czy mogę być w ciąży?

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
W tym juz mniej więcej się orientowałam, niestety nie jestem tu na tyle długo żebym miała pełne prawa i jedyne co będzie mi przysługiwało to rodzinne. Zamierzam poradzić się jeszcze prawnika czy można było by coś ewentualnie jeszcze uzyskać. Co do alimentów jeśli nie będzie płacił on, wówczas zapłaci mi państwo. A co do trwania spraw alimentacyjnych zostanie to załatwione bez mojej obecności.

Rafale89, daruj sobie te komentarze. Bo twoje wypowiedzi tutaj naprawdę są zbędne. Nikomu nie jesteś w stanie pomóc, przykro mi. Zresztą nie szukam pomocy u osób twego pokroju.
 

Rafal89

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gùrny Ślùnsk
Rafał89 zwrócił uwagę na jedną ważna rzecz - przywileje socjalne w Niemczech. Sprawdź, jaka pomoc przysługiwałaby Ci, gdybyś na razie mieszkała z dzieckiem u rodziców, z prawnie nieustalonym ojcostwem dziecka. Zwróć uwagę na fakt, że sprawy o alimenty w polskich sądach troche trwają no i co innego zasądzenie alimentów a co innego ich ściągalność. A ze ściągalnością nie jest dobrze. Oczywiście życzę ci, żebyście się dogadali, ale jeśli na razie sprawa wygląda na trudną, zainteresuj się, co nasi zachodni sąsiedzi oferują matkom w Twojej sytuacji, żebyś przynajmniej wiedziała, jaki masz wybór.



Wybaczcie ale nadal nie rozumie, jak może być nie ustalony ojciec? to co tylu partnerów seksualnych było czy co?, a z tym socjalem to niezupełnie , znam samotne matki wychowujące dzieci w Niemczech (chociażby moja siostra i kuzynka) i co jak co ale państwo przeznacza na to ogromne sumy (od becikowego po co miesięczny kindergeld) i nie mówie tu o alimentach tylko zwykłej pomocy państwa.




Rosalie nie za formalistycznie podchodzisz do adminowania ? ;)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Wybaczcie ale nadal nie rozumie, jak może być nie ustalony ojciec? to co tylu partnerów seksualnych było czy co?, a z tym socjalem to niezupełnie , znam samotne matki wychowujące dzieci w Niemczech (chociażby moja siostra i kuzynka) i co jak co ale państwo przeznacza na to ogromne sumy (od becikowego po co miesięczny kindergeld) i nie mówie tu o alimentach tylko zwykłej pomocy państwa.
w metryce dziecka można po prostu wpisać, że ojciec jest nieznany, nie wiem czego tu nie rozumiesz!!
autorka napisała, że za krótko mieszka w Niemczech, żeby uzyskać pełną pomoc socjalną!!
widać, że faktycznie polska młodzież ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem......
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
A dokładnie: ojcostwo prawnie nieustalone. (Z akcentem na: prawnie). Dziecko niezamężnej matki nie dostaje ojca do metryki od razu, choćby matka na porodówce 10 razy podala jego personalia. Konieczna jest sprawa sądowa lub oświadczenie ojca w USC za zgodą matki złożone w dowolnym terminie do czasu ukończenia przez dziecko 18 lat. Tylko potocznie używa się sformułowania "ojciec nieznany".
 

LadyDoom

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
jeśli nie będzie płacił on, wówczas zapłaci mi państwo.
Oto to właśnie chciałam powiedzieć, tylko nie zdążyłam jakoś :bag: Państwo płaci matce, a koleś jest już pełnoprawnym dłużnikiem wobec państwa i państwo już będzie sobie z niego ściągało co i ile trzeba. Miałam podobną sytuację. Działa, nawet jeśli nie ma z czego ściągnąć :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Rosalie nie za formalistycznie podchodzisz do adminowania ? mruga.gif
Moderowania.
Nie sądzę. Po prostu jestem wyczulona na tle aborcji i ludzkiej głupoty, poza tym mam nie tylko ten dział, zajrzyj na religię i zobacz jaki tam jest reżim. Wiadomo - temat-studnia i dlatego tak ;)
Ja mam dużo dystansu o to się nie martw :D
Wybaczcie ale nadal nie rozumie, jak może być nie ustalony ojciec? to co tylu partnerów seksualnych było czy co?
Nie chodzi o to,ze autorka nie wie kto jest ojcem.
 

Rafal89

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gùrny Ślùnsk
w metryce dziecka można po prostu wpisać, że ojciec jest nieznany, nie wiem czego tu nie rozumiesz!!
autorka napisała, że za krótko mieszka w Niemczech, żeby uzyskać pełną pomoc socjalną!!
widać, że faktycznie polska młodzież ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem......



Nie czytałem wszystkich waszych postów więc wybacz, a do młodzieży też się raczej nie zaliczam :p
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Nie czytałem wszystkich waszych postów więc wybacz, a do młodzieży też się raczej nie zaliczam :p
wystarczyło przeczytać tylko post poprzedzający Twój ostatni.
a jak Ci się nie chce postów czytać, to się nie wypowiadaj.
no, do młodzieży to może się nie zaliczasz bo zdaje się, że emocjonalnie jesteś na poziomie dzieciaka...
 

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
W jakim celu sie udzielasz, w dodatku obrażasz mnie. Skoro ten temat cię nie interesuje, bo postów nie czytasz. Ja doskonale wiem kto jest ojcem mojego dziecka. Co do moich partnerów seksualnych to nie twój interes. Piszę tu w całkiem innej sprawie...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Zacznijcie pisac posty na temat, chyba ze Wam sie juz mozliwosci wyczerpaly!
 

lizzie123

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam schiza niesamowitego. Rozstałam się z owym chłopakiem, stąd być może... Kochałam się z nim ostatnio na początku kwietnia ( była i globulka i prezerwatywa), dostalam okresu kilka dni po tym, z pięć dni, miesiąc pozniej także dostalam okresu, dodam, ze był bardzo nieobfity, i w kolejnym miesiącu czyli w tym dostałam okresu, tydzień wcześniej, i w tym momencie mam wrażenie, że rośnie mi brzuch. Co więcej w szóstym tygodniu domniemanej ciąży zrobiłam dwa testy, z tym że jeden po południu i oba wyszły negatywnie i nadal mam schiza:eek:
 

załamana_22

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, proszę Was o pomoc...
Jestem z chłopakiem ponad 3 lata, od początku biorę tabletki, nie chcę dziecka...
A tu nagle przy regularnym przyjmowaniu tabletek taka wpadka.
Więc pytam, jak skontaktować się z ginekologiem, który podejmie sie usunięcia ciąży, sama nie mam pojęcia o tym, nie myslałam ze będzie mi taka inf kiedys potrzebna...
 

Rafal89

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gùrny Ślùnsk
Dziewczyny, proszę Was o pomoc...
Jestem z chłopakiem ponad 3 lata, od początku biorę tabletki, nie chcę dziecka...
A tu nagle przy regularnym przyjmowaniu tabletek taka wpadka.
Więc pytam, jak skontaktować się z ginekologiem, który podejmie sie usunięcia ciąży, sama nie mam pojęcia o tym, nie myslałam ze będzie mi taka inf kiedys potrzebna...



Ja bym coś doradził , ale pewnie znów dostane "ostrzeżenie" za promowanie tej metody :niepewny:
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
oj... prowokacja? nie wierze że ktoś mógłby być na tyle naiwny by pytać o to na forum...

a jeśli nie, to jaki masz problem aby to dziecko urodzić ? nie musisz wychowywać jeśli nie chcesz. są inne wyjścia.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Dziewczyny, proszę Was o pomoc...
Jestem z chłopakiem ponad 3 lata, od początku biorę tabletki, nie chcę dziecka...
A tu nagle przy regularnym przyjmowaniu tabletek taka wpadka.
Więc pytam, jak skontaktować się z ginekologiem, który podejmie sie usunięcia ciąży, sama nie mam pojęcia o tym, nie myslałam ze będzie mi taka inf kiedys potrzebna...
Kobieto, masz 22 lata, z facetem jesteś od 3 to co to za problem dziecko? zakładam, że się kochacie, skoro jesteście razem już tyle czasu, więc czemu nie chcecie być rodziną?? zawsze masz te wyjście, żeby dziecko oddać do adopcji i na pewno będzie to lepsze rozwiązanie niż zabijanie go.
zanim cokolwieczek postanowisz obejrzyj na YouTube filmy o aborcji, please.
 
Do góry