Depilacja czy nie ?

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, ja bym sie czuł troche nie ten jakbym sie tam depilował. zresztą ... i tak cały metroseksualizm minie w raz z naszym pokoleniem.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
37
Miasto
www.forumovision.com
albo chociaz jakos skraca te wloski- to juz jest cos
no ja przykladowo raz sie ogoliłem "na łyso" i wyglądałem jak debil :D bo na brzuchu i nogach owłosiony jak zwierz a tu łysa polana :D od tamtej pory tylko przystrzugam ;) dobrze, że wtedy nie miałem nikogo na stałe :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No to jesli jestes caly vowlosiony jak malpa (wybacz...:p), to faktycznie moze to glupio wygladac :p. Moj byly byl lysy...Az mialam przy nim kompleksy, bo ja to owlosiona jestem :p. Chocby na rekach- mniej mial wlosow ode mnie :].
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moj chlopak tez raz mi zrobil taki prezent, ze sie ogolil, no a na brak wloskow na innych czesciach ciala nie narzeka i rzeczywiscie dziwnie to wyglada na brzuszku włoski, patrzysz nizej, a tu gładko, ale chyba mu sie to nie podobalo, bo teraz tylko skraca ;)
 

rocky1

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
śląsk
Porastu prosze panie o szczere odpowiedzi.
dodatkowo napisze ze sam nosze brode jak cezary pazura w E=MC 2
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Nie kojarzę brodyPazury z tego filmu, ale mój eks preferował zarost kilkudniowy i po takiej minetce potem byłam taka podrapana, że ja już dziękuję. :D Bródkę dłuższa u faceta też mialąm, ale jakoś mi to chyba nie pasuje. :p Wolę gładkość. :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Hm, a ja lubie brodke :D. Najwieksza rozncie to czuje, jak mnie moj chlopak po szyi caluje...Mhm...
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
ale taki pocałunek w kark z muśnięciem bródką jest boski ^^
mhrrr :D

[Edit]: jezu swiety ale byka strzeliłam :p [poprawione] :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
najlepszy jest taki tygodniowy zarost, bo taki kilkudniowy strasznie kłuje
bródka sie czasem przydaje bo potrafi dostarczyc dodatkowych bodzcow przy minetce :)
 

Darnok

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Hmm a co sądzicie o tym, że włosy łonowe ochraniają narządy płciowe przed bakteriami itp?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Owszem, ochraniaja :p. To na tej samej zasadzie co fakt, ze wlosy np na nogach chronia przez przemarznieciem. Ale czlowiek- najglupsze zwierze i tak brutalnie dziala wbrew naturze :p.
 

Adamsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
Warszawa
Hmm a co sądzicie o tym, że włosy łonowe ochraniają narządy płciowe przed bakteriami itp?

Tiaa.... i przed niechcialną ciążą :)
Przecież włosy to właśnie potencjalne siedlisko bakterii - vide brody u facetów. Jakoś od ich golenia nie przybywa bakterii na twarzy - wręcz przeciwnie :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wlosy niby sa po to, zeby chronic, no ale same sa siedliskiem bakterii, wiec juz chyba lepiej jak ich nie ma
 
Do góry