oddanie drugiej osobie, która sie kocha. (nie mowie tu o przelotnym sexie z nieznajomym, bo takiego nie toleruje).

Dla mnie sex jest dopełnieniem zwiazku, to chwile, w ktorych jestesmy jednością i kiedy możemy sprawić sobie przyjemnośc fizyczną.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
To jak będziesz już po tym swoim Pierwszym Razie to zrozumiesz,że bez tego nie da się życ :D

Dokladnie. A jak zbliza ludzi do siebie...Nie wiem, czy to dziwne, czy nie, ale ja sie zdecydowanie lepiej dogadywalam z facetem, kiedy sie regularnie kochalismy...Ale tego sie nie zrozumie, zanim sie tego nie zrobi. Niestety, wiem to z paratopsji (taki moj neologizm :p chyba mozna zrozumiec, o co chodzi, prawda? <_< ). Ile bym dala, zeby to sie zmienilo...
 

Dark Wanderer

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz City
Wiesz seks jest to bardzo imtymne zblizenie i wiekszosc osob (chociazby ja) robie to tylko z osoba ktora kocham (pozdrawiam tutaj moja Kruszynke :zakochany: ) i jest to bardzo przyjemne i ogolnie pozwala wzmacniac zwiazek...
Tak jak ktos napisal wczesniej po co rezygnowac z czegos tak przyjemnego a juz wogole jak robi sie to z osoba ktora sie kocha :D
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Najlepszy jest ten pierwszy dla kobiety, bo jak facet dostanie wieniec to może być pewny że go kocha i że może kiedy chce :p hehehe

tam coś czytałem od rozładowywarkach... hehehe nie tak, to jest! My ejsteśmy raczej jak te telefoniki!! a jak wiecie teraz bez telefonu prawie nie można żyć tak wy bez nas nie możecie.. ale jak wiecie telefon bez ładowarki nie podziała, czyli my bez was także nie będziemy mogli funkcjonować znaczy się żyć :D hehehe

Seks jest zajefajny bo.. noooo!! no... bo!! wiecie nooo!! ćwiczysz kondycje, no i zbliżasz się do kobietki tak mmMmmMmmm i ten wasz piękny uśmieszek po.. taki ciepły a zarazem figlarny... a że już nie wspomne o waszej dziewiczej niepewności.. to jest dopiero mania... mmmMmmMmmmMMMmmm!! I like this..!! :))))

A jak sobie pomyśle, o tym jaka jest przepaść pomiędźy kobietami- narzędziami, a kobietami-nauczycielkami i wogóle jest tego... !! kocham was kochane moje drogie panie za tą dziurke wysłaną różowym aksamitem hehe :p nie to, żebym tylko to miał w głowie, ale w większości właśnie to zajmuje moją głowe! hehe :)))

A tak poważnie, dlaczego seks jest taki ważny?Powiem szczerze, że ważność seksu zależy od tego jakie kto wyniósł wzorce z domu, bądź w jakimim towarzystwie się obraca. Niektóre dziewczyny traktują to jako najcenniejszy dowód miłości, inne jako dobrą zabawe albo czysty sport.. jednak najczęściej niektórzy nie doceniają mocy wyczynu jakim jest seks, dlaczego? Niedojrzali ludzie myślą tylko o tym jako o zabawie a potem mamy przepełnione domy dziecka, bądź szpitale i co gorsza "śmietniki";/

Można się nim bawić, ale tylko z odpowiedzialnymi osobami !! :) Jest on dla każdego ważny, w każdej postaci! Dla jednego w śmiechu dla drugiego w poważnej sytuacji! :)

Kochajmy się kochać :D hehehe :p

pozdrawiam :D mmMmmmMm :)
 

rocky1

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
śląsk
BO seks jest jedna z tych lepszych "żeczy"{przyjemności}na swiecie obok sportu,przyjazni,kina,muzyki i piwa.

seks jest cementem w zwiazku,bez tego by sie posypało.
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Ale chyba seks nie jest do końca takim "cemetnem w związku" skoro słyszy się, że pary decydują się żyć w całkowitej czystości i to nie tylko w okresie narzeczeństwa, ale też i w małżeństwie decydują się na taki wariant, są to twz: "białe malżeństwa". Czyli nie dla każdego seks jest podstawą związku. Co o tym sądzicie?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Bo seks nie powinien byc podstawa zwiazku. I nie jest. Wienczy milosc dwojga ludzi, zbliza ich do siebie jeszcze bardziej, jest taka nagroda...
A ze biale malzenstwa to glupstwo, to inna sprawa <_<
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
jako ateista uwazam ze prokreacja to jedyny sens naszego zycia... a jak inaczej namowic rozumne istoty do rozmnazania sie? przyjemnosc... :>
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wg.mnie bo ponieważ :D daje przyjemność,rozładowuje napięcie, jest ciekawy, można fajnie experymentować, sprawiasz partnerowi sporo radości, urozmaica związek :]
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
jezeli przezyjesz juz swoj pierwszy raz to zrozumiesz dla czego on jest taki wazny i wtedy to dopadnie cie chcica nawet w najmniej oczekiwanym momencie:p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
To jest jedna z najprzyjemniejszysz rzeczy jakie mogą się przytrafić człowiekowi :D a pozatym odpreża nas, relaksuje i daje przy tym tyle przyjemności ...

Trzeba przeżyć, zeby zrozumieć :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
czemu ? bo kobieta po nim jest o wiele milsza :D czyt. nie do poznania :p
 
Do góry