Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
A tak co do spalenia tych adresow to nie rozumiem tego dlaczego miala tego nie robic? Skoro miala ochote podac to nie ma w tym nic zlego nie mozna od razu na nia naskakiwac.
Ludzie podaja adresy zle, nie podaja tez niedobrze. Kazdy robi wg swojego uznania. Stworzmy mila atmosfere.
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A tak co do spalenia tych adresow to nie rozumiem tego dlaczego miala tego nie robic? Skoro miala ochote podac to nie ma w tym nic zlego nie mozna od razu na nia naskakiwac.
Ludzie podac adresy ale, nie podac tez niedobrze. Kazdy robi wg swojego uznania. Stworzmy mila atmosfere.


no tak, zgadzam się, po prostu napisałam tak bo pewnie teraz firmy zostaną zasypane e-mailami, wkurzą się i przestaną wysyłać.

sorki, jeżeli mój post kogoś uraził.
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Podkarpacie :P
U mnie listek był... podczas mojej nieobecności, oczywiście :D
Przyniósł paczkę z Wrocławia ... jak komuś zależy na książce, naklejkach i takiej zakładce na magnesy, nawet fajna, to piszcie na tej stronie Wrocławia.

Ciekawa jestem kiedy to z Royal Canin dojdzie, kiedy obiecana paczka z Sony i te wkładki z Descreet (tak to się pisze? :D )?
Kiedy Wam doszło? Jeśli pisaliście do nich?
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
U mnie listek był... podczas mojej nieobecności, oczywiście :D
Przyniósł paczkę z Wrocławia ... jak komuś zależy na książce, naklejkach i takiej zakładce na magnesy, nawet fajna, to piszcie na tej stronie Wrocławia.

Ciekawa jestem kiedy to z Royal Canin dojdzie, kiedy obiecana paczka z Sony i te wkładki z Descreet (tak to się pisze? :D )?
Kiedy Wam doszło? Jeśli pisaliście do nich?

z Royal'a idzie bardzo szybko. u mnie 2-3 dni od pozytywu ;]
 

darias121

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
daleko...;)
Nadal nie ma kurkiera... :(
Powie mi ktoś jak ustawić banner w sygnaturce, tak, żeby pokazywał się obrazek, a nie kod do wklekenia???
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
Mam pytanie. Jak się dostaje jakieś gadżety, próbki z innych krajów to trzeba płacić koszt przesyłki??
Ja nie płaciłam.

Już proszę po raz piąty :( .

Ma ktoś linka do zamawiania bezpłatnych kursów ESKK.
Bardzo mi na nich zależy.

Proszę bardzo o pomoc
:niepewny: .
Ja zamawiałam kurs darmowy,wpisałam jaki chcę,ale przyszedł tylko sam przewodnik po kursach.


witam po mojej nieobecności. pempek ty naprawdę to wszystko dostajesz za darmo? podziwiam


mam do was pytanie. jak przejść 5 runde w prizz.com a konkretnie ten moment z tym wysokim murem bo mne moge tam wskoczyć. próbowałam już dużo razy i nie mogę. prosze o pomoc :mruga:
Chodzi pewnie o tę pierwszą grę?
Cięzko jest,ale da się.Wystarczy uchwycić odpowiedni moment i wskoczyć a potem podbić skok.


Wiecie co... już mi się chce płakać :( ...
Od 3 tygodni same pozytywne wiadomości, że już paczki zostały wysłane itp.
A od 3 dni kompletna pustka , tzn. wcześniej przyszło kilka paczek ( dokładnie 6 poleconych więc nie ma się co dziwić, ze dosszły) a reszta? Na 100% poczta ukradła i to już nie pierwszy raz, bo przedpadło już tyle rzeczy i to na dodatek wszystko ginie na poczcie tutaj w mojej miejscowości, bo paczki zaczeły ginąć w dniu kiedy mój tata powiedział dla ciekawego listonosza co do mnie przychodzi ...
Chyba kończe z tymi wszystkimi próbkami, bo to nie ma sensu, skoro wszystko idzie dla poczty...
A niech ich *****
Wiesz co...możemy podać sobie ręce.Ja czekam na kilkanaście przesyłek zagranicznych,które zostały wysłane 1-1,5 miesiąca temu i ani śladu po nich.W tym jedna wysłana dwa razy,bo napisałam,że poprzednia nie doszła.Chyba zacznę się z nimi żegnać powoli,a ten kto to wziął to żeby dostał bąbli jak ping-pongi od tych kosmetyków.
:bag: <_<
 

AluuSSS

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
heh. Dziś na razie nic, ale wczoraj happy. Z pewnego Miasta 17 pocztówek, zakładka, teczka (papierowa) :) Listonoszka :) o cos do mnie .!.

1 polecony i 1 zwykły ale 2 duuuze listy. Później zobacze co to.

Ps. Siostry też zaczęły wysyłać :D Zaraziłyy sie ode mnie xD
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
No wlasnie jak to jest ze zamawialam descreet juz chyba 2,5 tyg temu i jeszcze nic nie mam. Ktos kiedys to dostal?
Wlasnie dostalam pol pozytywa ze chetnie podziela sie gadzetami ale jak przyjde osobiscie (szkoda ze firma jest 120 km dalej :lol: xD )
 

slonce24:*

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
U mnie dzisiaj tlyko jedna paczuszka <_<
- 2 kupony promocyjne na 25% na karme dla kota :D
hah.. nieprzypominam sobie zebym cos takiego zamawiala ;D
 

0luskaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Radom
Ja dzisiaj tylko zdjecie z Canona... heh zawsze cos :p
Dzisiaj wysłałam już chyba z 20maili wiec moze cos sie ruszy <_<
Pozdrawiam ;)
 

juanita89

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej! jak widzicie jestem tu nowa :p dostałam dziś paczuszkę z 3 katalogami samochodów, które zamówiłam dla brata ;) bardzo ładnie zapakowane, firma się postarała :p
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dzień dobry!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym Parkiem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bdpn.pl Jednocześnie informuję, że ze wględu na duże zainteresowanie, wydawnictwa darmowe możemy wysłać na koszt adresata.

Łącze pozdrowienia

Grażyna Holly
Bieszczadzki PArk Narodowy

może kogoś to zainteresuje... ;]
 

takajaxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
424
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Miasto
Somewhere
Dwa pozytywy :p :p ;P ;P

Mam pytanie wysłali komus z was taka tabelke z Royal C i pisło kot i pies czy nie wiecie czy mozna wybrac oby dwa czy tylko jedno zwierze?
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Będzin Ksawera ;*
Hej :*
Był listek... I co? Puuustooo ;(
Niech ktoś zarejestruje się w czymś z sygnaturki <prosi>
Dam za to sprawdzony adres na czapke z daszkiem i smycz :D
Tylko pisać na PW kto sie zarejestrował i w czym :]
 

madzia1992

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Wiesz co...możemy podać sobie ręce.Ja czekam na kilkanaście przesyłek zagranicznych,które zostały wysłane 1-1,5 miesiąca temu i ani śladu po nich.W tym jedna wysłana dwa razy,bo napisałam,że poprzednia nie doszła.Chyba zacznę się z nimi żegnać powoli,a ten kto to wziął to żeby dostał bąbli jak ping-pongi od tych kosmetyków.
:bag: <_<
Ja mam tak samo. Wybiła drugo to znaczy ze dzisiaj listek już nie przyjdzie. A od 3 dni nic mi nie przyniósł. Tak jak np. pani napisała mi ze wyśle karmę dla psów już dawno temu, a to nic nie przyszło ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry