Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
Dziękuję Ślicznie ;)

a ile najwięcej kodów mieliście? tzn na wymiane

czytałam na innym forum, że ktoś wymieniał w jednym sklepie 22 ;)

wrocław jest raczej ogromny a zestawy tylko w jednym sklepie można odbierać więc sie nie zgodzę ;)

w poznaniu można we wszystkich odbierać:p Więc może we Wrocławiu już wykorzystano wszystkie w innych sklepach..
 

nacik16

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
746
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hmmmmm a wy drukowaliście te kody czy przpisaliście ? Bo mi coś drukarka nawal i nie wiem czy przyjmie takie przepisane :/
 

kami007

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
368
Punkty reakcji
2
czytałam na innym forum, że ktoś wymieniał w jednym sklepie 22 ;)



w poznaniu można we wszystkich odbierać:p Więc może we Wrocławiu już wykorzystano wszystkie w innych sklepach..


22!!! no ładnie;p

może faktycznie wykorzystali ale to by było chyba trochę za szybko bo we wrocku tych rossmanów jest sporo :]
 

bszary2410

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
409
Punkty reakcji
0
Miasto
Małe miasteczko
ja wymieniam kuponki w sobote w Koninie- juz dzwoniłam nie ma problemu moge przyniesc dowolna liczbę, liczy sie kupon.

Dziękuję Tym ktorzy głosowali na Malibu- wygrałam opaskę z USB - na razie wirtualnie , kurier ma dowiezc......

merynosek- rusza znow BEBIKO - nowy konkurs



http://www.bebiko.com.pl/#/konkurs
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
właśnie przyszedł listonosz i przyniósł te płyty z konkursu ze stopklatka, które były rekompensatą w zamian za gadżety ze zmierzchu :/ 4 płyty, w tym co najmniej 2 czarno białe :/
i proszę o kliki :p
 

AluuSSS

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Jeśli mam 10 "kumpelek" i ten symbol ambasadorki to dostanę zestaw nivea ?

Proszę o odpowiedź :)
 

nacik16

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
746
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Właśnie była u Mnie sympatyczna Pani z activi i wręczyła mi osobiście wygraną za Postanowienie :)
Otrzymałam bardzo elegancki kuferek :) (zielony z napisem Danone Activia)
a w nim 10jogurtów (różne smaki) i 4 jogurty do picia :)

Jestem mile zaskoczona, a kuferek będę miała na kosmetyki :)
 

AluuSSS

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedź :* Tyle osób na forum, a tylko Ty mi odpowiadasz...Dziś tylko 4 próbki kosmetyków w tym 2 na z głębokie zmarszczki - więc odpada...:(
 

xAnka13x

nixa
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
881
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie noc jest wieczna, a słońce to tylko nasz
łał chodze nikogo w domu nie ma patrze na szafke a tu list okazało sie że to podkładka pod mysz Ze świat nie bedzie którą wygrałam tylko troche po czasie ale dobrze że przyszła ;)

A ja zdecydowałam sie że pisze książke napisałam w 3 dni około 30 stron normalnej książki troche czasu mi to zajmuje ale w klasie książka sie podoba tylko musiałam pare osob z klasy zamieścić z niej ;)
 

kami007

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
368
Punkty reakcji
2
Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedź :* Tyle osób na forum, a tylko Ty mi odpowiadasz...Dziś tylko 4 próbki kosmetyków w tym 2 na z głębokie zmarszczki - więc odpada...:(

nie ma sprawy ;)

co do tego jednego rossmana we Wrocławiu, w którym można odbierać prezenty to na stronie rossnetu mają jakiś błąd bo Wrocław jest 2 razy i pod jednym jest tylko jeden sklep niedaleko mnie a teraz zauważyłam że sporo więcej adresów jest pod tym drugim Wrocławiem :p ciekawe czy to specjalnie ale pewnie błąd ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry