Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
Witam;)
Tak na prizze jest jedna darmowa zdrpaka ja wygrałam 0,20 bubz.
Dobre i to;)
Ogólnie jak to z rana na poczcie pełno śmieci ;)

Od medalika ,,Szanowna Pani


Wysłałem dziś do Pani pakiet z medalikiem, który Pani zamówiła. Na poczcie powiadomiono mnie jednak, że dostarczenie przesyłki do Pani miejsca zamieszkania może zająć nawet 7 dni.

W pakiecie jest Cudowny Medalik. Gdy pakiet dotrze już do Pani, może Pani natychmiast zacząć go nosić, jest bowiem poświęcony przez kapłana.

Cudowny Medalik udowodnił już, że poprzez niego Matka Boża wpływa na ludzkie życie. Poczuje to Pani, gdy zacznie go nosić.

W pakiecie, który nadany został na poczcie, otrzyma Pani również tekst Nowenny do Najświętszej Maryi Panny od Cudownego Medalika.

Dołączyłem też bankowe polecenie zapłaty. Będzie Pani mogła przekazać dowolną kwotę na prowadzoną przez Instytut im. Ks. Piotra Skargi kampanię promowania i rozprowadzania Cudownego Medalika.

Mam nadzieję, że pomoże mi Pani w kontynuacji tej kampanii. Pani datek umożliwi nam niesienie łask Cudownego Medalika wielu innym Polakom. Bez pomocy osób zamawiających ten najsłynniejszy medalik nie będę mógł nadal prowadzić tego apostolatu.

Modlę się, by Matka Boża czuwała nad Panią i Pani bliskimi.

Sławomir Olejniczak

prezes Instytutu im. Ks. Piotra Skargi''
 

madzia1992

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Od medalika ,,Szanowna Pani


Wysłałem dziś do Pani pakiet z medalikiem, który Pani zamówiła. Na poczcie powiadomiono mnie jednak, że dostarczenie przesyłki do Pani miejsca zamieszkania może zająć nawet 7 dni.

W pakiecie jest Cudowny Medalik. Gdy pakiet dotrze już do Pani, może Pani natychmiast zacząć go nosić, jest bowiem poświęcony przez kapłana.

Cudowny Medalik udowodnił już, że poprzez niego Matka Boża wpływa na ludzkie życie. Poczuje to Pani, gdy zacznie go nosić.

W pakiecie, który nadany został na poczcie, otrzyma Pani również tekst Nowenny do Najświętszej Maryi Panny od Cudownego Medalika.

Dołączyłem też bankowe polecenie zapłaty. Będzie Pani mogła przekazać dowolną kwotę na prowadzoną przez Instytut im. Ks. Piotra Skargi kampanię promowania i rozprowadzania Cudownego Medalika.

Mam nadzieję, że pomoże mi Pani w kontynuacji tej kampanii. Pani datek umożliwi nam niesienie łask Cudownego Medalika wielu innym Polakom. Bez pomocy osób zamawiających ten najsłynniejszy medalik nie będę mógł nadal prowadzić tego apostolatu.

Modlę się, by Matka Boża czuwała nad Panią i Pani bliskimi.

Sławomir Olejniczak

prezes Instytutu im. Ks. Piotra Skargi''
Ja dostałam to samo.
Dzisiaj na @ spam i negatyw.
Mi look4win też nie działa.
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
wróciłem z firmy dekol (u mnie w mieście) przywiozłem 3 smycze - era oficjalny sponsor germany 2006 (z dużym karabinkiem), toshiba, active :D
 

skittless

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Grajewo
Dzień dobry wszystkim ;)
Za każdym razem czeka mnie duuuzo czytania, tacy jesteście aktywni :D
Dziękuję za miłe słowa wsparcia, ja po prostu z natury nie jestem cierpliwa.
Nowicjuszom, którzy czekają na sprawdzone gotowce, polecam stronę "Darmowe Gadżety", po zarejestrowaniu się tam będziecie mieć dużo adresów, dzięki którym nabierzecie wprawy w pisaniu maili i wypełnianiu formularzy. Myślę, że jak już przebrniecie przez te kilkaset adresów, to zaczniecie sami szukać firm i zgłaszać się do nich po fajne gadżeciki.
Rozumiem, ze ktoś mógłby zechcieć gotowce, żeby od razu mieć jakąś super nagrodę (Może mp3 albo samochód :mruga: ), ale moim zdaniem negatywy są niezbędnym czynnikiem, żeby stać się gadżetomaniakiem.
Pozdrawiam serdecznie.

PS. Pytanko: Czy moglibyście nie pisać postów wyłącznie po to, żeby zachęcać do klubów Vichy, Maybelline, etc.? Od takich reklam jest te coś u dołu każdego posta (u wielu użytkowników te coś jest bardzo widoczne i kolorowe) - niestety nie wiem jak się to nazywa albo uprzejma wiadomość na priv .

To tyle jak na razie. Życzę wytrwałości w oczekiwaniu na listka i pisaniu maili. :papa:
 

skittless

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Grajewo
A możecie mi powiedzieć, czy firmy produjujące np. świece zapachowe albo papiernicze (nici, ship albo te mniej znane) odpisują pozytywami na prośby?
Z góry dzięx za odpowiedź :p
 

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
na Nivea jest konkurs na zaprojektowanie kosmetyczki mozna wygrac 1 z 6 wyjazdow do spa lub 1 ze 150 zestawow kosmetykow
 

bezia75

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
zagłębie
Witam
wczoraj listek przyniósł tylko rachunek
na @ tylko pozywyw od karmy dla psów
wczoraj strajkowałam i nie wysyłałam
moze dziś coś wysle
wszystkim pełnych skrzyneczek!!!!!
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
a ja sie musze wziasc za wysylanie tylko nie wiem do kogo moze do stacji telewizyjnych czy cos??


w takich stacjach to najgorzej bo najwiecej ludzi do nich pisze i z reguly ignoruja. Jedynie tvn mi odpisal ze nie wysyla gadzetow a inne telewizje cisza.... widocznie duzo osob ostatnio pisalo/


A ja od samego rana tylko patrze jak po kolei przychodza negatywy :p Jakiez ro dziwne ze wiekszosc firm nie ma swoich gadzetow :)
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
w takich stacjach to najgorzej bo najwiecej ludzi do nich pisze i z reguly ignoruja. Jedynie tvn mi odpisal ze nie wysyla gadzetow a inne telewizje cisza.... widocznie duzo osob ostatnio pisalo/

A ja od TVN'u dostałem smycz :p Ale to było 2 miesiące temu, wtedy podobno wysyłali gadżety.
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
Witam, witam. :)
U mnie z rana jeden pozytyw na gadżety. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Listonoszka to nawet nie wiem o której się zjawi. Raz chodzi o 14, a następnego dnia o 10. ;)

Wypchanych!
 
Status
Zamknięty.
Do góry