Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

ewcia-love

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
u mnie w skrzynce ulotki..
aale jak jechałam do piekarni na rowerze to widziałam listka więc może może.. kto wie :)
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
HEj.
U mnie wczoraj
list od ekk
kartka zapachowa od Naomi Cambell
oraz kurier ,wysłany jeszcze tego samego dnia po pozytywnej odpowiedzi a wnim 5 zapachów wykorzystywanych do produkcji markowych perfum m.in Lacoste... tylko co ja teraz z tym zrobie....
Aha i przed chwilą kilka( ponad 6 maili) z pozytywnymi odpowiedziami( wyślą perfumy) w tym kilka , że się wzruszyli itp.
Aha i mam problem bo 2 zagraniczne firmy napisały mi że z wielką chęcią prześlą mi całą game kosmetykóW(???) pod warunkiem, że opłace koszt 15.00 $ wysyłki do Polski, jak myślicie, warto?
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
HEj.
U mnie wczoraj
list od ekk
kartka zapachowa od Naomi Cambell
oraz kurier ,wysłany jeszcze tego samego dnia po pozytywnej odpowiedzi a wnim 5 zapachów wykorzystywanych do produkcji markowych perfum m.in Lacoste... tylko co ja teraz z tym zrobie....
Aha i przed chwilą kilka( ponad 6 maili) z pozytywnymi odpowiedziami( wyślą perfumy) w tym kilka , że się wzruszyli itp.
Aha i mam problem bo 2 zagraniczne firmy napisały mi że z wielką chęcią prześlą mi całą game kosmetykóW(???) pod warunkiem, że opłace koszt 15.00 $ wysyłki do Polski, jak myślicie, warto?

Zapytaj moze ile jest tych kosmetykow i jaka maja pojemnosc:)
potem poszperaj w necie, poszukaj cen tych kosmetykow i przekalkuluj czy sie oplaca:) dolar nie jest taki drogi teraz;)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Witam,
u mnie dzisiaj tak trochę kiepsko <_<
ulotki + 1 próbka i ulotki z jakiegoś miasta 4 takie same... wrr, a się wysilili.
Chyba musze się wziąść za wysyłanie, bo coraz gorzejj... BB)
 

ewcia-love

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
HEj.
U mnie wczoraj
list od ekk
kartka zapachowa od Naomi Cambell
oraz kurier ,wysłany jeszcze tego samego dnia po pozytywnej odpowiedzi a wnim 5 zapachów wykorzystywanych do produkcji markowych perfum m.in Lacoste... tylko co ja teraz z tym zrobie....
Aha i przed chwilą kilka( ponad 6 maili) z pozytywnymi odpowiedziami( wyślą perfumy) w tym kilka , że się wzruszyli itp.
Aha i mam problem bo 2 zagraniczne firmy napisały mi że z wielką chęcią prześlą mi całą game kosmetykóW(???) pod warunkiem, że opłace koszt 15.00 $ wysyłki do Polski, jak myślicie, warto?

skoro są to próbki to sądze że nie warto ;/
 

amelusia13

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
32

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
budyska- hmm, ja bym nie placiła 15$ za próbki... cała ich gama, hm, to ile to zapachów? Jeśli gama liczy 100 zapachów to moze się opłaca, a jeśli tylko 10? xD
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
Dzis od znajomej z urzedu miasta zalatwilam sobie gadzety z mojego miasta, musze przyznac, ze sie postarali:
- podkladka pod mysz - fajna bo miedzy gorna czescia (przezroczysta) podkladki a pianka sa karteczki do notatek z widokami i jak sie otworzy mozna sobie pisac albo wyrwac i miec nastepny widoczek, albo wlozyc jakies swoje zdjecie do srodka)
- olowek i dlugopis
- przewodnik ze zdjeciami
- 2 mapy
- mapa po czesku
- smycz
- reklamowka
 

Karola31

Hmm... gadżetomaniak?
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Nysa
Dzis od znajomej z urzedu miasta zalatwilam sobie gadzety z mojego miasta, musze przyznac, ze sie postarali:
- podkladka pod mysz - fajna bo miedzy gorna czescia (przezroczysta) podkladki a pianka sa karteczki do notatek z widokami i jak sie otworzy mozna sobie pisac albo wyrwac i miec nastepny widoczek, albo wlozyc jakies swoje zdjecie do srodka)
- olowek i dlugopis
- przewodnik ze zdjeciami
- 2 mapy
- mapa po czesku
- smycz
- reklamowka

No to moje gratulacje ;] Fajna paczuszka ;] A z jakiego miasta, jeśli można spytac?
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
budyska- hmm, ja bym nie placiła 15$ za próbki... cała ich gama, hm, to ile to zapachów? Jeśli gama liczy 100 zapachów to moze się opłaca, a jeśli tylko 10? xD



Hmm, no masz racje, bo oni mają tylko 20 zapachów a nie wiadomo ile by przysłali, w każdym razie na pewno mój mail bardzo im się spodobał bo byli bardzo zadowoleni i otrzymałam niezwykle miłą odpowiedz...
Aha a druga firma ma przeróżne kosmetyki...
hmm ale będe musiała zrezygnować, lepiej wydać wiekszą kase i mieć pewny produkt a nie taką niewiadomą...
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
Po jakim czasie Ci przyszło? Bo ja zamawiałam dosyć dawno i nic nie przyszło...

Tydzień może...

Dzis od znajomej z urzedu miasta zalatwilam sobie gadzety z mojego miasta, musze przyznac, ze sie postarali:
- podkladka pod mysz - fajna bo miedzy gorna czescia (przezroczysta) podkladki a pianka sa karteczki do notatek z widokami i jak sie otworzy mozna sobie pisac albo wyrwac i miec nastepny widoczek, albo wlozyc jakies swoje zdjecie do srodka)
- olowek i dlugopis
- przewodnik ze zdjeciami
- 2 mapy
- mapa po czesku
- smycz
- reklamowka


daj adres mailowy ;D
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Hmm, no masz racje, bo oni mają tylko 20 zapachów a nie wiadomo ile by przysłali, w każdym razie na pewno mój mail bardzo im się spodobał bo byli bardzo zadowoleni i otrzymałam niezwykle miłą odpowiedz...
Aha a druga firma ma przeróżne kosmetyki...
hmm ale będe musiała zrezygnować, lepiej wydać wiekszą kase i mieć pewny produkt a nie taką niewiadomą...

Nie doczytałam tego wczesniej;)
Skoro 20 to powinni Ci tyle wyslac-cala ich gama, gdyby mialy po 20ml to by sie oplacilo...
Ale to tylko moje skromne zdanie;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry