Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

nacik16

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
746
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No nic czas spać :D
Jutro musze rano wstać :)

Dziś mój rekord 15 gości zapisało się na GFK :)
Dzięki wielkie :)
I zapraszam do sygnaturki :)
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
warszawa
Sorry, że tak trochę nie na temat... Wiecie może, w jaki sposób można odrzucić czyjeś zaproszenie na NK? Tak, żeby ta osoba dostała wiadomość, że nie zaakceptowałam? Bo jak po prostu wyrzucę do kosza, to nie dostanie...
Całe 5 osób na słodyczach! :D


wydaje mi się, że możesz dodać, a potem usunąć ze znajomych, chociaż nie wiem czy ten ktoś to zauważy...

ale chyba jest tam opcja zablokuj, do blokowania kogoś. a tak to chyba nie otrzyma żadnej wiadomości... chyba się tak nie da jak chcesz zrobić....

marta_ma ma rację jak tak zrobisz to tej osobie pokaże się komunikat że zotała usunięta z twojej listy znajomych
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
na @ pustki

czekam na jutro xD

sorry ze odbiegam, ale na ty forum duzo osob sie wypowiada, potrzebuje na jutro zadanie z matmy z ostroslupow czy moglby mi ktos pomoc lub chociaz sprobowac? bardzo prosze ;*
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
warszawa
na @ pustki

czekam na jutro xD

sorry ze odbiegam, ale na ty forum duzo osob sie wypowiada, potrzebuje na jutro zadanie z matmy z ostroslupow czy moglby mi ktos pomoc lub chociaz sprobowac? bardzo prosze ;*

Jest na Forumowisku dział pomoc w zadaniach tam sprubuj ;)
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
warszawa
Ale ja jeszcze nie zaakceptowałam. Kiedyś dostałam wiadomość, że ktośtam odrzucił moje zaproszenie, więc musi dać się jakoś zamiast usunięcia ze znajomych, ale ja nie potrafię tego zrobić.. :/
No to właśnie mówię :p Najpierw przyjmujesz zaproszenie a po chwili usuwasz tą osobę z listy znajomych :p
 

Quintessence

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Kondrakar :)
Ale ja jeszcze nie zaakceptowałam. Kiedyś dostałam wiadomość, że ktośtam odrzucił moje zaproszenie, więc musi dać się jakoś zamiast usunięcia ze znajomych, ale ja nie potrafię tego zrobić.. :/



Znajomi ---> Zaproszenia ---> Wybierasz czerwony znaczek X na tej osobie co nie akceptujesz


Pisze to juz 2 raz, ja nie wiem ja wy przeglądacie to forum
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Ale się rozpisaliście :p
U mnie dziś tylko potwierdzona wygrana na bazarii: jakaś książka. Poradnik. Nie znoszę poradników!
Ale może ktos odkupi :D
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Ale się rozpisaliście :p
U mnie dziś tylko potwierdzona wygrana na bazarii: jakaś książka. Poradnik. Nie znoszę poradników!
Ale może ktos odkupi :D
Zawsze to coś, ja już dawno nic nie wygrałam na Bazerii :( A przydałaby się nowa klawiaturka lub myszka...
 
Status
Zamknięty.
Do góry