Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Hej Wszystkim:)
jestem tutaj nowa, ale już wiem co nie co na temat darmowych gadżetów, próbek, od miesiąca w tym siedzę, do tej pory otrzymałam 8 przesyłek i jak na razie jest fajnie:) jednak jeszcze nie udało mi się dostać długopisu hehe, może to śmieszne, ale ucieszyłby mnie taki:) no nic, a tak w ogóle mogę dołączyć :) ??​
Jasne:)
Witamy w naszych skromnych progach:)
 

Magdalenka1989

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Bardzo mi miło, właśnie troszkę czytam o czym piszecie żeby w temacie być :)
Tak jak widzę też na forum się nie wymieniacie, tylko dyskretnie chyba jakimiś linkami :)
a kto to jest Pempek? Bo jakaś mowa o Jego stronie widziałam chyba była hmm... :D

Tak sobie myślę, że chętnie Wam mogę podać adresy z których dostałam przesyłki, np.
http://www.yourprint.canon-europe.com/index.html?reset=1 - świetnie wydrukowane fotki, może już to znacie, ale mi się podoba ta stronka, fakt, że są nadruki drukarek, ale ogólnie spoko :)
 

Magdalenka1989

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Pempek, ja jestem nowa, ale weszłam teraz na Twoje konto, jesteś wymiataczem w pełnej gotowości :)
gratuluję, jak Ty to robisz? Masz tak dobrze ułożone maile do firm :)??
 

ewuusia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wysłałam troszkę @ :) Mam nadzieję, że będą efekty.
A teraz idę na spacerek. Trzeba korzystać ze słońca.

Proszę o głosiki :)
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Pempek, ja jestem nowa, ale weszłam teraz na Twoje konto, jesteś wymiataczem w pełnej gotowości :)
gratuluję, jak Ty to robisz? Masz tak dobrze ułożone maile do firm :)??

Konto? : Chyba stronę?

W sumie przez nie całe 4 miesiące wysłałem ponad 56 tys. wiadomości, treść e-maila to 19 dobrze zbudowanych zdań :)
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
Witam wszystkich tego pieknego popoludnia. Bardzo ciepło na dworze, dlatego zmykam dopoki jest ladnie. Zagladne pozniej.
na @ pusto :| nawet spamu.
 

kindzol

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Witam:)
Wczoraj tylko pozytyw na @
Niestety już w soboty listonosz nie chodzi:/


Mam pytanie do osób które wygrały cokolwiek na look4win... Ile mieliście punktów podczas wygranej?Tak mniej więcej..

Miłego dnia życzę:)

Głosiki na dzieci oddane.
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
ja tez wysylalam 1.10,dobrze sprawidzilas? najpierw wejdz na pazdziernik a pozniej wpisz w wyszukiwarce nazwisko

Dobrze sprawdziłam i... nie ma :(


a ja tam szybko przeleciałam.. niektórych pytań nawet dokładnie nie czytałam;) Tą ankietę chyba wszyscy dostali.. Mój chłopak, Brat i rodzice też mieli

Jednak nie wszyscy. Ja jej nie mam, to już 4 ankieta GFK, której nie dostałam. :bag:
________________________________________________________________________________


U mnie dzisiaj tylko torba z Nalewki Babuni ( za 700 pkt)

Pzdr. :*
 

kocha0700

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gdynia
hej ludzie;)

dzisiaj przyszedl listonoga dzisiaj az sie sama zdziwilam i przyniusl mi.... pusta rozerwana koperte!!

zdarzylo sie wam cos takiego?
co za hamstwo.! ;//
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
Hehe, nigdy nie dostalem jeszcze pustej rozerwanej koperty ^^. Sprawdz nadawce i napisz do nich.
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Jeszcze nigdy nie dostałam samej koperty.. ale zdarza się, że jest list, gdzie pisze, że przesyłają ulotki i gadżety, a po gadżetach ani śladu ;|
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Nudzi mi się... wysłane kilka @, może ktoś chce się wymienić pewniakami? Proszę na PW, jak coś...
 

aguska21

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja kurierem dostałam dzisiaj lampkę niebieską na biurko...;) z jedną osobą mogę się wymienić adresikiem za coś równie fajnego;) bo więcej osób może nie przejść... i dla 2 osób próbki lakieru takiego do malowania np: framug od drzwi, 5 kolorów po 10ml ( niebieski, czerwony, żółty, zielony i biały) jak coś to na PW
 
Status
Zamknięty.
Do góry