Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
HELP!

Czy wam również wyskakuje błąd podczas logowania na Streetcom?

Nie mam kampanii Under20 w zakładce>Moje Kampanie co jest równoznaczne z tym, że nie mogę napisać raportu :(
Wyskakują mi tylko jakieś 2 kampanie Express Yourself i Bacardi Moijto. Kiedy klikam na nie pojawia mi się taki błąd:

Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>


Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

Czy Wy również macie taki problem? Odpiszcie proszę ;*
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
W końcu mogę powiedzieć, że po baaaaaaardzo długiej przerwie wracam do Was:) Zbiory z ubiegłego tygodnia:

-14 zdjęć z canona (standard, już mam 2 albumy:))
- 3 gryzaczko- przytulanki, karuzela dla MAluszka ( domyślam się , że dla mojej 3 miesięcznej Olilwki:)), mata edukacyjna ..
- 10 długopisów, każdy inny.. sztuczna ręka - wkłada się w rękaw i podaje na "dzień dobry". Niezły gadżet:) K O P I E :), pierdząca poduszeczka- wersja mini:)
- czapeczka z daszkiem- mała.. smycz, cukierki owocowe ( wcale nie ma na nich nazwy firmy)
- talia kart i masa ulotek
- śpiewający kwiatek w doniczce
- lampka nocna do kontaktu z narysowanym księżycem w pidżamce, długopisy
- 60 breloków.. W kartoniku przyszły. Różne rozmiary i wzory. nie wiem skąd bo brak nadawcy..
- kilka zapalniczek, długopisy, grube mazaki i kredki, ciastolina ( 3 kolory i foremki), ulotki
- otwieracz do butelek i shaker. Z tą przesyłką dostałam bardzo długi list- 12 stronicowy:) Pisany ręcznie:)
No i było jeszcze kilka przesyłek z pojednczymi prezentami typu: jojo, bańki mydlane, taka mała magnetyczna gra, piłeczka antystresowa, kartki takie śliczne okazyjne, klekotka w kształcie łapek.. i masa.. masa długopisów.
Smutno mi już było bez tych dostaw gadżetów:) A teraz ponownie mam czas bo Oliwka już troszkę podrosła i grzecznie śpi nocami:) A Kubuś w przedszkolu więc.. MAm nadzieję, że znów będę aktywna w gadżetowym świecie:)
 

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
u mnie dzis pustki, torbonosz mnie ominął - łobuz jeden :p

kliknijcie mi w Finowo z łaski swojej :)
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
HELP!

Czy wam również wyskakuje błąd podczas logowania na Streetcom?

Nie mam kampanii Under20 w zakładce>Moje Kampanie co jest równoznaczne z tym, że nie mogę napisać raportu :(
Wyskakują mi tylko jakieś 2 kampanie Express Yourself i Bacardi Moijto. Kiedy klikam na nie pojawia mi się taki błąd:

Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>


Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.


<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

Czy Wy również macie taki problem? Odpiszcie proszę ;*


Mi się tak też robiło ostatnio pare razy. Ale po jakimś czasie wraca wszystko do normy i już można się normalnie logować :)
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
mag349 dzięki za odpowiedź ;*

monludki pozazdrościć takich nietypowych gadżetów ;D ciekawe jaki masz sposób na pisanie tych maili ;>
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
też mam problemy ze streetcom <_<

chociaż jeden raport zdążyłam wysłać

no ale nawet dane zniknęły i wogóle... <_<
 

marleneczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze swojego pokoju:)
Witam wszystkich :*

U mnie jeszcze listek nie chodził...wczoraj duża koperta z mnóstwem długopisów, notesów, breloków, smycz i kilka innych rzeczy;)
Na poczcie 20 potwierdzeń przeczytania,ale żadnej wiadomości oprócz tego,że Iwostin dziękuje za potwierdzenie adresu do wysyłki nagrody :D

Chyba wezmę się za wysyłanie, bo marnie ostatnio :(
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Ja znów nie wysłałam nic. Na @ same negatywy, a w skrzynce pusto.

Ale za to na słodyczach już 1800. Korci, żeby zamówić :D
 

xAnka13x

nixa
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
881
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie noc jest wieczna, a słońce to tylko nasz
laliezłe macie te zbiory u nie dizisja znowy chociaz nie zamawiałam wkładki discret chyba z 50 ich już mam na a tylko polpozytyw dlatego że daja probki jak sie za nie zap.laci zachwile ide na kiermasz podręczników do języuka angielskiego ale naszczęście mam blsko bo na polu taka lpodownia. A mam spokuj z lekcjami bo jutro jade na wycieczke . W październiku nie bedzie mnie za to przez 3 dni bo jade z klasą do Wisly
 

marleneczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze swojego pokoju:)
Wysłałam 150 wiadomości, z 10 zwrotów było. 0 pozytywów i 1 negatyw:

"Droga Pani Cecylio,

rozumiemy i szanujemy Pani hobby, każdy ma coś co lubi. Jesteśmy małą firma i mamy mały budżet, więc ciężko mi rozdawać gadżety osobom, które nie są klientami, bo wszystko kosztuje np. taka smycz reklamowa to koszt 1,80 zł+wysyłka. Ponieważ nie stać nas obecnie, muszę odmówić, ale proszę się przypomnieć pod koniec roku, to może sytuacja się zmieni, bo w tej chwili mamy problemy finansowe.

Pozdrawiam

XXX"

Ja to mam pecha... :(

Przynajmniej ktoś szczery jest :D i kulturalnie odmówił.
Nie łam się Kochana, zobaczysz,że w przyszłym tygodniu przyjdzie dużooo paczuszek ;)

Ja właśnie wysłałam 40 maili, ale piszę dalej :D
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
monludki :p ciekawe jak Ty to robisz :p moze piszesz o trudnej sytuacji materialnej :D bo az mi sie wierzyc nie chce ;) no ale gratuluje :p


:) Wystarczy tylko odrobina pomysłowości:) I Najważniejsza zasada - zero ściem:)
A kiedy trafi się na firmę , która rzadko dostaje maile z prośbami to masz pewniaka:) O ile dobrze poprowadzisz mailową pogawędkę.. Bo u mnie zazwyczaj te gadżety przychodzą po długich wymianach maili:)
No i trzeba też mieć trochę szczęścia:) aa.. i.. niech żyją humaniści;)
Na mail pozytyw i ogromnie miły negatyw:)
 

Miśka123

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
się biorą dzieci?
Hej u mnie cisza, wczoraj tylko moja mam dostała 6 próbek z Ziaji i masę ulotek, ktoś tam pisał coś diversie i innych firmowych sklepach, one raczej nie wysyłają bo po co skoro czasami przy zakupach dostaje się naklejki, kartki, bądź inne drobiazgi.

A tak nawiasem może mi ktoś wysłać zaproszenie do GFK?
 
Status
Zamknięty.
Do góry