Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

agulicious

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
391
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Ulanów

kasena

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
494
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
a ch ci do trgo
bzaucha@budinstal.com.pl
fbantczak@neostrada.pl
poczta@rokom.pl
biuro@as-tech.com.pl

Wysyłają fajne gadżety nawet jesli napiszą negatywa tylko trzeba troche poczekac. Ja dostałam negatywa ale po miesiacu przyszły długopisy smycze i notesiki
 

notoztoja

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
bzaucha@budinstal.com.pl
fbantczak@neostrada.pl
poczta@rokom.pl
biuro@as-tech.com.pl

Wysyłają fajne gadżety nawet jesli napiszą negatywa tylko trzeba troche poczekac. Ja dostałam negatywa ale po miesiacu przyszły długopisy smycze i notesiki

kurcze fajnie,ze sa jeszcze tacy ludzie co podaja jakies @:0hehe dzieki:*
 

marlienkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
domek.
Hejka wsjem. Aleście naskrobali przez te 3 dni. Uff ale mialam czytania. U mnie to tak: kubek z dr. oetkera, próbka błyszczyku maybelline. Dobre i tyle. Aha i jeszcze link: marketing@cymes.pl
jak cos znajde to podam. Papapapa.
 

kasena

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
494
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
a ch ci do trgo
Nie pamietam czego to są adresy miałam je gdzies luźne wpisane wiec podaje. LUDZIE dzielcie sie tym co macie

Aha adresy :D
biuro@pierrearthes.com
informacja@maystar.pl
info@annalotan.pl
biuro@farouk.com.pl
unicolor@unicolor.com.pl
verbraucher@londa.de
beata@farmavit.com.pl
 

lenka9113

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
http://undertwenty.dziewczyna.pl/ -konkurs sms - do wygrania kosmetyki
hej prosze looknijcie na ta stronke i powiedzcie gdzie tem trzeba wpisać ta swoja wypowiez o kosmetyku?? :) prosze zalezy mi :D

u mnie kubeczek z oetkera ....i mniewiem co sie dzieje ale żadne maile do mnie niedochodzą a wysyłałam do firm , niewiem moż coś z pocztą ....


kto mi wygra w konkursie z dax :(:( bo jabym tak chciała coś wygrać Widziałam że ktoś pisął że będzie grać al za adresy a ja aktualnie niemam żadnych fajnych , dopiero niedawno na nowo zaczełam pisac maile i narazie niemam , ale może znajdzie się ktoś o dobrym serduszku :D:D:D:D:D:
 

zmurka

zmurka na prezydenta xD
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
603
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z nieba
hej prosze looknijcie na ta stronke i powiedzcie gdzie tem trzeba wpisać ta swoja wypowiez o kosmetyku?? :) prosze zalezy mi :D

u mnie kubeczek z oetkera ....i mniewiem co sie dzieje ale żadne maile do mnie niedochodzą a wysyłałam do firm , niewiem moż coś z pocztą ....
kto mi wygra w konkursie z dax :(:( bo jabym tak chciała coś wygrać Widziałam że ktoś pisął że będzie grać al za adresy a ja aktualnie niemam żadnych fajnych , dopiero niedawno na nowo zaczełam pisac maile i narazie niemam , ale może znajdzie się ktoś o dobrym serduszku :D:D:D:D:D:


o ile się nie myle musisz wysłać sms'a
 

So_Sweet

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Ludzie napiszcie mi na PW stronki firm co wysyłają mydła:] PLissSsSs :) oczywiscie za cos lub za nic:p
Mam juz wszystko od odświezaczy powietrza po próbki nawozów naturalnych w buteleczce :D Mhm....Ładnie pachna... :p
papa i licze na str:]
 

lenka9113

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
o ile się nie myle musisz wysłać sms'a
ja wiem że wysłać , :) tylko tam na początku pisze że trzeba cos tam odpowiedzeić , a potem pisze że wtreści sms podać jakieś tam : DZ.ERIS.30. no to gdzie dac tą swoją wypowiedż??


aqulicious niektóre wysyłaja , ale już niepamiętam które:)
 

agulicious

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
391
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Ulanów
ja wiem że wysłać , :) tylko tam na początku pisze że trzeba cos tam odpowiedzeić , a potem pisze że wtreści sms podać jakieś tam : DZ.ERIS.30. no to gdzie dac tą swoją wypowiedż??
aqulicious niektóre wysyłaja , ale już niepamiętam które:)


Na końcu

ja wiem że wysłać , :) tylko tam na początku pisze że trzeba cos tam odpowiedzeić , a potem pisze że wtreści sms podać jakieś tam : DZ.ERIS.30. no to gdzie dac tą swoją wypowiedż??
aqulicious niektóre wysyłaja , ale już niepamiętam które:)


No właśnie ale które wysyłają :):) :D
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
Pusto! pusto! pusto! wysłałam dzisiaj Tyyyyyle maili,ze jak jutro nie będzie jakiego marnego negatywa to sie wśiekne i się wypisuję z tego, poczekam aż przyjdzie to co zamawiałam

No...moze nie do końca odejdę, ale będę wypełniać tylko ankiety z nagrodami..... :p
 

Kalifornia

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hejka dziewczyny :) jestem tu nowa:) od jakiegos czasu obserwuje to forum... chyba stałam sie fanką próbek w zyciu żadnych nie dostałam i jakos sie teraz tym zainteresowałam:p mam do was pytanie a mianowicie jesli wysyłacie e-maile do tych firm z gadzetami to jak tam piszecie ??
I jeśli chodzi o te zagraniczne strony to tez nie ma pojecia jak tam piszecie po polsku?? prosze pomozcie:) postram sie znalezc kilka jakis adresów firm z probkami :) pozdrawiam wszytskich :):)
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
Hejka dziewczyny :) jestem tu nowa:) od jakiegos czasu obserwuje to forum... chyba stałam sie fanką próbek w zyciu żadnych nie dostałam i jakos sie teraz tym zainteresowałam:p mam do was pytanie a mianowicie jesli wysyłacie e-maile do tych firm z gadzetami to jak tam piszecie ??
I jeśli chodzi o te zagraniczne strony to tez nie ma pojecia jak tam piszecie po polsku?? prosze pomozcie:) postram sie znalezc kilka jakis adresów firm z probkami :) pozdrawiam wszytskich :):)


Piszesz,ze lubisz ich firme i czy nie przesłaliby Ci gadzetów z logo na pamiątkę :p a ja do zagranicznych maili nie pisze tylko ankiety wypełniam wiec nie pomogę, ale raczej w języku w jakim jest stronka
 
Status
Zamknięty.
Do góry