Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie

Toby

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
Jestem załąmana,bo na @ nastepny pozytyw a paczek coś mało jak na tyle "wyślemy Pani ..."
Coś mnie ta poczta wk... DENERWUJE :D
Dziś w skrzynce oczywiscie nic ;(

Tak poza "programem" chciałam spytaę czy któraś z Was (dziewczyn) nie nosi kolczyków i czy nie chicała by kupić... Ja wiem,ze jest tu juz chyba jest (jedna a moze więcej) dziewczyn,które sprzedają i nie "wciskałą" bym sie w ich interes gdyby nie to,że ja choruje i zbieram w ten sposób pieniadze na leki... Może wam sie to wyda naciagactwem itp,ale piszę parwde
Tu jest link do moich kolczyków,które umieściłam na innym forum
http://swiatpsow.home.pl/e-yorki/forum/vie...8e00a6665#55369
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
kupilabym sobie cos ale :
-> nie mam kasy
-> mam chyba z 50 par kolczykow i w sumie nie wiem po co mi one, skoro mam kilka ulubionych i je ciagle nosze
 

Toby

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
kupilabym sobie cos ale :
-> nie mam kasy
-> mam chyba z 50 par kolczykow i w sumie nie wiem po co mi one, skoro mam kilka ulubionych i je ciagle nosze


Ja nikogo nei zmuszam :) Po prostu pomyslałam,ze miała bym tu okazje,bo jest nas dużo.. Jesli nie był by to dla Was porblem to mozecie pzrekazać linko koleżankom,siostrom itp :) Będę wdzieczna do konca życia.. Moge podać w zamian linki do próbek jakie znam i mam :D
 

Toby

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
Co do paczek, to do mnie tez wiele z pozytywów nie dociera,,, :(
kolczyki pooglądałam, bardzo ładne:) jak coś napisze Ci na PW ;)


Bedę wdzieczna Tobie i nie tylko.. A teraz juz sie zamykam,bo mi sie oberwie,ze piszę nie na temat... Na @ nastepny pozytyw,ale to juz powtóka z rozrywki,bo że nie miaalm gdzie pisać to piszę tam gdzie juz wysyłałam :mruga:
 

Nefra

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
600
Punkty reakcji
1
Wiek
34
porażka na samym poczatku..
Powysyłałam kilka e-maili i same negatywy :(
 

kindzol

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Póki co negatyw na @. Co za niekompetentna firma na moje pytanie o gadżety odpisali wyczerpująco: " nie " :| teraz czekam na listonosza;)


Xandra, merynosek, blue__e, pia25- oddałam głosiki:)
 

yaroozicke

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
K-ów
kindzol- dziękuję:)


u mnie kolejny dzien bez listonosza... To aż niemożliwe, zaczynam się zastanawiać czy coś mu się nie stało :mruga:
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Dzisiaj tylko:

1. smycz, długopis

2. smycz, długopis, ołówek

Na poczcie tylko 1 wiadomość - bardzo ciekawy pozytyw :) :)

Z przykrością muszę stwierdzić, iż posiadamy w chwili obecnej jedynie 2 smycze firmowe, ale jeśli jest Pan zainteresowany możemy przesłać Panu akcesoria komputerowe z logo firmy, oraz przenośną pamięć USB które mamy teraz dostępne jako promocję naszej firmy.
Pozdrawiam,

:) :) :)
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Pempek niezła odpowiedź xD

U mnie w skrzynce tylko jeden liścik: smycz, długopis, karabińczyk. Piątek na ubogo. Chyba, że sąsiad przyjdzie dziś albo jutro i mnie zaskoczy ;) Niestety wszystkie przesyłki z pozytywów już doszły i na razie niczego się nie spodziewam. Oprócz wygranej w konkursie i promocji Funai :)

Kochani proszę o głosy :) Link w sygnaturce jakby ktoś zapomniał :lol: Dziękuję Słoneczka :*

Lecę sprzątać więc chwilowo AFK :)
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Callmeprincess zagłosowałam maxymalnie :D

U mnie nic... Może listek zawita dziś z paczką z Funai... Ale pewnie Poczcie Polskiej się spodoba i paczuszki nie dostanę... :(

Pozdro :*

PS Na Jungle.pl mam już 3078 monet :D
 

Dotusia

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
przed chwilą był kurier z paczką z Dubaju :]
-> 5 czapek z daszkiem i 5 breloków... ale jakość tych fantów o niebo wyższa od polskich... no cóż... ropa :)

poza tym paczuszka z miasta Piły (notesiki, pocztówki, smycze, książeczki i podkładki pod kubek)...

poza tym i ja wysłałam jedną paczkę do smyczomaniaka :D
 

blue_e

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Gratuluje paczuszek. U mnie dzis tylko ksiazka, makulatura i 5 probek z apteki :)


Prosze o glosy na moja corcie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry