Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

zuzol12

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
758
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
glupie pytanko : jak SIE ROZrabia maseczke ;P z czym znaczy sie? bo niby zglinki miala byc jedna sypka jedna gotowa a ja mam same sypkie ;P
 
A

Azja

Guest
dzis przyszla paczuszka dla maluszka dla mojego pieska laczenie 7 roznych rodzajow karmy i ulotki
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
glupie pytanko : jak SIE ROZrabia maseczke ;P z czym znaczy sie? bo niby zglinki miala byc jedna sypka jedna gotowa a ja mam same sypkie ;P
Do miseczki wsyp maseczkę i dodaj troszke wody - najlepiej letniej przegotowanej - jesli wyda Ci sie za gęsta dolej jeszcze troszke;)

Jak ją zrobie to podam dokładnie ile wody;)

To "troszke" to tak 3lyzki, albo dolewaj po troszku wody i bedziesz widziala ile jeszcze dolac;)
 

zuzol12

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
758
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Do miseczki wsyp maseczkę i dodaj troszke wody - najlepiej letniej przegotowanej - jesli wyda Ci sie za gęsta dolej jeszcze troszke;)

Jak ją zrobie to podam dokładnie ile wody;)

To "troszke" to tak 3lyzki, albo dolewaj po troszku wody i bedziesz widziala ile jeszcze dolac;)
dankuje serdecznie :*** ide sie myc i do lozka bo musze wstac o 5:20 jutro ... jak ja to zrobie... ;P
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
Czekoladko_91,piękne masz imię :) Podobnie jak Cecylia,podobają mi się takie niespotykane :)


Wczoraj wysłałam 480@,dzisiaj 215 i lecę słać dalej.
A na @ kolejne negatywy,ale przynajmniej coś odpisują.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Czekoladko_91,piękne masz imię :) Podobnie jak Cecylia,podobają mi się takie niespotykane :)


Wczoraj wysłałam 480@,dzisiaj 215 i lecę słać dalej.
A na @ kolejne negatywy,ale przynajmniej coś odpisują.
To i moje powinno Ci się spodobać...skromność... *,,*
Roksana ;)

67,14%
//67,18%

to skąd to o Unii było?
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Przeszedł ktos z Was wszystkie etapy gry na prizee w secret garden, blazing flames, sinkyfrog's ark, guardian angel czy the dare of diabolo?
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
ja tylko w tym co się po 3 dobiera różne owocki byłam w 10 etapie i jednego nie zdążyłam złapać -,,-

i jeszcze w tym co się ucieka przed zmutowanymi owockami ucieka i się do nich strzela byłam w 10 tylko życia straciłam (Ratatrouille)
więc blisko było =,,=

67,2%
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
To i moje powinno Ci się spodobać...skromność... *,,*
Roksana ;)
Oo,też też też :)

Przeszedł ktos z Was wszystkie etapy gry na prizee w secret garden, blazing flames, sinkyfrog's ark, guardian angel czy the dare of diabolo?
Awykonalne,chociaż po dwóch miesiącach jestem tak na 6-7 poziomie.W secret garden przeszłam 7,w Blazing Flames chyba też 7,Sinky mnie wkurza bo ten głupi orzeł ciągle się tam kręci.


i jeszcze w tym co się ucieka przed zmutowanymi owockami ucieka i się do nich strzela byłam w 10 tylko życia straciłam (Ratatrouille)
więc blisko było =,,=

67,2%
Ja w "toudou custom"czy jakoś tak,tam gdzie się te owoce dobiera po 3 zawsze przechodzę ostatni etap,tak samo Ratatrouille (ja na tą grę mówię "rzodkiewka kamikadze i wściekłe pory :p )
W "Memo chromo"jestem na przedostatnim,ale dzisiaj i tak go przegram,bo mam za wolny komp z tym odsłanianiem.
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Szok, od wczoraj w nocy tylko 1 post. Nikogo nie ma. Milego dnia w szkole zycze.
Mam nadzieje, ze pomimo wczorajszej kumulacji paczek dzis tez cos przyjdzie :)
Pozniej moze wysle maile.
Pozdrowka
 
Status
Zamknięty.
Do góry