Czy to prawda, że przy jeźdźcu szybciej finiszujemy?

robobobo

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Panowie, z tego co słyszałem i z rozmów z kumplem, w pozycji na jeźdźca, kiedy kobieta jest na nas, to podobno taka własnie pozycja nie sprzyja długim wyczynom z dziewczyną, no bo poprostu facet szybko kończy... tak mu dobrze jest wtedy, aha no i jak nasza partnerka jest BARDZO ciasna. A jeszcze szybciej skończy facet jak się podepsze na rękach, siędząc praktycznie na tyłku (no i oczywiście kobieta jest na górze :) ).

Is it true ??
 

dudzik17

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Mysle ze długość stosunku nie zalezy tylko od pozycji ale głównie od stanu podniecenia chłopaka napewno pozycja tez swoje do tego ma,ja np najszybciej koncze przy pozycji id tyłu a na jeźdźca dłuzej(a prawda jest taka czym czesciej uprawiasz sex tym dłużej on trwa::)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie jestem panem, ale sie wypowiem, jesli pozwolisz :p
Otoz moj byly wlasnie na jezdzca nei mogl dojsc. Tzn inaczej: zalezy, na jakiego jezdzca :p. Jesli takiego, ze on sie pode mna ruszal, to spokojnie i bardzo to lubil, ale kiedy ja sie zaczynalam ruszac, to stwierdzil, ze tak to by mogl lezec caly dzien ;).
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, ja tez raczej dluzej wytrzymuje na jezdzca... ale w sumie nie jestem pewien bo mam bardzo ubogie doswiadczenia jak narazie.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ostatnio mi moja dziewczyna powiedziala ze nie lubi tej pozycji ;]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez za nia nie przepadam, wole męską dominacje
chociaz czasem przychodzi mi ochotka zeby troche wziac sprawy w swoje rece :p
 

Szteffenn

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam ja potwierdze opinnie że czas spółkowania w pozycji na jeźcca zależy od podniecenia faceta i od częstosci wspólrzycia,ale na jeźca dłużej dochodze a czasami to ja muszę poruszać od dołu żeby dojść jak partnerka już pada. :papa:
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
odpowiem troszkę żartobliwie ihaha :D
 

pedro17

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
he he niezly temat dales .Moja dziewczyna tez lubi te pozycje, no ale w sumie co tu duzo gadc jest bardzo podniecajaca...;]
Jednak panowie jesli chcecie miec dluzszy stosunek z partnerka to musicie sie wybrac do sex shopu ;]...tam jest tyle tabletek ze napewno ktoras wpadnie wam do gustu ;]
POZDRAWIAM ;] :eek:k:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
a ja powiem ,że uwielbiam te pozycje bo w niej szybko dochodze a chłopak... heh... no co jak już dojdzie to po jakimś czasie można zacząć na nowo - co nie? :sexy:
 

Slavecky

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
"- Kochanie zróbmy to dziś na jeźdźca.. - on
- A kto to jest najeźdźca? - ona
- Germański kur...a oprawca! - on"
:D :D :D
 

Szalony85

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kraków
HMM w moim przypadku dzieje sie to brdzo bardzo szybko dzieje w tej pozycji, nie wiem czemu tak jest:) ale jak moje Sloneczko chce mnie szybko mmmmmmmhmmmm no wiecie to to jest jej najlepszy sposob abym odlecial na inna planeta :)
 

Black Widow

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
WrocLove ;)
Jestem dziewczyną, ale się wypowiem ;)

Mój facet ogólnie może kochać się baaardzo długo :D:D:D ale akurat w tej pozycji - zwłaszcza jeśli pochylę się do przodu - potrafi dojść w kilka sekund :) bardzo Go podnieca ta pozycja. Oczywiście jeśli nie chcę żeby tak szybko kończył to potrafię nad tym zapanować ;) on też oczywiście.
 

rocky1

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
śląsk
ja osobiscie nie moge dojść w pozycji na jeżsca,szybciej koncze w pozycji od tyłu i na boku{łyżeczka},mysle że to sprawa indywidualna.
 
Do góry