Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Słuchajcie, mam takie pytanko do Was.
Jak piszecie @ do firm, to piszecie w nich ta regułkę, że "wyrażam zgodę na przetwarzanie danych .... itp" ????
 

Agacia106

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wielkopolska
Hej jestem nowa :) potrzebuje sporo osób żeby zapisały się na pewną strone i na mnie zagłosowały :) :) oto ta strona
http://www.cacharel.pl/rendez-vous/index.p...SzkolaUwodzenia
moja historia jest na samym dole z podpisem Agacia106 :)
mam nadzieje że mi pomożecie a wtedy ja się wam gdzieś zapisze :) Jeśli oddacie na mnie głos to napiszcie mi na emaila Kobieta106@interia.pl i wyślijcie mi stronke gdzie mam się zapisać a obiecuje że w ciągu 5dni się wam zapisze :) :)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Słuchajcie, mam takie pytanko do Was.
Jak piszecie @ do firm, to piszecie w nich ta regułkę, że "wyrażam zgodę na przetwarzanie danych .... itp" ????
Kiedyś to miałem w liscie, teraz juz nie mam. Nie wiele to pomaga ta rubryczka. Zreszta nie widziałem żadnej róznicy czy jest to czy nie ma.
Daj sobie z tym spokój i nie doklejaj tego do maila.
Pozdrawiam.
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
slonce24:* i Onnn21 dziękuje za odpowiedzi :)
Właśnie tak się zastanawiałam, bo kiedyś gdzieś czytałam jak ktoś polecał, żeby to było,
ale mi osobiscie się to nie podobało. Już wtedy email przestaje byc taki prosto z serca :D
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Kiedyś to miałem w liscie, teraz juz nie mam. Nie wiele to pomaga ta rubryczka. Zreszta nie widziałem żadnej róznicy czy jest to czy nie ma.
Daj sobie z tym spokój i nie doklejaj tego do maila.
Pozdrawiam.

Również uważam, że to jest bez sensu.
Na 53 tysiące wysłanych wiadomości, tylko 1 raz chcieli, abym odesłał informację, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
RoX mozesz mi wysłac zaproszenie na te ankiety, nie zaszkodzi :D cos sie na tym zyskuje?
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Pisaliście do Eris o próbki? Bo mi wysłali jakąś ankiete i musialam ja wypelnic i przeslac im wyniki, i przesla jakies probki...
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Witam- dzisiaj późno zaczynam :D
Dostałam dzisiaj jedną przesyłkę:
-> długopis
-> makulatura
ale za to poleconym :D

Proszę wszystkich o głosy na zdjęcie mojego synka i dziękuję za te już oddane :)
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
Dzień doberek! :)
U mnie na @ jak zwykle cisza... W zasadzie czekam jeszcze chyba na dwie obiecane przesyłki, ale nie robię sobie złudnych nadziei ;)

Miłego dnia! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry