Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Chciałby ktoś z Was zostać TRENDSETTERKA Maybelline New York?? Chodzi o to, ze wysyłacie mi swoje maile, a ja Wam odsyłam zaproszenie przystąpienia do klubu. W momencie, gdy zakładacie swoje konto i 10 Waszych przyjaciółek (którym wyślecie podobne zaproszenia jak ja Wam) się zaloguje, wówczas dostajecie darmowe kosmetyki od Maybelline NY do wypróbowania, opisujecie swoje zdanie na jego temat na forum itd. Naprawdę warto :- ) Podejrzewam, ze każda z nas ma jakis deficyt w kosmetyczce więc może warto spróbować?? Bynajmniej oszczędzamy kasę - zamiast kupować nowe w sklepie :)
Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i czekam na Wasze adresy mailowe :)
Mam nadzieje, ze sie doczekam...
 

adzia8888

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
449
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tam, gdzie nie był nikt... ^^
Chciałby ktoś z Was zostać TRENDSETTERKA Maybelline New York?? Chodzi o to, ze wysyłacie mi swoje maile, a ja Wam odsyłam zaproszenie przystąpienia do klubu. W momencie, gdy zakładacie swoje konto i 10 Waszych przyjaciółek (którym wyślecie podobne zaproszenia jak ja Wam) się zaloguje, wówczas dostajecie darmowe kosmetyki od Maybelline NY do wypróbowania, opisujecie swoje zdanie na jego temat na forum itd. Naprawdę warto :- ) Podejrzewam, ze każda z nas ma jakis deficyt w kosmetyczce więc może warto spróbować?? Bynajmniej oszczędzamy kasę - zamiast kupować nowe w sklepie :)
Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i czekam na Wasze adresy mailowe :)
Mam nadzieje, ze sie doczekam...

e... to nie moja bajka :D
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
dorcia gratulacje paczuszki mi nie wiem dla czego ale przyszło 3 saszetki książeczka o żywieniu i dla właściciela książeczka grubsza bardzo fajna

A dziękuję, dziękuję.
Wiesz, wszystko może zależy od wielkości pieska. Może akurat dla mojego nie mieli jakichś specjałów, więc wysłali to co mają. Mimo wszystko ja jestem zadowolona. Pierwsza poważniejsza 'zdobycz'. Psina się jutro pewnie ucieszy z nowego śniadanka ;)
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
Chciałby ktoś z Was zostać TRENDSETTERKA Maybelline New York?? Chodzi o to, ze wysyłacie mi swoje maile, a ja Wam odsyłam zaproszenie przystąpienia do klubu. W momencie, gdy zakładacie swoje konto i 10 Waszych przyjaciółek (którym wyślecie podobne zaproszenia jak ja Wam) się zaloguje, wówczas dostajecie darmowe kosmetyki od Maybelline NY do wypróbowania, opisujecie swoje zdanie na jego temat na forum itd. Naprawdę warto :- ) Podejrzewam, ze każda z nas ma jakis deficyt w kosmetyczce więc może warto spróbować?? Bynajmniej oszczędzamy kasę - zamiast kupować nowe w sklepie :)
Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i czekam na Wasze adresy mailowe :)
Mam nadzieje, ze sie doczekam...

A przypadkiem cała ta akcja już się nie skończyła? Gdzieś, ktoś mi wspominał, że mają już komlet trendsetterek. Ale może się mylił...
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Proszę dziewczyny, pomozcie mi :( ...
Zalezy mi na tych probkach z Maybelline :(

Hmmm... Czy sie skonczylo to nie wiem :( .
Ja to dzisiaj dostalam...
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
smerfetka1986 :
to wpadłaś... :D
odpowiadający pan z firmy do której pisałaś albo ma niezłe poczucie humoru albo ja nie wiem.. ;)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
smerfetka1986 :
to wpadłaś... biggrin.gif
odpowiadający pan z firmy do której pisałaś albo ma niezłe poczucie humoru albo ja nie wiem.. mruga.gif

Mam nadzieję, ze to tylko poczucie humoru :)

...albo szuka dziewczyny biggrin.gif jezyk.gif

Ja zajęta więc we mnie partnerki życiowej nie znajdzie :D
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
36
szkoda, ze nie dowiedzialam sie wczesniej o tej akcji :/ , ale trudno... zrezygnuje, szkoda czasu, skoro maja komplet ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry