Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Buśak

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
259
Punkty reakcji
0
Callmeprincess ;) ja też chce próbki kosmetyków i perfum. Właśnie głównie na tym mi zależy. A nic nie moge znaleźć :(. tylko YR, ziaja, dax...
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
jak dobrze pójdzie jutro powinnam mieć kilka nowych gadżetów, ale nie chcę zapeszać... <_<
więc się nie wdam w szczegóły :)

się pochwalę jak coś oczywicie :)

75,56%
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Puchiko Super! Ja też chciałam sobie to zamówić ale jak wpisywałam datę urodzenia cały czas pojawiał się błąd ( w różnych przeglądarkach ) dlatego zrezygnowałam.

Właśnie przeglądam sobie moje próbki, zostało ich... 48. Mam próbki z Dax, La Roche - Posay, Ziaja, YR, Ziołolek, Bielenda, Naturali... czyli nic nowego. Od Kolastyny nie dostałam chociaż starałam się już o nie 2 razy. Ostatnio wysyłam do różnych nieznanych mi dotąd firm kosmetycznych i perfumeryjnych i zobaczymy co z tego wyjdzie ale nie spodziewam się rewelacji. Wysłałam 80 maili. Na dziś starczy.

Nie mogę się doczekać kuriera z przesyłką od U20. Idę poszukać konkursików, może jakieś kosmetyki uda się wygrać ;) Oj chciałabym - marzycielka.
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
o, i ja też, ja też! ^^

dziś nie wysyłałam nic. nie dam rady.
ale jutro, obiecuję sobie, że wyślę mnóstwo, mnóstwo ;]
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Dziewczyny, jeżeli to z ankiety w klubie glamour to już im się te maskary skończyły.
Ja czekam na swoją, ale ostatnio chciałam tez zamówić na kumpelkę i okazało się, że już nie ma.
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Witam po długiej nieobecnosci

U mnie

-> dwie reklamowki
-> dwa zolte kubki - dostałem juz je po raz trzeci.
-> latarke z 7 diodami
-> super okulary robocze
-> zestaw dla psa - pedigre
-> segragator od delektynki
-> notes
-> 4 smycze
-> nie zliczona ilosc długopisów

Plus pełno negatywow i pozytywów na @

Pa.
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Mag349 ma rację. Te maskary już się skończyły, ilość była ograniczona a kobitki z Klubu Glamour i nie tylko rzuciły się na nie ostro...

Onnn 21 całkiem nieźle ;)
 

nielegalna17

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
220
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
ognisko domowe:)
witam Was wszystkich.. :)
bardzo dawno nie tu nie było.. na @ cicho,ale to dlatego że nie wysyłam meili w ogóle.. nie ma czasu. uczę się od wtorku.. :(
 

xAnka13x

nixa
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
881
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie noc jest wieczna, a słońce to tylko nasz
ooo szkoda że sie juz skonczyły niech mi ktoś przypomni jak nazywa sie ta stron meybeline trendtester bo nie moge znaleść

onnn21 skoro ci już 3 raz przyslali to mogla bym prosić opczywiście jeżeli możesz o podanie tej stronki z kubeczkami będe bardzo wdzięczna alejeżeli nie możesz to nic
trudno:(
 

slonce24:*

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
ooo szkoda że sie juz skonczyły niech mi ktoś przypomni jak nazywa sie ta stron meybeline trendtester bo nie moge znaleść

onnn21 skoro ci już 3 raz przyslali to mogla bym prosić opczywiście jeżeli możesz o podanie tej stronki z kubeczkami będe bardzo wdzięczna alejeżeli nie możesz to nic
trudno:(

A co chcesz sie tam zarejestrowac ?
To nie ch lepiej ktos Ci wysle zaprosznie, przynajmniej skorzysta na tym.
Z tego co widze to angelXXprincess wysyla zaproszenia ;D
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Dziś nie było co robić to wysłałem 1967 wiadomości :D :D Starczy do następnego weekendu :p
Pozytywów dziś nie było :(
 

asiccca

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
490
Punkty reakcji
0
Miasto
Dalekoo =)
mhm, ale wiecie co, szkoda ze nie przeczytałam regulaminu wcześniej. bo te zastawy są przyznawane raz, 5tyś osobom ktore jako pierwsze zostaną trednseterkami. i zdaje się ze jeszcze od nagrody trzeba zapłacić podatek 2,5zł. heh to już dawno o tych nagrodach
Ja dostałam już z Maybelline i nic nie musiałam płacić :)
 

slonce24:*

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
asicca

Pewnikiem z pierwszego etapu ?;D
A pamietasz moze , ile czekalas na tego durgiego maila
z wyborem kosmetykow ?
Bo ten pierwszy juz dostalam
i jestem ciekawa..
 

karolkak

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
432
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
POLSKA
Callmeprincess ;) ja też chce próbki kosmetyków i perfum. Właśnie głównie na tym mi zależy. A nic nie moge znaleźć :(. tylko YR, ziaja, dax...



Mi też zależy tylko i wyłącznie na kosmetykach.... dostałam tylko z yr i bielenda. z dax nic, z ziaji tak samo... te wszystkiew adresy juz chyba sa wykorzystane:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry