Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

emily22

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wolno chodzi bo jak np. 20 gości z forum po przeczytaniu żuciło się na rosnet...

Ja tylko 2 kupony wezme nie jestem zachłanna.
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
ja nie mam takiego czegoś ..
Może osoby, które kupiły kit kata tego co miał być niby za 100 pkt na początku ..
w ramach rekompensaty .. ;)
Ja nie zamawiałam więc by się zgadzało ;)
No zamawiałam tego kit kata, ale nie za 100, tylko za ponad 3600 jak się nie mylę... I 190 to trochę za mało jak na zwtot za to...
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
kupony podrukowane, jutro trzeba odebrać, ciekawe czy trzeba będzie pojedynczo realizować
 

JarekHaszek

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
45
właśnie wróciłam z rossmanna... i uwaga... DOSTAŁAM TE STARE PREZENTY Z PERFUMAMI I CIFEM !!!!!!!!!!!!!!!!!! Super bo te nowe to lewe trochę xD i bez problemowo wszystko poszło... :):):):) więcej szczegółów na pw ;)
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
strona rossnet wogole nie chce wchodzić An internal server error occurred. Please try again later. masakra
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Hey dzisiaj z rana sobie pobiegałam ;D
btw chyba wczoraj zamawiałam słodycze i teraz mi przyszedł mail od miłej pani,żebym wysłala im adres wysyłki bo wpisałam z polskimi znakami a polskie znaki tam nie wchodzą :) i powiedziała,że przesyłka jest już gotowa do wysyłki i czeka na ten adres :D xD
 

maribog

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z Warmii :)
Ja tam po prezenciki wybiorę się w weekend :) z Kasią dziś szaleliśmy na rossnecie :) i ja nie zdradzę ile mam kuponików :) 20 nie przekroczyłem :)
 

klamra85

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
529
Punkty reakcji
0
Też udało mi się pobrać kilka kuponów na kosmetyki...
Na @ ankieta z ciao-surveys, ale nie załapałam się.. wypłacał już ktoś pieniążki z tego? jeśli tak to na jakiej zasadzie?

Proszę o głosiki na BEBIKO.
 

karla0689

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
tam za rzeką:p
a ja nie mam na rossnecie tej ikonki odbierz prezent tez <_< ale za to na slodyczach dostalam 240 pkt za te "slodycze zrefundowan" BB) jest znowu ferrero :) ale jeszcze mi troche punktow brakuje.kto z gości pomoże? ;)
 

maribog

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z Warmii :)
15 też nie przekroczyłem :) dobra przyznam się bo dobry człowiek jestem 6 :) po 3 na dwa sklepy. Po co mi więcej :)

Kto tam ma tą ankietę o zdrowiu z GFK to na PW pisac do mnie- pomogę:> dziś 2 takie wypełniłem
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
33
Miasto
Warszawa / Radom
Mógłby mi ktoś wysłać bezpośredni link do odbioru prezentu... strasznie wolno strona chodzi ...

jutro w szkole na recepcji, więc luz ;D
trzeba tylko filmy na iPoda pościągać.
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
a ja nie mam na rossnecie tej ikonki odbierz prezent tez <_< ale za to na slodyczach dostalam 240 pkt za te "slodycze zrefundowan" BB) jest znowu ferrero :) ale jeszcze mi troche punktow brakuje.kto z gości pomoże? ;)
I za co są te punkty???

U mnie z GFK ani 50 złotych, ani ankiet na żadnym koncie nie widać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry