Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

olusss_16

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Pralka z "Czyścioszkiem"

Tylko do końca 2007 roku w sieciach hipermarketów Media-Karkt przy zakupie pralki marki Zamzung X1200 otrzymasz 50 kilogramów proszku "Czyścioszek" w prezencie. Koszt pralki to tylko 1199zł

Może ktoś skorzysta z promocji? :hahaha:
 

nacik16

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
746
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a gdzie tam nagrody widzisz?
chyba tylko pieniądze...

nie mogę się już ankiety doczekać *_*
część osób się zapisało, a nawet konta nie aktywowali -,-

60,9%
10909,25 (smartbarre)

Nagrody Moja droga są za ilość osób zaproszonych. Jesli zbierzesz najwięcej wygrywasz mp4
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Oh przyszedl pozytyw od firmy do ktorej maila napisalam 1,5 tyg temu :p Lepiej pozno niz wcale.
Zawsze pod koniec tygodnia przychodza mi marne paczki ale za to w poniedzialki jest kumulacja mam nadzieje ze i tak znow bedzie (ostatnio mialam w pon 11 paczek :p )
 

boberowa13

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
Heyy!
U mnie dzisiaj dwie paczuszki od ambasad Szwecji i Meksyku...Przysłali jakieś informatory i mapy...Ale coś mi chyba ukradli z paczki od Ambasady Meksyku bo była koperta rozerwana i wsadzona do zwykłej foliowej paczki;( Co za hamy na tej poczcie pracują :bag:
 

laksyra

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Prosze, jak ktos wie to niech mi poda @ maseczek z glinki, to jest dla mnie wazne, bo moja siostra tez by ja chciala wyprobowac.. Z gory dziekuje..
 

mmadziaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiem, że wam sie nie chce, ale czy mógłby ktoś naprawdę krótko powiedzieć o co chodzi z tym freesweetsite. Chodzi mi o to jak to działa, jak się zdobywa punkty itd. no i czy na pewno nic się nie placi. Jeśli ktos byłby tak uprzejmy - z góry dzięki ;)
 

nacik16

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
746
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wiem, że wam sie nie chce, ale czy mógłby ktoś naprawdę krótko powiedzieć o co chodzi z tym freesweetsite. Chodzi mi o to jak to działa, jak się zdobywa punkty itd. no i czy na pewno nic się nie placi. Jeśli ktos byłby tak uprzejmy - z góry dzięki ;)


Mnie również bardzo to interesuje, zapraszałam znajomych, ale do nich nic nie doszło. Może, źle to robię ? proszę o pomoc :)

Również interesuje mnie adres do maseczek z glinki ;) Jakby ktoś dodał to będę bardzo wdzięczna ;)
 

izusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiem, że wam sie nie chce, ale czy mógłby ktoś naprawdę krótko powiedzieć o co chodzi z tym freesweetsite. Chodzi mi o to jak to działa, jak się zdobywa punkty itd. no i czy na pewno nic się nie placi. Jeśli ktos byłby tak uprzejmy - z góry dzięki ;)


Zdobywa się punkty zapraszając znajomych. Za jedną zaproszoną osobę dostaje się 25 punktów. Można też zbierać punkty odpowiadając na pytania na forum albo za dodanie zdjęcia (?). Żeby zamówić słodycze trzeba mieć co najmniej 1000 punktów.
 
R

rokiczaaa1

Guest
Wiem, że wam sie nie chce, ale czy mógłby ktoś naprawdę krótko powiedzieć o co chodzi z tym freesweetsite. Chodzi mi o to jak to działa, jak się zdobywa punkty itd. no i czy na pewno nic się nie placi. Jeśli ktos byłby tak uprzejmy - z góry dzięki ;)
rejestrujesz się np z mojej stopki i na start masz 100 punktów.
za każdego poleconego masz 25 pktów
gdy masz już 1000 możesz zamawiac :)

//-.- no znów ktoś mnie ubiegł ;(

61,22%
10975,25
 
Status
Zamknięty.
Do góry