Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Hej :*
U mnie listonoszki nie bylo :(
ale był kurier ;D i PAF ;)
A w paczuszce od kuriera:
-> reklamówki, taśma firmowa 1 rolka , pełno krówek, balony, długopisy, 2 kalendarze , kubek ( niestety w częściach :( ), 2 magnesy na lodówkę z notatnikiem, smyczki z końcówkami do telefonu.
Od PAF-u
2 ulotki i pocztówka :bag:
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Dostałam jeszcze katalog 300 domów na płytce.
I awizo - listonoszce nie chce się włazić na górę, a potem ja muszę na pocztę latać i stać w kolejkach :/
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Ja niestety nie wiem o jakiej firmie mowicie z ta pomadka i tabletkami, chyba cos przegapilam?

Jeszcze raz zapraszam do glosowania na moja kosmetyczke link w podpisie
 

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
ja pamietam jak u mnie w miescie i na osiedlu byla taka akcja ze chodizli z nivea od mieszkania do mieszkania i probki dawali:p nie wiem czy listek byl zejdzie sie do dklepu i sie zobaczy!@!
 

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
Dzisiaj tylko dwie przesyłki, ale nie ma się co dziwić bo dawno nie wysyłałam@
:
* 2 maseczki
* smycz, długopis, 2 kalendarzyki i prospekt
 

maribog

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z Warmii :)
Właśnie był listonosz z poleconym:) a w ogromnej kopercie 50 saszetek herbaty różne smaki:) i to wszystko z Paragwaju :D żeby pewno nie polecony to by nie dotarło- u mnie akcja pisanie e-maili do takich firm była ponad miesiąc temu BB)
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Kurcze ja mam caly czas problem z logowaniem na forum, przegladam forum jestem zalogowana, pozniej chce cos napisac i znow musze sie logowac, a najgorzej jak cos juz napisze i dam "dodaj" i wtedy mnie wylogowuje a jak sie zaloguje to mnie przenosi zamiast do tego samego watku to na strone glowna forum. Strasznie mnie to irytuje grrrr <_< a mam ustawiona opcje zeby mnie zapamietalo :(

Byla listonoga u mnie w bloku ale nic mi nie zostawila :(
Wlasnie wstapilam do klubu normaderm i chetnie wysle komus zaproszenia jesli jeszcze ktos nie jest. Ale pewnie wszyscy maja tak jak w maybelline.
 

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Kurcze ja mam caly czas problem z logowaniem na forum, przegladam forum jestem zalogowana, pozniej chce cos napisac i znow musze sie logowac, a najgorzej jak cos juz napisze i dam "dodaj" i wtedy mnie wylogowuje a jak sie zaloguje to mnie przenosi zamiast do tego samego watku to na strone glowna forum. Strasznie mnie to irytuje grrrr <_< a mam ustawiona opcje zeby mnie zapamietalo :(

Byla listonoga u mnie w bloku ale nic mi nie zostawila :(
Wlasnie wstapilam do klubu normaderm i chetnie wysle komus zaproszenia jesli jeszcze ktos nie jest. Ale pewnie wszyscy maja tak jak w maybelline.

mialam to samo z jakiej przegladarkik korzystasz??
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
U mnie w skrzynce niestety pusto.
@ też milczy.
Przywykłam chyba...

Mam 4 smycze, które mogę na coś zamienić...
Mianowicie : rmf max, burn, sklep ups, saga

Jak ktoś zainteresowany to pisać na PW :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry