Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

monikaca

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
czestochowa
Hejka dziewczyny :) jestem tu nowa:) od jakiegos czasu obserwuje to forum... chyba stałam sie fanką próbek w zyciu żadnych nie dostałam i jakos sie teraz tym zainteresowałam:p mam do was pytanie a mianowicie jesli wysyłacie e-maile do tych firm z gadzetami to jak tam piszecie ??
I jeśli chodzi o te zagraniczne strony to tez nie ma pojecia jak tam piszecie po polsku?? prosze pomozcie:) postram sie znalezc kilka jakis adresów firm z probkami :) pozdrawiam wszytskich :):)
Ja pisze przewznie np cos takiego:
Witam, Jestem zainteresowana Państwa firmą, ale nigdy nie używałam Waszych kosmetyków. Dlatego bardzo prosiłabym (jeżeli oczywiście jest taka możliwość) o przysłanie mi darmowych próbek na adres: .............

Witam, Chciałabym Państwa prosić o wysłanie mi próbek Waszych produktów, jakiś gadżetów reklamowych, katalogów, itd. Na adres:
:eek:k:
 

Monii_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
ja mam 2,50 b. ale to dopiero 9 dzien ^^

napisalam propozycje makijazu (;

ide wysylac maile chyba ^^
 

ashia137

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
No już chwale sie:D
No wiec:
Próbki i testery
14 smyczy i 20 dlugopisów
fuuuuull makulatury
ładne przewodniki i teczki
odswierzacze z max24 czy cos w tym stylu
vattenfall x2:
-serce i smycz
2 kubeczki
4 awiza
I u sasiadki:
Testery fluidów
Pocztówki i cos tam jeszcze z Józefowa
Ksiazeczka z Kórnika
Póbki z aflofarm chyba [Aronia]
I....Z Bobowity kaszka,musik[Yami:p] i fuj mleczko aha i ksiazeczka:p
I jeszcze:
Testery szminki jakiejs[z zagranichy chyba bo nie z maybelline]
i perfumki w fiolkach po 2ml. z czegos
teraz jade po butki [Nike Court Tradition-BOOSKKIEEE:] i plecaczek śliczny do kompletu z nike :lol:
Jak kto chce to pisac:] ale na kilku niema napisu z kad....

dostałas z bobowity? prosiłaś o próbki czy wypełniałas formularz? :mruga:
a nie wiesz skąd te testerki fluidów? nie pisalo na kopercie? ;)

KASENA wczesniej pisałas ze masz ok 600 pewniakow...i chcesz sie wymienic... ;) zastanawiam sie czy mamy jakies adresy na wymianę których tyeszcze nie masz... ;) może bys tak napisał kilka adresów - od tego jest forum.żeby pisac adresy z których dostaliśmy gadżety.

ja dzis nic nie dostalam. ani na @ ani od listka :(
za to odebrałam nagrode z Cinema City :sexy: te kosmetyki Eveline smierdzą pasta do zębów miętową...bleeee....

KASENA wczesniej pisałas ze masz ok 600 pewniakow...i chcesz sie wymienic... ;) zastanawiam sie czy mamy jakies adresy na wymianę których tyeszcze nie masz... ;) może bys tak napisał kilka adresów - od tego jest forum.żeby pisac adresy z których dostaliśmy gadżety.

ja dzis nic nie dostalam. ani na @ ani od listka :(
za to odebrałam nagrode z Cinema City :sexy: te kosmetyki Eveline smierdzą pasta do zębów miętową...bleeee....
 

adzia8888

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
449
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tam, gdzie nie był nikt... ^^
Co jest????????

Nie ma żadnych adresów nic... Ja bym też podała...

Co się stało...???
A tak fajnie było na tym forum... Nie psujcie tego!!!!!
Na pewno większośc chciałaby by było tak jak wcześniej i ja też... Weźcie przestańcie odstawiac scenki...
Po to jest forum by na nim pisac, a nie reklamowac swoją dobroc...
Zastanówcie się nad tym...
Zawsze oglądałam to forum i nigdy jeszcze tak nie było... Nie bądźcie BESZCZEBELNI !!!!!!!!!!!!!

dostałas z bobowity? prosiłaś o próbki czy wypełniałas formularz? :mruga:
a nie wiesz skąd te testerki fluidów? nie pisalo na kopercie? ;)

KASENA wczesniej pisałas ze masz ok 600 pewniakow...i chcesz sie wymienic... ;) zastanawiam sie czy mamy jakies adresy na wymianę których tyeszcze nie masz... ;) może bys tak napisał kilka adresów - od tego jest forum.żeby pisac adresy z których dostaliśmy gadżety.

ja dzis nic nie dostalam. ani na @ ani od listka :(
za to odebrałam nagrode z Cinema City :sexy: te kosmetyki Eveline smierdzą pasta do zębów miętową...bleeee....

KASENA wczesniej pisałas ze masz ok 600 pewniakow...i chcesz sie wymienic... ;) zastanawiam sie czy mamy jakies adresy na wymianę których tyeszcze nie masz... ;) może bys tak napisał kilka adresów - od tego jest forum.żeby pisac adresy z których dostaliśmy gadżety.

ja dzis nic nie dostalam. ani na @ ani od listka :(
za to odebrałam nagrode z Cinema City :sexy: te kosmetyki Eveline smierdzą pasta do zębów miętową...bleeee....



A czy te kosmetyki EVELINE są wyszczuplające :question:
 

girafka14

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Unholy Union
Co jest????????

Nie ma żadnych adresów nic... Ja bym też podała...

Co się stało...???
A tak fajnie było na tym forum... Nie psujcie tego!!!!!
Na pewno większośc chciałaby by było tak jak wcześniej i ja też... Weźcie przestańcie odstawiac scenki...
Po to jest forum by na nim pisac, a nie reklamowac swoją dobroc...
Zastanówcie się nad tym...
Zawsze oglądałam to forum i nigdy jeszcze tak nie było... Nie bądźcie BESZCZEBELNI !!!!!!!!!!!!!
A czy te kosmetyki EVELINE są wyszczuplające :question:
OSTRO!
dałabym fajkne adresy ale teraz to same pasozyty ktore nic od siebie nie daja
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
OSTRO!
dałabym fajkne adresy ale teraz to same pasozyty ktore nic od siebie nie daja


własnie!!
ja tez bym chetnie dała tylko chodzi o innych....
to forum jest otwarte dla wszystkich i dlatego ze tak powiem pasozyci na nas zerują...
korzystaja ze my szukamy linków i dajemy je na forum a oni je skopiuja i wysyłaja :/
i dostaja gadzety za darmo bez wysiłku...:/
wiec dlatego nie dajemy linków...
tez musicie to zrozumieć!!
 

notoztoja

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
własnie!!
ja tez bym chetnie dała tylko chodzi o innych....
to forum jest otwarte dla wszystkich i dlatego ze tak powiem pasozyci na nas zerują...
korzystaja ze my szukamy linków i dajemy je na forum a oni je skopiuja i wysyłaja :/
i dostaja gadzety za darmo bez wysiłku...:/
wiec dlatego nie dajemy linków...
tez musicie to zrozumieć!!
noj spoko rozumiem,ale na pw mozemy sobie dawac,niekoneicznie na wymiane:)
 

mkac

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
330
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ślesin
własnie!!
ja tez bym chetnie dała tylko chodzi o innych....
to forum jest otwarte dla wszystkich i dlatego ze tak powiem pasozyci na nas zerują...
korzystaja ze my szukamy linków i dajemy je na forum a oni je skopiuja i wysyłaja :/
i dostaja gadzety za darmo bez wysiłku...:/
wiec dlatego nie dajemy linków...
tez musicie to zrozumieć!!
z drugiej strony takie "coś za coś", czyli dam ci adres jak ty mi też dasz, to też jest bez sensu. i do tego chamskie w stosunku do innych zarejestrowanych forumowiczów, którzy dają adresy na forum, ale niekoniecznie mają swoje dobrze sprawdzone
 

lenka9113

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
hej mam pytanie niezwiązane z tematem :) sory za spam:(

niektórzy z was zapiast cytaty albo normalnie czytanego tekstu w pisauję go w takim KOD
Kod:
kod w czymś takim chyba

poco to robicie??? bo niewiem po co to jest :)
 

kauczocha

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
gdzieś w Polsce
Co jest????????

Nie ma żadnych adresów nic... Ja bym też podała...

Co się stało...???
A tak fajnie było na tym forum... Nie psujcie tego!!!!!
Na pewno większośc chciałaby by było tak jak wcześniej i ja też... Weźcie przestańcie odstawiac scenki...
Po to jest forum by na nim pisac, a nie reklamowac swoją dobroc...
Zastanówcie się nad tym...
Zawsze oglądałam to forum i nigdy jeszcze tak nie było... Nie bądźcie BESZCZEBELNI !!!!!!!!!!!!!
A czy te kosmetyki EVELINE są wyszczuplające :question:



i kto to pisze? osoba ktora ma 20 postow, robi wyrzuty tym co maja duzo wiecej. Zadam ci pytanie, ile linkow i adresow ty wkleilas ze masz czelnosc pisac ze ktos relkamuje swoja dobroc! Jak bys sama cos znalazla a nie posozytowala to bys wiedziala ile to jest cenne, i nie chciala spalic adresu....

teraz mi sie przypominaja slowa piosenki

"Kazdy chce brac... nikt nie chce dac... "

zal.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry