Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

nati_x7

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
hej, jestem nowa ;) mam do Was pytanie, jak to jest z tym streetcomem, chodzi mi o to czy oni przysyłają tą zgodę do podpisania listem, czy my mamy sami ją wysłać? i czy jak już wybiorą do jajiejś kampani to przychodzi przesyłka pocztą polską czy kurierem?
 

kokakola

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
hej, jestem nowa ;) mam do Was pytanie, jak to jest z tym streetcomem, chodzi mi o to czy oni przysyłają tą zgodę do podpisania listem, czy my mamy sami ją wysłać? i czy jak już wybiorą do jajiejś kampani to przychodzi przesyłka pocztą polską czy kurierem?


musisz sie zalogować, wypelnić ankiete, potem odeslac podpisaną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych,
a jak juz dostaniesz sie do akcji to kurier przywozi pakę.
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Hej nati_x7!

Jestem od kilku miesięcy w Streetcom i nie otrzymałam od nich żadnego pisma. Sama też raczej nic nie musiałam do nich wysyłać :) (przynajmniej mnie o tym nie poinformowano). Jak wybiorą Cię do jakiejś kampanii dostajesz maila, który Cię o tym zawiadamia. Jeśli jesteś z dużego miasta np. Warszawy to po niektóre produkty będziesz musiała się udać na specjalny adres. Jeśli jesteś z małej miejscowości to zazwyczaj przyjeżdza do Ciebie kurier z przesyłką.

Tak a propos... dostałam wiadomość od Pani Tereski :crazy: Sprawa się wyjaśniła! :eek:k2:

Witamy Cie w elitarnym gronie Ekspertek Under Twenty!

Zostałaś wybrana spośród tysięcy i to właśnie Ciebie zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii dla kremu Under Twenty marki dr Irena Eris!

W najbliższych dniach do Twoich drzwi zapuka kurier. Będzie miał on dla Ciebie przesyłkę od nas. Zawierać ona będzie krem z serii Under Twenty, dostosowany do Twojego rodzaju cery. Otrzymujesz od nas również próbki innych produktów z serii, którymi podziel się ze swoimi koleżankami.

W materiałach drukowanych znajdziesz wszystkie wytyczne i wskazówki do kampanii oraz szczegółowy opis produktów. Zapoznaj się z nimi, to bardzo ważne!

Dodatkowo zarejestruj się na stronie www.undertwenty.pl. Została ona stworzona specjalnie dla Ciebie. Wraz ze swoimi przyjaciółkami stwórzcie swoja drużynę i weźcie udział w konkursie! Do wygrania impreza życia!

Czekamy na Ciebie!

Tereska Streetcom i UNDER TWENTY!
 

nati_x7

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
własnie też dostałam maila że wybrali mnie do tego under 20 i zastanawiam się czy paczka przyjdzie. a ja zarejestrowałam się jakieś 1,5 tyg temu. więc ten streetcom to nie żadna ściema? warto tam byc?
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Kurcze a mnie pewnie do tej akcji undertwenty nie przyjma ;( nie mam juz "ponizej dwudziestki" :(
Kurcze nie mam pomyslu juz w jaki sposob maile wysylac :( Boje sie zebym nie zrobila wpadki z powtorzonym adresem ;/

@edit

wlasnie dostalam negatywa rozpoczynajacego sie slowami "Szanowna Pani Justyno,

przynaję,że Pani pasja jest dość specyficzna." :lol:

No coz :p
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
nati_x7

Wydaję mi się, że Streetcom to dość solidna firma chociaż odkąd pamiętam wciąż przebudowują stronę i czasami są problemy z raportowaniem rozmów ( nie dochodzą do Streetcom Twoje raporty). Większość osób jest jednak zadowolona. Ja brałam już udział w jednej ich kampanii i była przeprowadzona bardzo fachowo. Mianowicie akcja 36.6, można powiedzieć, że zyskałam na niej ponad 100 zł bo 2 razy dostałam za raport podsumowujący 30 zł na konto telefonu, w zestawie dostałam 2 razy starter po 9 zł i kartę-zdrapkę doładowująca za 30 zł. Wszystko to za darmo a więc same korzyści. Pamiętaj tylko, żeby pisać raporty z rozmów o danych produktach bo tylko tego od Ciebie wymagają :) A jak zobaczą, że się przykładasz to będziesz częściej brała udział w kolejnych akcjach.

nati_x7
Kiedy dostałaś tego maila? Bo ja dzisiaj i jestem ciekawa ile będę czekać na kuriera ;D
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
Pamiętaj tylko, żeby pisać raporty z rozmów o danych produktach bo tylko tego od Ciebie wymagają :) A jak zobaczą, że się przykładasz to będziesz częściej brała udział w kolejnych akcjach.
Ja nie wiem za bardzo o co chodzi z tymi raportami :niepewny:
Wiem tyle,że trzeba opisać swoje wrażenia z używania ich produktu,a te raporty z rozmów?
Z góry dzięki za wyjaśnienie :)
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Julia_Moreno

Ze strony Streetcom,zakładka elementarz:

PRZYKŁAD IDEALNEGO RAPORTU:

Zobacz jak wygląda bezbłędny opis przebiegu rozmowy:

"Spotkałem po powrocie ze studiów (studiuję wieczorowo) mojego kumpla, który urządzał następnego dnia imprezę. Przy okazji szukał pomysłu na coś fajnego do picia. Dostałem wcześniej pakiet od Streetcom, w którym znajdowało się kilka butelek Bacardi i fajna książka z przepisami jak robić drinki. No to zaoferowałem się, że przyniosę je na imprezę i zrobimy trochę drinów z Bacardi. Następnego dnia spotkaliśmy się około 20stej u niego w domu w Markach i już na starcie imprezki mieliśmy gotowe Bacardi Coctaile. Przyszło dwadzieścia osób. Pytano mnie, skąd mam tę fajną książkę. Odpowiedziałem, że jestem teraz ekspertem Streetcomu i otrzymuję często produkty do testowania."

Dlaczego jest bezbłędny? Ponieważ są w nim wszystkie potrzebne informacje: Kto, Ile osób przyszło na imprezę, Gdzie się odbyła, jaka była reakcja na rekomendację, o której rozmowy na temat produktu miały miejsce.


Przykład: Niepełny raport

W poniższym raporcie brakuje kilku rzeczy?
"Wspomniałam mojej siostrze, że właśnie poznałam nowy zapach? i jestem bardzo zadowolona z efektu. Była bardzo zaciekawiona tematem i poprosiła mnie, żebym jej załatwiła taki pakiet. Powiedziałam, że akcja się już chyba skończyła więc może następnym razem "

Czego brakuje? Niewiadomo czy była to rozmowa w cztery oczy, czy nie. W raporcie brakuje też informacji na temat czasu i miejsca rozmowy.

Co jest ok? Są informacje na temat przebiegu rozmowy, osób które w niej uczestniczyły oraz reakcji na rekomendację.
 

ewuusia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Listonosza jeszcze nie było i chyba już nie będzie.
Już od dwóch dni nic nie dostałam :(
Na @ pusto
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
nie przyjechała listonoszka... -,,-
no, ale czego wymagać skoro wczoraj była i to miała sporo...
nawet polecony do mnie był ze smyczą... xD

70,06%... ale się ślimaczy x,,x

na słodyczach nikt się nie rejestruje... -.-
GOŚCIE: pokażcie, że też ludźmi jesteście ;) :D
i się zapiszcie...
trudno mi uwierzyć, że już wszyscy tam konto mają... =,,=
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
:)
U mnie dzisiaj listka narazie nie było.
Na poczcie też ciszaaa. :mruga:
Poklikałam Wam w finowo i cośtam jeszcze :p
Dobra, zmykam się uczyyyć, ble jutro spr ( 1500 słówek z ang :D żyć nie umierać).
:papa: :*
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
U mnie cisza. I w skrzynce i na mailu.
Nie wydaje mi się, bym miała teraz czas i ochotę pisać @. Klasa maturalna niestety zobowiązuje. Potem najdłuższe wakacje w życiu.
Będę jednak tu zaglądała :)

Wszystkim którzy dzisiaj coś dostali gratuluję.
 

nati_x7

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja dostałam dzisiaj tego maila i też jestem ciekawa kiedy przyjedzie kurier, muszę na niego "pilnować" bo dzwonek mi się zepsuł :( a jeśli nikogo nie będzie w domu, to zostawi jakieś awizo? czy coś?
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Pempek nie popadaj w depresję :przytul: ;) Trudno się przyzwyczaić do małej ilości przesyłek...wiem jak to jest.

nati_x7 Nie mam pojęcia co kurier robi w takiej sytuacji. Nigdy nie znalazłam się w podobnej i też jestem ciekawa.

Ja dostałam pozytywa na mail, że szykują dla mnie niespodziankę. Nareszcie! Przy okazji otrzymałam propozycję pracy :D Haha jakie cuda mogą się zdarzyć dzięki takiemu niepozornemu hobby BB)
 

pajka13

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2008
Posty
145
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Hej ;))
u mnie ostatnio ;
-utwardzacze do paznokci,
-katalog Quelle,
-Karma dla psiaków i kotków,
-medalik

No to buziaam ;*
 

Toby

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
Ja dzis 8 próbek kremów i wkładki...
Czekam na 6 przesyłek i jedną paczkę kurierem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry