Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Finowo ponownie poklikane:)

Mam zamiar napisac skarge do dyrektora PP!
Mysle nad tekstem, zmieszam ich z blotem, tylko grzecznie...
 

darias121

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
daleko...;)
Heja U mnie niestety nic... <_< Na @ 1 pozytyw :) i... straszna pogoda :D

HELP!

Czy wam również wyskakuje błąd podczas logowania na Streetcom?

Nie mam kampanii Under20 w zakładce>Moje Kampanie co jest równoznaczne z tym, że nie mogę napisać raportu :(
Wyskakują mi tylko jakieś 2 kampanie Express Yourself i Bacardi Moijto. Kiedy klikam na nie pojawia mi się taki błąd:

Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>


Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

Czy Wy również macie taki problem? Odpiszcie proszę ;*

Masz szczęście, nie musisz wypełniać raportu, a dostałaś kosmetyki do testowania. Ciesz się,... bo ja niestety muszę :(
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Dzisiaj moja pierwsza ankieta w GFK. Strasznie nudna bo o bankach.
No właśnie ona nie chce 'chodzić' jakoś...<_<
niby włącza się pierwsza kartka badania, ale tam każą zaznaczyć banki,
a żadne się nie wyświetlają i co dalej o_O
jak chcę dalej iść to nic się nie dzieje :|

na Gfk narazie 274 i jeszcze jedna ankieta czeka na wypełnienie...
ta o bankach

i zapraszam do słodyczy ;)
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
Witam wszystkich, w skrzynce pustki niestety :| na @ rowniez pusto :| poklikalem wszystkich w finowo :> zimno strasznie :/ prosze o zaproszenie do gfk.
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
darias121 Przed chwilą sprawdzałam i już na szczęście chodzi mi Streetcom ;D ;D ;D
Ufff...kamień z serca :)
Ja tam jestem szczęśliwa, że mogę testować produkty i pisać raporty. Dla mnie to czysta przyjemność. Z resztą jeśli ktoś nie będzie tego robił systematycznie to niestety do kolejnych akcji się nie dostanie :( Zazwyczaj tak jest... dlatego ja z miłą chęcią wywiązuję się ze swoich obowiązków bo chcę się dostawać do kolejnych akcji. Przydałaby się jakaś żywnościówka hehe :p

A tak w ogóle będę musiała wydrukować i wysłać oświadczenie dla Streetcom'u. Innym ekspertom i zarejestrowanym też radzę to uczynić :)

Oświadczenie na przetważanie danych osobowych. Wklejam poniżej treść. Nalezy podpisać poniższe punkty (na 3 nie ma obowiązku wyrażenia zgody, na drugi teoretycznie tez nie ale proponuję wyrazić ponieważ ta zgoda pozwala na udział w kampaniach np. z alkoholem). Drukujesz takie oświadczenie, podpisujesz ręcznie (wyraźnie imię i nazwisko, dobrze podać również e-mail przy nazwisku) i wysyłasz pocztą na adres:

Streetcom Sp. z o.o.
ul. Wołodyjowskiego 83
02-724 Warszawa
Z dopiskiem „Oświadczenie”


......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......
----------------------------------
(miejscowość, data)
----------------------------------
(imię i nazwisko)

OŚWIADCZENIE
Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Streetcom Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-724), przy ul. Wołodyjowskiego 83 oraz ich przetwarzanie w celu niezbędnym dla realizowanych przez przedmiotową Spółkę akcji promocyjnych i badawczych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz
iż zostałem/ zostałam poinformowany/poinformowana o nazwie i adresie siedziby administratora danych, celu ich zbierania, a także o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

-------------------------------------------
podpis składającego oświadczenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących nałogów przez Streetcom Sp. z o.o. w celu niezbędnym dla realizowanych przez przedmiotową Spółkę akcji promocyjnych i badawczych.




-------------------------------------------
podpis składającego oświadczenie




Wyrażam zgodę na udostępnianie przez Streetcom Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych innym firmom współpracującym ze Streetcom Sp. z o.o. *

---------------------------------------------
podpis składającego oświadczenie

*przekreślić w wypadku braku zgody
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
no a na jaki mail?

tylko not onet pliss ;)

do słodyczy zapraszam (wiem...nudna jestem, ale co tam ^_^)
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
dziś skromnie... :
1. torba ekologiczna, długopis, mnóstwo informatorów.
2. płyta wraz z autografem.
 

Toby

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
A u mnie dziś mała siara :D
Włąśnei wracałam z psem ze spaceru i czekałam na windę z kilkoma osobami włąśnie szedł listonosz i jak nei zobaczył to ryknął,ze dzis do Pani nikt nie napisał i mu przykro :bag: Ludziska sie na mnie gapili i wolałam isc po schodach :D

Wszytskiego najlepszego Nika
 

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Matko ile e maili przepada bez echa... nawet tego nikt nie czyta- Wy tez tak macie?
tyle wyslalam tego ostatnio i tylko kilka potwierdzen i negatywów, buuu
 

izusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
U mnie dzisiaj:
--> Eukanuba
--> 4 próbki do skóry wrażliwej
--> 2 plecaki, 5 smyczy, 3 długopisy, ołówki, koszulka

Ostatnio:
1.
--> radio ze słuchawkami
--> słownik interpunkcyjny (jest na nim cena 10,99 :D)
--> 5 smyczy
--> ołówki, długopisy

2.
--> 3 gąbki do czyszczenia butów
--> 2 jojo
--> 6 długopisów
--> 6 smyczy
--> 3 łyżki do butów

3. Paczka z sejmu:
--> płyta, katalogi
--> długopisy, smycze

4.
--> Kalendarz nauczyciela ;P bardzo fajny
--> Długopis

5.
--> Smycz
--> Długopis
--> Notesik
--> Katalog
 
Status
Zamknięty.
Do góry