Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

amelusia13

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Cześć ;)
U mnie tylko starter i mnóstwo negatywów na @ :( Dzisiaj wysłałam około 50 @ ale znając życie dostane pełno spamu i negatywy.. Esh :(
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
to napiszcie mi jak szukacie tych adresów zeby gdziekolwiek wysłaćsplash.gif bo ja chce ale nie wiem gdzie ;]

Otwierasz www.google.pl i wpisujesz to co Cię interesuję, np. firma kosmetyczna.
Pokazuję Ci się spis firm - wchodzisz po kolei na każdą stronę takiej firmy, szukasz maila bądź formularza kontaktowego i piszesz w nim w zalezności od upodobań prośbę o kosmetyki, próbki, gadżety, itp.
I tak robisz z każdą firmą.
 

amelusia13

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
32
to napiszcie mi jak szukacie tych adresów zeby gdziekolwiek wysłać:] bo ja chce ale nie wiem gdzie ;]

Jeśli chodzi o mnie to różnie;) Najczęściej jak zobaczę coś ciekawego w reklamie, gazecie itd to wysyłam maila :D często wyszukuje nowe firmy przez Internet;) Powodzenia :)
 

amelusia13

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No i kolejny negatyw :( Jejciu..tak źle to chyba nie było nigdy <_< Muszę chyba więcej @ wysyłać :mruga:
Tymczasem na:
prizee - 34,35 B
prizpass- 474 prizz
jungle- 1624 monety
Nie jest jeszcze tak strasznie :p
 

xAnka13x

nixa
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
881
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie noc jest wieczna, a słońce to tylko nasz
hEH U MNIE DZISIAJ TYLKO JEDEN POZYTYW ale i to dobre bo ostatnio wogole nie wysylałam maili nie chce mi sie ale czekam jeszcze na chyba 3 przesylki i musze zaczac wysyłać maile ale nie mam pomysłu do kogo. O może znacie jakieś adresy w ktorych przesyłają coś związane z piórnikami , próbki herbaty albo probki kremów byla bym wdzieczna za podanie jeżeli ktos ma bloga to jak poda adres moze na priw to dam mu 10 komci a jeżeli mi z tamtąd coś przyślą to dodatkowe 1o

No ja zwariuje nie moge sie zarejestrowqac na look4win caly czas mi pisze błędne chaslo a jak je zmienilam bo przysłali mi 2 to dalej pisze to samo no nie
 

Ania1606

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
wisz wątpie żebyś dużo znalazła mało bardzo mało firm wysyła koszulki zwykle ograniczają sie do długopisów lub jakiś smyczy.

Ale życzę ci powodzenia w szukaniu takich firm i stronek :)


Dzieki bardzo:) dostałam maila od ivostinu ze niestety nie wysyłają darmowych próbek:(... szkoda, ale czekam na reszte maili;)
 

puchiko

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
ha! doszedł zestaw blend-a-med a nie dostałam maila potwierdzającego :D

a w skrzynce:
-> próbki kosmetyków, dokładnie nie wiem co to jest bo nie po polsku ;)
 

white__emo

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina Gwiazd
Hej :D
WoW ale się upisałyście normalnie 10 stron ^^ Wczoraj wysłałam 30 @ ....jak na razie 5 negatywów ;( ....... a i 1 pozytyw z DAX :) No to nic :( ..... a Jeszcze 1 znacie jakieś miasta od których wysyłają na 100 % Jeśli tak to piszcie na PW :* bu$ki xD
 

Roxy__

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Śląsk
u mnie dzis pusto w skrzynce, ale dostalam z desperados amulety niesmiertelnosci
 

adzia8888

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
449
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tam, gdzie nie był nikt... ^^
hej :)

u mnie dziś:
* katalog z domkami (juz 10)

* 4 książki, długopis, naklejka, plakat, mapa, minifakty...

na @ - 2 negatywy :/

u mnie dzis pusto w skrzynce, ale dostalam z desperados amulety niesmiertelnosci

a skąd? :p jeśli można wiedzieć :p
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
SZUKAM MAILI,ADRESÓW GDZIE WYSYŁAJĄ PRÓBKI PERFUM [NIE MYLIĆ Z KARTAMI ZAPACHOWYMI]
WYMIANA NA PW


Pozdrawiam
ps.Biedroonecka - to jest z blend-a-med.
Niestety oferta już się skończyła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry