Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
slonce24- tak, o tą mi chodzi ;] mysavings.pl czy cos ;] Jest tam chociaz jedna probka ktora wysylaja do polski?

Kiedyś sie pytalam: na prizee wymienia sie na nagrody Bubzy czy Diamenty? Jak w ogole zdobyć diamenty?
 
R

rokiczaaa1

Guest
powysyłałam jeszcze kilka maili :)
to najwięcej od dłuższego czasu :)

*jest z siebie dumna*

9239,25 pktów (smartbarre)
 

majtekola

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam Wszystkich;)
A dziś przyszedł ogromny katalog z dwoma płytami (2007r)
Probki zaproszeń
Probki z yves rocher
i płyta z jakiegoś zespołu co na weselach graja:p:)



Pozdrawiam:):*
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Ja przed chwila wyslalam maila do pewnej firmy, ktorej fanem jest moj narzeczony :) Mam nadzieje, ze cos dostane bo napewno ucieszyl by sie ze smyczy z ich logiem albo breloczkiem ;)
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Sory że nie na temat ale jestem taka wściekła... robiłam sobie test IQ i na koniec trza było wysłać SMS-a. Myślałam że będzie kosztował góra 10 zł a mi 20 zeżarło!!! I napisali żeby wysłać jeszcze jednego esa!!! chamstwo... i jestem 20 zeta do tyłu :(((
Gratuluje wszystkim paczuszek :) ... ja nic nie dostałam :(


ten kto Ci polecil stronke z tym testem zarobil sobie, znam to, bo kiedys sama bym sie na to naciela, ktos zaklada sobie tam konto i rozsyla linki a pozniej jak ktos wysle smsa to dostaje prowizje od tego....
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
Sory że nie na temat ale jestem taka wściekła... robiłam sobie test IQ i na koniec trza było wysłać SMS-a. Myślałam że będzie kosztował góra 10 zł a mi 20 zeżarło!!! I napisali żeby wysłać jeszcze jednego esa!!! chamstwo... i jestem 20 zeta do tyłu :(((
Gratuluje wszystkim paczuszek :) ... ja nic nie dostałam :(

oo ja :/ współczuje :/
 

olusss_16

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
ten kto Ci polecil stronke z tym testem zarobil sobie, znam to, bo kiedys sama bym sie na to naciela, ktos zaklada sobie tam konto i rozsyla linki a pozniej jak ktos wysle smsa to dostaje prowizje od tego....
ja sama na to weszłam bo chciałam się sprawdzić :( ale muszą z tego niezłe zyski mieć...
Dzięki za współczucia :*
http://www.probka.discreet.pl/ - jak było to sorki. Ja zamówiłam dwa razy i dostałam dwa potwierdzenia ;) czyli można kilka razy zamawiać :p

Ja idę spać :)
Jak nie będę umiała zasnąć, co się często zdarza, to jeszcze do was wrócę :D
Papapapa :*
 

nefree30

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej, jeśli chcecie otrzymać kosmetyki MAYBELLINE to napiszcie mi na gg sówj mail a wyślę wam zaproszenie:) Oto moje gg: 2980582
kosmetyki to pewniak!!! POLECAM:)
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Tez lece spac, moze jutro zamiast gory negatywow, ktore widze zwykle dostane gore pozytywow? :p no co, wszystko jest mozliwe, wkoncu cuda sie zdazaja nawet w pilce noznej (jezeli ktos domysla sie co mam na mysli)
Pelnych skrzynek
Pozdrawiam
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
nefree30 - nieładnie tak wciskać ludziom kit o pewniaku, nieładnie.
Btw - jeśli się pisze pierwszego posta to wypadałoby looknąć chociaz kilka
postów do tyłu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry