Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

blue_e

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
A ja moze sie dzisiaj tez zmobilizuje i napisze nowego e-maila.

pia kliknelam :)

PROSIMY o glosiki :)
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
33
Miasto
Warszawa / Radom
EDIT:
Próbował ktoś grać a netii ? bo niby pisało, e jest konkurs a udało mi sie trafić w pytanie jako pierwszej i taki jest skutek :/:
Pokaż załącznik: 27847
Konkurs zaczyna się w poniedziałek, żeby wygrać coś sensownego trzeba się zarejestrować podając 'jakiś' kod, nie wiadomo skąd go wziąć, bo hasło do logowania neta to nie jest, ani nic związanego z logowaniem na stronie netii :/ Czyli pomimo posiadania Netii, nie skorzystam z konkursu ...
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
jak narazie wyslalam dzisiaj 776 wiadomosci jestem w totalnym szoku ale jeszcze troche wysle :)
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Moje maile są takie krótkie bo kompletnie nie wiem co mam w nich jeszcze pisać ;)

Jest już "oferta" na freesweetsite, widzieliście? ;)
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
pia dziekuje za kliki ;) oczywiscie Tobie tez poklikalam :) sliczny synek :) :p dzisiaj mi dziaslo spuchlo :( i to na pierscieniu ( bo nosze aparat) idzie sie zalamac :) nawet sie maili nie chce wysylac z bolu :(
Dzięki za kliki- współczuję bólu- ja mam "tylko" 39 gorączki i nawet do synka nie mogę się poprzytulać ;(

Widzę, żę macie strasznie długie te wiadomości do wysyłania- moja ma 4 linijki, może też powinnam coś więcej napisać :/
 

zielona17_17

Zbanowany
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
255
Punkty reakcji
0
Hej zarejestrowałam się na plemionach z oferty na słodyczach ale nie doliczyło mi punktów... wie ktoś jak to działa?
 

angelXXprincess

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2008
Posty
238
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Witam wszystkich :) O jee ale mnie tu dawno było .. ale niestety cierpie na brak czasu :/ W tym tygodniu
nic specjalnego u mnie ... Makulatura ... długopisy ... smycze i ołówek taki dłuugi i wyginający się :)
Może dziś wieczorkiem uda mi się trochę maili powysyłać :) Nadal czekam na 5 zaległych paczekk ..
Doszyły już może komuś próbki tych maskar z Chanel'a ? Bo ja już 2 tydzień czekam :/
A narazie spadam zadanka robić ... i lekturki czytać ... buuu :/ Wieczorkiem jeszczcze wpadnę :)
Pozdrawiam ;*
 

magdalena134

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gierałtowice/Rybnik
Ja na te mascary z Chanel'a takżczekam i nie mam zielonego pojęcia kiedy one przyjdą...
Zastanawiam się także kiedy przyjdą te pudry z ASTORA, bo coś nie przychodzą, a już jest koniec września.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Już się zapisałam na te plemiona ^^

dostałam 2 zaproszenia do Normadermu i 1 na słodycze xD
tjaa...
a w Normadermie jestem już chyba z rok o_O
no i jak mogę nie mieć konta na słodyczach?

słodycze 1799

myślcie trochę <_<

i nie wysyłać mi więcej zaproszeń do Normadermu, słodyczy, Maybelline...mam już tam konta...
na Olay też...
 
Status
Zamknięty.
Do góry