Co Myslicice o solarium w czasie okresu?

Brzoskwinia89

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Czestochowa
Hej Dziewczyny ! Jakie jest wasze zdanie na temat chodzenia na solarium w czasie okresu ?
Ja nigdy nie choodzilam w czasie okresu ale sma nie wiem co o tym myslec bo na solarium w czasie okresu nie chodzial ale na sloncu sie opalalam czy to byl 1 czy ostatni dzien okresu wiec nie wiem czy to rzeczywiscie jest niebespieczne ?
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja chodzilam i nic mi sie nie dzialo.. oczywiscie nie w 3 pierwsze dni, poza tym jest temat o solarium ;p moglas tam pytac ;)
 

saveta1

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
ja bym nie poszła <_< wolałabym poczekać już te kilka dni i pójść spokojna, że nic się nie stanie.
 

elekti

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
moja koleżanka raz poszła na solarium... w pierwszy dzień okresu, dostała takich skurczy brzucha po kilku godzinach, że musiała karetkę wzywać :/ pewnie każdy reaguje inaczej, ale poza bólem można się jeszcze krwotoku nabawić... ja bym wolała nie ryzykować
 
C

*ChMuRkA*

Guest
podobno nie należy, ja nie próbowałam i Tobie też nie radzę, po co ryzykować
 

Brzoskwinia89

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Czestochowa
ja tez uwazam ze to glupi pomysl przynajmniej w pierwszych dniach chcialam poznac wasze zdanie :) Dzieki Pzdr
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
ja bym nie poszła... skoro w "te dni" nie można zażywać gorących kąpieli to solarium raczej też nie
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta - ładnych parę lat temu była dość nagłośniona w mediach sprawa śmierci młodej dziewczyny - zasłabła w solarium, opalając się podczas okresu. Wypowiadali się specjaliści, zapamiętałam, że każda klientka solarium powinna byc informowana o przeciwwskazaniach do opalania i ryzyku, jaki się łączy z ich zlekceważeniem. Miesiączka jest jednym z tych przeciwwskazań. Nie pamiętam już, jakie jest podłoże medyczne tego ryzyka. Inna sprawa, że nigdy, w żadnym solarium (dobra - chodzę bardzo rzadko) nie słyszałam o żadnych przeciwwskazaniach.
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Niestety nikt nie powie Ci o przeciwwskazaniach bo bardzo mało osób może tak naprawdę korzystać z solarium...
 

ancora un bambino

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
ostatnio w jakiejs gazecie czytalam jak sie przygotowac na lato czy cos takiego.. i tam bylo ze w czasie okresu nalezy unikac slonca a tym bardziej solarium, ale juz nie pamietam dlaczego...
 

Edzia016

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja tez bym nie radziła.. ponieważ w tamtym roku byłam nad morzem i miałam 4 dzien okresu jak poszłam na plaże się opalać.. i nabawiłam sie krwotoku i bolu ze ledwo doszłam do domku,a wiec nie polecam opalania tym bardziej idac do solarium .;))
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja chodziłam i specjalnie nic mi się nie działo. może było mi odrobinę goręcej, i jeśli pójdziesz na pionowe, to możesz się słabiej poczuć... aha, i ciepło wzmaga krążenie, więc wiesz... ale po za tym chyba spoko :)
 

karolinarenata1995

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Korytnica
Wiesz co ja zawsze chodzę na solaruim w czsie okresu, i nic mi sie nie dzieje.. :D
Czuje sie zawsze normalnie... ;) W niczym mi okres nie przeszkadza nawet w chodzeniu do solarium i chodzę
w każdym dniu w którym mi wypada okres.. :) :lol: ..Więc nie buj sie dziewczno i chodż w czsie okresu...:**
Tylko zawsze wczodz w majtkach do skura jest w tedy bardzo wrażliwa....:D:D
 

Diamond_girls

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mi też się właśnie nic nie dzieje. A chodzę normalnie. Zmniejszam sobie czas max do 10 min i ustawiam wiatraki i nawiewy na max wrazie czego. Podobno nie można chodzić w czasie okresu.. ale jeśli na słońcu latem podczas miesiączki sie dobrze czujesz to w solarium tak samo. Tam w końcu aż tak gorąco nie jest. Nie ma się czego bać. ;)
 

Doma-mika

Whitechocolate ^_^
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Miasto
Poręba
mozesz miec zwiekszone krwawienie i łatwiej o zasłabniecie w 2 i 3 dzien nie polecam
 
Do góry