Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
Nudzę się trochę to klikam wszystkim którzy mają linki FINOWO, cokolwiek to jest bo nie mam pojęcia;]
Ale skoro ktoś ma być przez to szcześliwszy to czemu nie sprawić dobrego uczynku skoro nic mnie to nie kosztuje?:)
Dziękuję :) :eek:k:


U mnie susza...czekam na zaległe paczki z gadżetami.Przedwczoraj kogoś swędziały łapy,otworzył paczkę,a potem zakleił ją taśmą. <_<
A może to listek nie wytrzymał z ciekawości i gdzieś w krzakach pootwierał :lol:

Na Ducky-Games zrobiłam Questa i wpadło 2000 Duckyz :]
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Jeszcze mam pytanko takie: dostajecie czasami odpowiedzi od firm takie jakieś, że nie macie pojęcia co to za firma, a nazwa nic Wam nie mówi?? Bo ja ostatnio mam tak często :wow: Jakies to dziwne.

Dotusia - próbujesz tez pisac do zagranicznych producentów? Może i oni byliby bardziej hojni?
 

Dotusia

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jeszcze mam pytanko takie: dostajecie czasami odpowiedzi od firm takie jakieś, że nie macie pojęcia co to za firma, a nazwa nic Wam nie mówi?? Bo ja ostatnio mam tak często :wow: Jakies to dziwne.

Dotusia - próbujesz tez pisac do zagranicznych producentów? Może i oni byliby bardziej hojni?

piszę głównie do miast... z racji tego, że jestem anglistką napisałam pięęękny list do wielu miast amerykanskich i kilku angielskich... z Orlando już paczkę dostałam... z Belfastu też... dzisiaj pozytyw z Dallas... może się rozkręci... :)

od wczoraj 3 paczki... Creative, pomoce naukowe, ambasada czeska...

pomysły mi się kończą do kogo można pisać o pomoc dla naszej szkoły...

chyba skorzystam z Twojego pomysłu mag349 :)
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Boze ile wy tutaj piszecie w ciagu popoludnia :p
Jak zmotywowac sie do wysylania maili? Mam ostatnio lenia. Myslalam zeby napisac do jakis firm kosmetycznych ale do tych co pisalam jakos sie do mnie nie odzywaja. Po prostu nie wiem co takiego im napisac ;/ Chyba malo przekonujace te maile moje :(
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Finowo poklikałam :)

słodycze się zatrzymały znów <_<
9e5c7b836a92123e.png


z packbarre daję sobie spokój, bo i tak jakieś problemy ma <_<
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
A ja mam pecha do tego Waszego finowa.
Najpierw jak próbowałam kliknąć to mi się jakies wiruski ładowały,
teraz mi sie przez to net wiesza... :zly:

Ale czasem mi sie uda komuś coś dorzucić :bober:
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Boze jaka siara :p wyslalam dzis pare maili nie patrzac na adresy a tutaj mi odpisuje kolega mojego chlopaka ktory pracuje w jednej z firm, czy to ja pisalam :D
Kurcze oby cos przyszlo z tych moich maili, mam nadzieje ze nie na marne pisalam i narazilam sie na wstyd:p
 

ada013

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
głogów
witam wszystkich! jestem nowa i chcialabym się do WAS przyłączyć! :mruga:



ja dostalam to wczoraj - ankieta do wypelnienia i do zaplaty 235 zł. więc chyba nie warto...
 

AluuSSS

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
7 Użytkowników czyta ten temat (5 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
2 Zarejestrowanych: AluuSSS, Misia89p

Co się stało ? :eek:h: Tak mało osób i nikt nic nie pisze ! A poza tym nie bedzie mnie przez 2 dni to moze jak wróce to cos dostane :) Narazie pusto

Pa :*

No nie wiem...kiedyś przysyłali takie coś żeby zapłacić ok.200 zł za tą analizę.

yyy ja nie wiem pisze BEZPŁATNY.. Na razxie nie zamawiam... A ktoś już dostał to ?
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Do mnie wczoraj zawitał Pocztex:

-> długopis
-> smycz
-> zapalniczka
-> stojak na komórkę

Dobre i to :sexy:

Kuriera ze Streetcomu nadal nie było :bag: a czekam już od 3 września :( Napisałam maila do Tereski ze Streetcom'u. Zobaczymy co odpisze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry