Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
608
Punkty reakcji
10
Wiek
30
U mnie dziś tylko 2 koperty ale coś
- Beko płyta i ulotka xD
- z viper prine tysiac piecset sto dziewiecet zakladaekmulotek,kalendarzy, wizytowek omg ile tego jest !!
obrazkn3.jpg

Duzo tego strasznie :D
 

looosia

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
zachodniopomorskie
a u mnie dzis grubsza koperta z ambasady niemiec a w niej pare gazetek po niemiecku, jedna po polsku o berlinie i mapa niemiec
 

patus

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
um nie dzisiaj pustki ale powysylalam do UM troszke emiali:
sekretariat.marszal@wzp.pl
biurorady@um.lublin.pl
org@um.suwalki.pl
um@um.bielsko.pl
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
UM-y:
prezydent@czestochowa.um.gov.pl
info@hel-miasto.pl
wrota@malopolska.mw.gov.pl
 

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
Witajcie lasencje :D :*

Już przez pewnien czas śledze to forum, że aż normalnie wciągnęła mnie próbkomania :D
Wysłałam do wielu firm ale odpisała mi tylko kolastyna, rajska mydlarnia i YR oczywiście pozytywem.
Mam do Was ogromną prośbe. Wiem, że pewnie powiecie, żebym przejrzała forum, ale ja wole miec nformacje na bieżąco :D no wiecie.. myśle, że znajdzie się ktoś kto napisze:) A mianowicie chodzi o to, żebyście napisały jakie firmy wysyłają na 100% próbki i gadżety, i żeby za przesyłke nie trzeba było płacic. No..to tyle :D

No pa:* Ide na korki :)
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
http://www.3m.pl/mailform.html gadżety i katalog

http://www.colex.com.pl/?s=47&lang=pl próbki kolorów

Witajcie lasencje biggrin.gif kiss.gif

Już przez pewnien czas śledze to forum, że aż normalnie wciągnęła mnie próbkomania biggrin.gif
Wysłałam do wielu firm ale odpisała mi tylko kolastyna, rajska mydlarnia i YR oczywiście pozytywem.
Mam do Was ogromną prośbe. Wiem, że pewnie powiecie, żebym przejrzała forum, ale ja wole miec nformacje na bieżąco biggrin.gif no wiecie.. myśle, że znajdzie się ktoś kto napisze:) A mianowicie chodzi o to, żebyście napisały jakie firmy wysyłają na 100% próbki i gadżety, i żeby za przesyłke nie trzeba było płacic. No..to tyle biggrin.gif

No pa:* Ide na korki smile.gif
Witaj ;)
 

golab05

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ehhhh dziś nic...
Narazie mi się jeszcze biznesik na allegro nie rozwinął...
Nie wiem czemu, zjechałam z ceny po 10zł!!!
Mam najtaniej, ale nie kupują!
Ale za to mam dużo obserwujących!
Może jeszcze coś ktoś kupi?
Nawet fajnie mi się w to bawi...
Czekam na tą listkęsmile.gif

Proste

chodzi oto ze sprzedajac cos za 10 zł kosztruje 20 zł --> przesyłka

dlatego droga kolezanko wystawiaj kilka kosmetyków na jednej aukcji np:
Super Zestaw REWELACJA SUPER CENA
i w aukcji dajesz np 4 kremy albo zele, lub mieszasz typu zel taki krem taki i perfuma taka pod prysznic w dobrej cenie i kupuje takie osobki sobie :D

pozdrawiam i zycze powodzenia
 

Werciallo

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
240
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Fox River
U mnie dzisiaj :p

4 mydełka z rajskiej mydlarni
Przesyłka z rossmana (termometr do wody, kalendarzyk, 3 pilniczki do paznokci ) :D
 

15iskierka15

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
369
Punkty reakcji
0
Miasto
podkarpacie
Jaaasne? U mnie brak warunków! Tylko solarka... I tak wole!
Nooo nie będę udawać, że cię kiedykolwiek lubiłam. Mi tam łaski nie robisz. Ale nie mówie, że masz usunąć.
Tylko no wiesz... To że ktoś nie kożysta z twoich adresów to nie znaczy że ma cię w pupci...
Troszkę luzu, troszkę luzu!
Ammm iwonka czyli iskierka - jesteś pewna że rozdają? Bo jak tam kiedyś wchodziłam to tylko naciągactwo i oszustwo!


no teraz tak... tylko takie drobne np. diody, jakieś karty itp.
 

19sylwunia89

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
421
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ożarów Maz
Moze swiezak jestem ale.... Thitle przestań ile ty masz lat? mam 3 latka 3 i poł? jak chce sobie posty nabijac to co ci to przeszkadza zazdroscisz? rób tak samo ...:/

Golab dostales zaproszenie??Dolaczyles do mnie??
U mnie dzisiaj :p

4 mydełka z rajskiej mydlarni
Przesyłka z rossmana (termometr do wody, kalendarzyk, 3 pilniczki do paznokci ) :D
Az 4 mi tylko 2 wyslali!!!!
 

Princessa_

~Just Me~
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
860
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sopocik
co do allegro, wsyztscy patrza na te gwaizdki - ja tesh.. i czy ktos jest super sprzedawca.
u mnie wczoraj - 3 probki perfumik\u (taki mooocny, z USA.. tylko z kad? :lol: )
i z Rossmana ^^
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Siemka ^^
U mnie dzisiaj
* autograf Jennifer Aniston
* wkładka Cerefree
* zapaszek ESCADA
aniston.jpg
 

zuzol12

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
758
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
hej dziewuszki
dzisiaj juz pisalam ze dostalam 2 p[róbki z nivea stilingo bo bylam tym ekspertem a tu moja siora przychodzi z paczka ja taka wgieta ze listonoga juz byl okazalo sie ze dal ta przesylke listonoszkowi bo byla duza i twarda i nie chcial zniszczyc bo w chcacie nikogo nie bylo. dostalam ja od miasta Sława. w niej-->
:) teczka
:) notes fajny
:) brelok
:) broszury

nawet zadowolona moze jeszcze druga sasiadka cos dla mnie ma :p
PS. nie piszcie tyle z powodu kłutki bo nie bylo mnie 47 min ok. i mialam do przecztania 4 str
 

kaska111

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Dziękuje bardzo :* A jaki ty masz tam nick bo chyba nie dolaczyles jescze do mnie
A u mnie dzisiaj z Sopotu mapka,makulatura,smycz,długopis i breloczek oraz ku mojemu zdziwieniu z Reeboka długopis,notesik i takie trzy bryloczki(blaszki) z napisem Reebok


o co chodzi z tym dołączaniem ? ja też moge sie sie zalogowac i tobie pomóc, tylko mi wyjaśnij o co chodzi ! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry