Depilacja czy nie ?

kasia23

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Decyzja o depilacji to bardzo indywidualna sprawa, myslę ,że dobrze jest poznać zdanie tej drugiej połówki w tej kwestii , bo przecież to jej mamy sie podobać ,więc warto pozanć jej opinię i wtedy decydować czy mieć włsoki czy sie ich pozbyć. Niektórzy faceci nie chcą nawet słyszeć o depilacji bo pachnie im to gejem :) Jeśli chodzi o mnie to nie wymagam od faceta takich poświęceń ale przyznam ,że znacznie milej całuje się "te" wrażliwe rejony jak są pozbawione włosków.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
coz
to ze homo sie gola/depiluja nie znaczy nic = nie obchodza mnie
natomiast
jesli facet wymaga od swej kobiety lysej "ostrygi" a sam mowi ze to nie meskie albo cos w tym guscie
to swiadczy raczej o jego niskiej samoocenie i niczym wiecej
czytaj: ja musze udowadniac ze prawdziwy hetero facet jestem....


ps te lesbijki z ktorymi sie mialem okazje poznac mialy raczej dlugie klaki na nogach - bo one sie odcinaja os mesko-damskiej seksualnosci....
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie wypowiem sie na temat homo - tyle że toleruje , rozumiem.
Uważam że jeśli facet wymaga tego od kobiety niech sie zastanowi nad wymaganiami swojej kobiety - one też sie liczą!
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
dla mojego chłopaka to nie robi różnicy. nie ma oporów niezależnie od tego czy wygolona czy nie. Ale ja sama wolę siebie wygoloną :) jakoś tak przyjaźniej wygląda :]
co do mężczyzn to hmmmm króciutko przystrzyżony. Bo facet bez owłosienia jest taki zniewieściały.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
zioomal, aleś porównanie dała :]

czy u kobiety, czy u faceta, wygolone chyba lepiej wygląda :p jak to mój kolega mawia "nie lubię mieć włosów między zębami" :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Moze bede dziwny ale uwazam ze kobieta jest najpikniejsze bez jakichkolwiek modyfikacji... i calkowite wygolenie mi jakos nie podchodzi

moze staroswiecki jestem
 

myszczu007

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
525
Punkty reakcji
0
A co powiecie na wygolenie sobie swoich inicjałów, bądź coś takiego? ;)
Co do mnie do bardziej preferuję ogolone, ale paseczek też może być :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Troll co Ty taki busz lubisz? nietypowe podejscie jak na dzisiejsze czasy

inicjaly? nie probowalam, to chyba raczej trudne do z realizowania jest :p

mi najwygodniej ostatnio jest z paseczkiem i jakos tak to chyba lepeij wyglada niz cala gladka :]
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
No właśnie, samej to raczej ciężko wygolić sobie takie inicjały.Tak więc jakby facet chciał widzieć je na naszych łonach, musiałby sam zabawić się w fryzjera..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
napisales ze lubisz "bez jakichkolwiek modyfikacji" :p czyli dla mnie to jest jednoznaczne :p
czyli co chodzilo Ci o paseczek???? :]
 
Do góry