Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Ja wysłałam dzisiaj "aż" 8 maili :sexy: Dla mnie to rekord. Zwłaszcza, że przez ostatnie dni nie wysyłałam prawie nic. Nic też nie przychodziło. Ale dzisiaj dostałam 3 pozytywy no i jeszcze kilka pewniaków. Zaczynam podejrzewać moją listonoszkę o kradzież paczuszek. Mam nadzieję, że jutro coś przyjdzie i zmotywuje mnie do wysyłania maili.
Pozdrawiam wszystkich (z wyjątkiem gości) i życzę jutro wypchanych skrzyneczek :* :* :*
Dobranoc (śnijcie o stercie paczek :p) Bu$$$ka :* :* :* :zamknijoczy: :spi:

Mnie to dziś zmotywowało :D 1812 wiadomości :) :) :)
 

lenka9113

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
hej :) u mnie dzisiaj tylko kilka negatywów na @ i zeero paczuszek.

jutro pewnie też nic nie przyjdzie bo sobota ale miałam troche czasu i powysyłałam maile to może od poniedziałku coś ruszy .... tak bym znowu chciała zacząć dostawać tyle paczuszek co kiedyś :):p:D eh zobaczymy :)

prosze powiedzcie oco chodzi z tymi %max pakami bo ja na prizee.com nic takiego niewidze:(
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
prosze powiedzcie oco chodzi z tymi %max pakami bo ja na prizee.com nic takiego niewidze:(

wchodzisz na stronę http://www.packbarre.com/ i się rejestrujesz. potem pobierasz baner, na którym wyświetlane są reklamy. Jak Ci pasek z % dojdzie do 100, dostajesz darmowego MaxPacka :)

Jak coś chcesz wiedzieć więcej, pisz na PW śmiało.
 

lenka9113

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Karola troche spóxnione, ale wszystkiego naj :*

U mnie dzisiaj kiepsko:
*informatory z jakiegoś tam miasta
* katalog domów <_<

chyba musze zaczać wysyłać @ bo coraz gorzej :niepewny:
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
[...]
Witamy w sklepie Lambre.
[...]

prizee działa za wolno :|
aż się grać odechciewa

// a, i jeśli jutro listonoszka nie przyniesie mi drugiego listu z banku to w poniedziałek do banku na skargę idę i niech się tłumaczą...
kartę mają mi przynieść xD a dziś pin przyszedł =D
 

xAnka13x

nixa
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
881
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie noc jest wieczna, a słońce to tylko nasz
julia_moreno ale albo mi się zdaje albo już ktos pisal tylko nie iwem gdzie że te stringi na poprzedniej stronie to sie za nie placi czy to prawda bo nie jestem pewna prosze o szybką odpowiedz.

A i jeszcze jedno gdzie na prizee jest ten sklepik z nagrodami bo nie moge znaleść
 

Karola_1994

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
349
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bobrowniki
Na @ dalej NIC :(
A po urodzinach dostałam takiej śmiechawki że szook :lol:

A jutro jeszcze do mnie koleżanki przychodzą :*

Ja lece papatki :*
Życzę MEGA paczek wam i sobie też :p
A i jeszcze raz dziękuję za życzenia tym co ich nie wymieniłam też :*
<33
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
Chciałam zapytać o te adresy, które podawała Julia_Moreno. Czy one są całkowicie bezpłatne? Jakoś nie ufam zagranicznym linkom.
Ja powypełniałam wszystko co mnie interesowało,kiedyś też się cykałam jak miałam wypełniać coś z USA,ale teraz nawet za bardzo się nie zagłębiam w treść,tylko jak pisze free to wypełniam i już ;) Jak coś przyjdzie do płacenia to się będę wtedy martwić :D

julia_moreno ale albo mi się zdaje albo już ktos pisal tylko nie iwem gdzie że te stringi na poprzedniej stronie to sie za nie placi czy to prawda bo nie jestem pewna prosze o szybką odpowiedz.

A i jeszcze jedno gdzie na prizee jest ten sklepik z nagrodami bo nie moge znaleść
Sklepik jest w GIFTS po lewej stronie.

Ja nie wiem czy się płaci,piszą FREE to wypełniłam. :]
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Podkarpacie :P
To ja znowu zmienię temat i znowu z tymi pytaniami.
To tak, co Wy tam w tych mailach piszecie, że Wam odpisują i przysyłają? Bo ja już wysłałam chyba z 100, a miałam aż 2 odp jedna negatyw a druga z USA :D Dlatego pytam, co Wy tam piszecie.
A i żeby nie było, to ja nie wysyłam @ o treści: "dawac próbki na adres:!!! " :D ;) :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry