Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Witam z rana:)
Jak się spało???;)
Pogoda za oknem sliczna, wiec niech listonosz nie narzeka tylko rozwozi nam paczuszki:)))

A z tematu, na @ 3 negatywy:(((
 

zuzol94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
wysle mi ktos zaproszenie do meybeline???agnieszka.1@vp.pl
ja :)

a ja nie mma kłopotów z poczta znaczy nie mialam jak 1 rok temu wysylalam ;) listonosz sie usmiechal i wreczal mi wszystkie paczki :) a teraZ pewnie tez tak bd bo sie nie zmienil ;) ide powysylac trochu maili , narazie zadnego pozytywa na @
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim :D

Na @ pusto... :/

Znów muszę dziś maile powysyłać :D Ale to dopiero jak wrócę z zakupów (idę po zeszyty)...

A tak w ogóle to idę do II klasy :) Gimnazjum oczywiście... ^_^

Pozdro :)
 

aguska21

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
chodzi mi o konkretny kremik, wiem że Wasze próbki są sprawdzone bo sama je sprawdzałam, tylko wszystko mnie uczula, może znacie jakąś firmę co produkuje takie kremiki bo chcę cały kremik kupić tylko nie wiem jaki.
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Witam wszystkich;)
mam pytanko... macie jakiś sprawdzony kremik do twarzy, próbowałam już chyba wszystkiego i wszystko mnie uczula, tzn. wysusza twarz, tak że mi skóra zaczyna schodzić :/

Zapytaj w aptece, powinnas miec specjalistyczne kremy.
Dermatolog albo kosmetyczka Ci pomoze.
Moze potrzebujesz kremow robionych specjalnie dla Ciebie (na zamowienie w aptece)
:)
 

aguska21

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
heh no właściwie próbowałam przez aptekę, i babka sprowadziła mi krem jakiś niby silnie tłusty, żeby nawilżyć skórę ale użyłam go tylko raz, bo jeszcze bardziej mi zaczęła schodzić. zamawiałam próbeczki i tylko maseczki z daxa, które mi przysłali coś dawały, więc stwierdziłam że z krememi z tej firmy powinno być tak samo, ale niestety, a maseczek przecież codziennie nie można używać
 

Lentylka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z piekła rodem xD
heh no właściwie próbowałam przez aptekę, i babka sprowadziła mi krem jakiś niby silnie tłusty, żeby nawilżyć skórę ale użyłam go tylko raz, bo jeszcze bardziej mi zaczęła schodzić. zamawiałam próbeczki i tylko maseczki z daxa, które mi przysłali coś dawały, więc stwierdziłam że z krememi z tej firmy powinno być tak samo, ale niestety, a maseczek przecież codziennie nie można używać


Dermatolog Ci na 100 % pomoże ;) i tam tez dostaniesz darmowe próbki :p
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Ja zmykam:) moze pozniej bedzie spokojniej to wpadne;)
Adrenalina z rana sie nam podniosla;)
Tylko nie pobijmy listonosza jak nam nic nie przyniesie;)))
 

MiDi148

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hej!
Mam do Was pytanko.
Na początku tego forum znalazłam taki adres strony:http://www.ogrodyjaponskie.com.pl/spage.php?sId=4 i podobno wysyłają katalog ogrodów japońskich. Próbował ktoś pisać @ ? :D :p
 

aguska21

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Hej!
Mam do Was pytanko.
Na początku tego forum znalazłam taki adres strony:http://www.ogrodyjaponskie.com.pl/spage.php?sId=4 i podobno wysyłają katalog ogrodów japońskich. Próbował ktoś pisać @ ? :D :p
jak klikniesz na tej stronie na cenniki to katalog jest do pobrania
 

madzia1992

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
ty stwierdziłaś, że kombinuje w sprawie o której nie masz pojęcia, więc zareagowałam, to że napisałam parę postów nic nie znaczy bo sama masz niewiele więcej i widać nabijasz je poprzez bzdurne obrażanie mnie
wystarczy że w google.pl wpiszesz kosmetyki dla bardzo wrażliwej skóry i wyjdą ci strony na których są kosmetyki i ich skład. MOżesz też znaleźć opinie osób które tez mają problem ze skórą. Tu na forum nikt ci chyba nie pomoże.
 

aguska21

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
wystarczy że w google.pl wpiszesz kosmetyki dla bardzo wrażliwej skóry i wyjdą ci strony na których są kosmetyki i ich skład. MOżesz też znaleźć opinie osób które tez mają problem ze skórą. Tu na forum nikt ci chyba nie pomoże.
ok dzięki już na priv pomogla mi Merynosek;)


to ja mykam pa pa;) milego dzionka życzę;*
 
Status
Zamknięty.
Do góry