Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Czy komuś z Was zablokowali kiedy konto na @?
Bo ja dostałam wiadomość,że wysłałam ponad 200@ kopią ukrytą i żebym dalej wysyłała normalnie.
Ale teraz kopia ukryta znów działa :D
I tak myślę...po jakim czasie oni odblokowują?Dokładnie to o wp.pl mi chodzi ;)

Parę razy blokowali mi konto ( w szczególności o2). Oczywiście mogą zablokować Ci konto, "robot" uważa, że ty rozsyłasz spam, dlatego blokuje ;) Ale wystarczy napisać od Obsługi w 3 dni powinni to "naprawić".
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
Parę razy blokowali mi konto ( w szczególności o2). Oczywiście mogą zablokować Ci konto, "robot" uważa, że ty rozsyłasz spam, dlatego blokuje ;) Ale wystarczy napisać od Obsługi w 3 dni powinni to "naprawić".
A,dzięki.Co prawda jeszcze mi nie zablokowali,ale jestem na najlepszej drodze :p
Ale co tam,powysyłam jeszcze trochę,najwyżej będę mieć przymusowy odwyk od @ ;)


A Ty powoli zabierasz się do pisania do zagranicznych firm czy nie jeszcze?:)
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
To tylko 23 km od Radomia, więc dlaczego nie warto spróbować. Mam nadzieję, że znajdziesz jakąś ofertę ;) Wiele nauczycieli z mojego miasta pochodzi z Radomia
Warto, warto :D Też mam taką nadzieję- w końcu to ostatni dzwonek...

Czy komuś z Was zablokowali kiedy konto na @?
Bo ja dostałam wiadomość,że wysłałam ponad 200@ kopią ukrytą i żebym dalej wysyłała normalnie.

Mi się to nigdy nie zdarzyło- ale mam na onecie.

Callmeprincess zagłosowałam na Twój makijaż- stosowny i bardzo ładny :D
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
A mi z Nowej Rudy wysłali długopis oraz pełno różnej makulatury oraz list, że nie posiadają smyczy :(

PS. Jutro szkoła ;(

Na poczcie 17 wiadomości od rana (o dziwo niedziela, a tyle wiadomości), lecz wszystko negatywy.

A co do szkoły do 2 kl. Hotelarka :)


Mozliwe ze im sie skonczyly bo moja kolezanka ostatnio tez smyczki nie dostala. A ja mam ladna zolta ;)
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Miałem problem z zasilaczem pół dnia dzisiaj. Miałem skończyć już stronę przedstawiającą moją kolekcję, ale przez to niestety nie zdążyłem.
 

xAnka13x

nixa
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
881
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie noc jest wieczna, a słońce to tylko nasz
no widzeze jest tu pare osob w moim iweku a knkretnie teraz 1 gimnazium profil informatyzny.
Byłamdzisiaj w krakowie na rynku zz tvn-u rozdawali daszki paperowe z logo tvn i takie coś do kluczy podobne do jojo to sie rosciagałoi można bylo na to klucze zazepiac wiec gadżety przybyly.

Heh ale mi sie pszczęściło e zdrapce za 0.05 bubza wygralam 0.20 a w zdrapce za 0.10 1.00 bubza
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wam też się Prizee tak buntuje? Ledwo da się grać, a większość gier muszę ładować po kilka razy bo wyskakuje jakiś błąd :( Ktoś wie o co chodzi??
 

Kapitankapusta

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
290
Punkty reakcji
1
no widzeze jest tu pare osob w moim iweku a knkretnie teraz 1 gimnazium profil informatyzny.
Byłamdzisiaj w krakowie na rynku zz tvn-u rozdawali daszki paperowe z logo tvn i takie coś do kluczy podobne do jojo to sie rosciagałoi można bylo na to klucze zazepiac wiec gadżety przybyly.

Heh ale mi sie pszczęściło e zdrapce za 0.05 bubza wygralam 0.20 a w zdrapce za 0.10 1.00 bubza

Chyba raczej smycz na karnety :).
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
Hej ho, hej ho do szkoły by się szło...
Haha, dobre mi sobie ;)

Śniły mi się paczki. To już chyba obsesja :D
Jak wrócę ze szkoły po 12 to wyślę kilka @ i mam nadzieję, że już coś w skrzynce będzie na mnie czekało :)
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Dzisiaj 119 wiadomości o_O na @, w tym 119 spamów :pP Masakra ;/ nawet zwrotu ni ma :p Ja mam rozpoczęcie na 11:00, 1 gimnazjum... hmm, mysle że dobrze wybrałam profil, bo lubie jezyki :p
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
A,dzięki.Co prawda jeszcze mi nie zablokowali,ale jestem na najlepszej drodze :p
Ale co tam,powysyłam jeszcze trochę,najwyżej będę mieć przymusowy odwyk od @ ;)


A Ty powoli zabierasz się do pisania do zagranicznych firm czy nie jeszcze?:)

No jeszcze nie, być może niedługo zacznę, najpierw muszę wykminić treść e-maila po angielsku :p A z tym będzie trochę trudniej.

Miałem problem z zasilaczem pół dnia dzisiaj. Miałem skończyć już stronę przedstawiającą moją kolekcję, ale przez to niestety nie zdążyłem.

To ty jesteś Michał ? :p (pisałeś w Shoutboxie)?

edIt:

A do szkoły o 9, nie odbiorę poczty (chodzi 10-11) a skończę pewnie po 11 :(

Albo i później, bo jeszcze świadectwa będą rozdawać (dopiero ;D :lol: ciekawe jaką dostałem ocenę z praktyk :D )
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
U mnie dziś pozytyw który mnie rozbawił:

Witam,
chętnie prześlemy Pani kilka gadżetów w zamian za przypomnienie sobie
profilu naszej działalności w przypadku gdy Pani bądź ktoś z Pani znajomych
w przyszłości będzie miał brzemienną w skutki potrzebę skorzystania z
konkretniej usługi którą mamy w swej ofercie :)

Myślę, że to uczciwa propozycja :)

Pozdrawiam

Dzień miło się zapowiada :)
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
OoO właśnie, kto chce zapko do GFK? jest wrzesień, mam 5 zaproszeń xD Może ktoś nie ma... wątpie xPP
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Hej :)

Dziś na @ 12 negatywów... :( Nie wiem skąd tyle się wzięło...

Do szkoły mam na 9.00 więc muszę się spieszyć, bo nawet nie wiem w co mam się ubrać :p Chociaż jak znam siebie ( :D ) pójdę w jeansach i T-shircie :D

No to buziaczki :*
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Witajcie ;) Choc wiekszosc chyba juz poszla na ropzpoczecie roku. Ja tez wybywam zaraz do kosmetyczki i zrobic male przyjemne zakupy (jakies kosmetyki) wiec moze jakies probki dostane, chociaz u nas w tej miescinie roznie bywa z tymi probkami.

Mam nadzieje ze Pani listonosz bedzie dzis laskawa i przyniesie tone paczek. A na mailu od samego rana juz negatyw ;) Jak ja to lubie :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry