Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
na teso vote mam 15680 Punkty gdzie tam moge zo baczyc jakie są nagrody i czy mogę już na coś wymienić?? wiem ze to mało punktów no ale może chociaż coś będzie :)
erh juz widze ze tam nie ma zadnych nagrod :(
 

klamra85

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
529
Punkty reakcji
0
Dzisiaj ładny dzień się zapowiada, miejmy nadzieję, że również z tej okazji jakieś paczuszki się znajdą ;)

Prosimy o głosiki!!!
 

ada013

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
głogów
mi z promosfery przysłali @ z zawiadomieniem o wygranej i podaniu wymiarów ( a była to bielizna męska) chyba we wtorek przyniósł ją kurier. ;)
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
No w końcu pozytyw od YR. Nareszcie, bo to już nie pierwszy mail. Może poprzednie nie dochodziły? Od razu lepiej i się humor poprawia. A dziś mnie czeka jeszcze cięzka przeprawa z moim promotorem!
 

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
u mnie listek jak daje koperty z Readers Digest(wczoraj np. do mnie aż 2) to mowi, zeby to odrazu wyrzucac ;) siostra otworzyła i się okazało, ze wygralam samochód i kupe kasy buahahaha :D

ślicznie proszę o kliki kazdy glos jest dla mnie ważny i jak moge to się rewanzuje :D

na @ jeszcze nie sprawdzalam, ale pewnie śmieci jak zawsze...

w ogole nie bede przez te dni to nie mam natchnienia i humoru na nic, tym bardziej na wysyłanie emaili , wczoraj zmała babcia męza :( jest mi bardzo smutno...
 
A

Azja

Guest
wczesniej jak pisalam zapytania do gfk to odpisywali w przeciagu 2dni a jak teraz wyslalalm do nich dwa pytania czemu nie dodali mi punktow za polecenie klubu to milcza przez tydzien, a wiem ze te osoby sie zarejestrowaly wiec powinnam otrzymac po 30pkt
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
wczesniej jak pisalam zapytania do gfk to odpisywali w przeciagu 2dni a jak teraz wyslalalm do nich dwa pytania czemu nie dodali mi punktow za polecenie klubu to milcza przez tydzien, a wiem ze te osoby sie zarejestrowaly wiec powinnam otrzymac po 30pkt

Ja 1 października zaprosiłam 4 osoby do klubu i w ogóle nie dostali zaproszeń.
Wczoraj za to doliczyli mi 30pkt za poleconego który zarejestrował się niby 11 października czyli z przyszłości?
Też pisałam do nich i zero odpowiedzi.
 

KasiaMacha

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Widzę, że nikt jeszcze nie wspomniał o otrzymaniu paczuszki od Astor. Zatem informuję, ze wysyłają, bo ja dziś swoj puder dostałam. Niestety puder a wolałabym podkład, ale może do mamy fluidzik dotrze ;) Ale i tak się cieszę :D
I niestety przesyłają nagrody zwykłym listem w bąbelkowej kopercie prosto do skrzynki. Zatem myślę, że do kilku/wielu ta długo wyczekiwana nagroda wogóle nie dotrze. A wszystko dzięki naszej kochanej poczcie :bag:
 

ada013

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
głogów
oj, szkoda że astor nie przyjdzie poleconym, moja listonoga lubi sobie coś przywłaszczyć :(

jeszcze jej chyba nie było ale zejdę na dół i sprawdzę.. mam nadzieję że nie będzie chociaż w kawałkach bo na poczcie to rzucają tymi przesyłkami :niepewny:
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
u mnie rownież dwa puderki astor jeden dla mamy calutki a drugi dla mnie trochę pudełko zepsute no ale trudno. i poza tym miły list ze smyczką długopisem i notesikiem :)
 

barbarah

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
pszczyna
a u mnie dzisiaj listonoszka przyniosła 8 próbek z dax i odświerzacz do lodówki od test&votre hehe dostałam się do testowania:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry