Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Carmen02

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim :)
Nowa jestem jak widać ;) Nowa, acz trochę obcykana w temacie - bywałam na "kafeterii" w charakterze gadżetomaniaka.
Mam nadzieję, że ciepło przyjęta zostanę bez wyszczerzania kłów z powodu tego, że jeżeli jestem świeże mięsko tutaj to pewnie i pasożyt - co to, to nie.

Kilka próbek już nabyłam [kafeteria], mogę napisać z jakich firm, ale wydaje mi się, że adresów nie ma sensu podawać, bo to stare już w miarę.

Naturella, Discreet, Tena, Hugo Boss, Lancome, Naomi Campbell, Vacansoleil, zdjęcia z Canona i paczki z Pedigree i Whiskasa - z akcji "rośnij zdrowo".

Oprócz tego jestem też na Prizee, Prizpass i Jungle :)

Pozdrawiam :)
 

nine2five

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
gdynia
u mnie dzis torbonosz przyniósł 10 listów, a mianowicie:
- katalog Oriflame
• Zieloną Księgę urody 2008 Yves Rocher
•katalog Audi
•katalog Volkswagen
•4 katalogi Porche
•naklejki Ferrari
• no i to, co tygryski lubią najbardziej :sexy: maskara Chanel razy 4 (dla mamy, cioci, mnie i męża ;) ) spodobało mi sie i zamowiłam jeszcze, ale jestem zachłanna :D ktos sie pytał, po jakim czasie przychodzi ten tusz - mi chyba po tygodniu :eek:k:


ach mam pytanko, z Streetcomu jak sie można dowiedziec, czy wzieli do kampani? wysyłają maila czy coś? no i po jakim czasie :niepewny:


A więc, gdy mnie wzieli do kampanii Under20, to wysłali mi maila. Ale od wypełnienia ankiety do czasu powiadomienia mnie to mineły z 2 tygodnie, albo i nawet więcej:).


A tak przy okazji Wszystkich Witam :). Jestem tutaj nowa :). I moge się pochwalić że dostałam dzisiaj w paczce ulotki i zawieszkę na smycz dla psa. A dwa dni temu paczkę z U20 :). Pozdrawiam
 

Eedyta

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
Ja dopiero zaczynam więc proszę o pomoc :) Zarejestrowałam się na stronie streetcom`u i w zakładce moje kampanie było napisane, że należy odesłać im podpisaną zgodę na przetwarzanie danych. Naprawdę trzeba coś odsyłać czy wystarczy się zarejestrować? W tej samej zakładce miałam jakieś 3 ankiety jedna dotyczyła słodyczy, jedna alkoholu i ta trzecia to już nie pamiętam
 

magdalena134

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gierałtowice/Rybnik
Przed chwilą dostałam wiadomość od Streetcom`u, którą wklejam niżej:

Teamleaderko,

Masz już swój zespół na www.undertwenty.pl, teraz czas na przekazanie Ci Twojego drużynowego ekwipunku!
W ciągu kilku dni przyjedzie do Ciebie kurier z wyposażeniem prawdziwej Teamleaderki!

Dostajesz 20 wypasionych vlepek, 10 przypinek i info co dalej robić ze swoim zespołem. Rozdaj koleżankom gadżety i pokaż wszystkim, że jesteś w ekipie UnderTwenty!

Z drużynowym pozdrowieniem,

STREETCOM TEAM & UNDER TWENTY
 

nika1101

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
hej, chce ktoś otzrymywać kasę za wypełnianie ankiet? Ja tak zarazbiam, zawsze parę groszy wskoczy w miesiącu, miła odskocznia od próbkomaniactwa:) jeśli tak prosze o meila na pw..:D
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Założyłam sobie drużynę :)

93,87% (miałam przerwy, bo restarty robiłam...<_< -> aktualizacje systemu)

a na słodyczach wciąż bezsensowne 899 ;(
---
a ten mail to długo po założeniu drużyny przyszedł?

poklikałam finowo

chyba avatar pora zmienić...
tylko na jaki... hmmm... <_<
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Kto mi pomoże i poda mi linka do tych tuszy z chanel... :)

Witam wszystkich nowicjuszy:)


Juz mam chanelka;)
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Pempek widzialam w gazetce z Rossmanna, ze przy zakupie dowolnego produktu Timotei dostaje sie kwiatową smycz:)
 

Dotusia

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Czy hotele coś wam kiedykolwiek przysłały? pytam, bo zaczynam pisac do hoteli polskich i zagranicznych i nie wiem, czy to ma sens :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry