Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Nivea nadal aktualne :)) :p tylko trzeba dobrze poszukac :) u mojego chlopaka wlasnie dzisiaj przyszedl zestaw nivea :D oraz podkladka pod mysz :) ale dziwne bo ze swiat nie bedzie myslalam ze juz nie wysla nagrod , jezeli ktos nie odebral w miescie :)
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Gdyby listonoszka miała coś "wiekszego" to już by przyniosła... Czekam na nagrody z Bazarii, 2 filiżanki z Tchibo, 3 dresiki z gerbera (o ile się na nie załapałam... ), odblaski z Yanosika i kilka paczek z pozytywów... A i paczki z Winiar za kody, mam nadzieję, że list dotarł na miejsce...
 

aneciulka151

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
423
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
TaM gDzIe gwIazD rĘkoMa SiĘgAm^^
Gdyby listonoszka miała coś "wiekszego" to już by przyniosła... Czekam na nagrody z Bazarii, 2 filiżanki z Tchibo, 3 dresiki z gerbera (o ile się na nie załapałam... ), odblaski z Yanosika i kilka paczek z pozytywów... A i paczki z Winiar za kody, mam nadzieję, że list dotarł na miejsce...
Ja wysłałam to oświadczenie i kody kreskowe już dawno ale do tej pory nie dostałam tej karty;)
Chociaż sms mi przyszedł że mnie witają w Winiarach;)
 

kocha0700

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gdynia
a u mnie dzisiaj 2 SPAM-y i 0 pozytywow...;//
ale ten dzień się dłuzy jak nigdy...
a listka jak nie było tak nie ma trzeba czekać do 15[sup]01[/sup] :D :D :D


__________________________
wyślę zaproszenie do:


-gfk
-test&vote
- ciao

- knorr
- -pełna kieszeń
- do takiej stronki gdzie za wypełnianie krotkich ankiet zbiera się pieniądze i gdy uzbiera się 5 dyszek wymienia się je na bon do sklepu(hipermarketu)
- świat opini
- nivea
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
Hej,Nie wiecie czy ta akcja w Nivea jeszcze trwa? Bo w czwartek dostałam potwierdzenie że właśnie zostałam Ambasadorka i wyślami ten zestaw.:) I teraz nie wiem czy to dalej trwa czy poprostu tak jakby drugą"turę" wysyłaja?
 

kami007

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
368
Punkty reakcji
2
Ja wysłałam to oświadczenie i kody kreskowe już dawno ale do tej pory nie dostałam tej karty;)
Chociaż sms mi przyszedł że mnie witają w Winiarach;)

ja niedawno to wysłałam do winiar i mam nadzieję że dojdzie:) kurcze ale trochę mnie wystraszyłaś;p
 

maburekk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
1 581
Punkty reakcji
10
Wiek
34
Miasto
to miejsce na mapie, gdzie kończy się papier ;p
Hej,Nie wiecie czy ta akcja w Nivea jeszcze trwa? Bo w czwartek dostałam potwierdzenie że właśnie zostałam Ambasadorka i wyślami ten zestaw.:) I teraz nie wiem czy to dalej trwa czy poprostu tak jakby drugą"turę" wysyłaja?
Podobno trwa, bo niejtóży ciągle szukają chętnych. A te kosmetyki są naprawdę fajne! Zwłaszcza odżywka i balsam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry