co mam zrobic?

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
Żeby nie przedłużać przejdę od razu do rzeczy. Podoba mi się pewien chłopak… Problem tkwi w tym, że się nie znamy chociaż zdarzyło się, że rozmawialiśmy ze sobą. Poza tym to bardzo dobry kolega mojego byłego – co wbrew pozorom stanowi wieeeelki problem… I jakby tego wszystkiego było mało to ostatnio okazało się ze ma dziewczynę… Zależy mi na tym żeby zwrócił na mnie uwagę; będę miała okazje na studniówce na która zaprosił mnie niestety mój były :/… co mam zrobić żeby mnie jakoś zauważył, porozmawiał ze mną cokolwiek…???

Jeżeli chcecie wiedzieć cos więcej pytajcie, odpowiem… Tylko błagam – pomocy!!!
 
S

Silvesters

Guest
Moze nie jestem w doradzaniu najlepszy, ale moim zdaniem musisz zdobyć na tej studniówce jakiś kontakt, dokładniej chodzi mi o to ze mozesz z nim zatańczyc cos wolnego, moze ten gość pali i wyjdzie na "fajke" to tez mozesz wyjsc i wtedy pogadac... ale najlepiej to zdaj sie na instynkt, on mowi najlepiej, czasami spontan jest najlepszy:)

Zycze powodzenia:)
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
jeśli chcesz do niego zagadac to musi byc luz. Nerwy ci w tym niepomogą. Jesli boisz się że niebedziesz miała tematu to np gdy bedziesz do noego podchodzić to znajdz w jego wuglądzie cos charakterystycznego i poprostu zrób jaka uwage na ten temat tylko tak aby sie nieobraził. Skoro muwisz że to kolego twojego byłego to możesz się go spytac co słychać u"tego byłego" bo nieutrzymujecie kontaku czy cos takiego. Ale jesli sie wyluzujesz to tema sam powinien się znaleźć.

skoro ma dziewczyne tzn ze sie spoznilas... wiec sobie odpusc
Dlaczego? A jesli spodoba mu się bardziej Kaziula99 to ma taswoją ziewczyne oszukiwac i się z nią męczyć?
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
jeśli chcesz do niego zagadac to musi byc luz. Nerwy ci w tym niepomogą. Jesli boisz się że niebedziesz miała tematu to np gdy bedziesz do noego podchodzić to znajdz w jego wuglądzie cos charakterystycznego i poprostu zrób jaka uwage na ten temat tylko tak aby sie nieobraził. Skoro muwisz że to kolego twojego byłego to możesz się go spytac co słychać u"tego byłego" bo nieutrzymujecie kontaku czy cos takiego. Ale jesli sie wyluzujesz to tema sam powinien się znaleźć.
Dlaczego? A jesli spodoba mu się bardziej Kaziula99 to ma taswoją ziewczyne oszukiwac i się z nią męczyć?

a nie przyszło ci do głowy, że jest ze swoją dziewczyną szczęśliwy?

ze ją kocha, świata poza nią nie widzi...

boshe, <egoiści>

spóźniłaś się i tyle, odpuść go sobie, bo będzie nie przyjemnie...

nie jeden facet na świecie ... a i tak wszyscy tacy sami <_<
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Skoro ma dziewczyne, to nie radze.
Moze jest z nia szczesliwy,
a w dodatku, to najlpeszy kumpel twojego bylego..
odradzam.

Rozejrzyj sie lepiej za jakims wolnym menem ;) :D
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
a nie przyszło ci do głowy, że jest ze swoją dziewczyną szczęśliwy?

ze ją kocha, świata poza nią nie widzi...

boshe, <egoiści>

spóźniłaś się i tyle, odpuść go sobie, bo będzie nie przyjemnie...

nie jeden facet na świecie ... a i tak wszyscy tacy sami <_<


Wiem jaki on jest i raczej dziewczyn nie bierze na powarznie... on nie mowi ze to jest jego "dziewczyna" tylko "kobieta"(wiadomo po co)! Gdybym miala pewnosc ze jest z nia szczesliwy to w zyciu bym sie pakowala w jego zwiazek...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a czy ty chcesz miec do czynienia z takim facetem? chcesz sie w takie cos pakowac?
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
a nie przyszło ci do głowy, że jest ze swoją dziewczyną szczęśliwy?

ze ją kocha, świata poza nią nie widzi...
A jesli z nie jest z nia szczęśliwy a jest z nia aby być? Uwież mi niektóży tak tobią i niejest ich wcale bardzo mało.

Chyba warto to sprawdzić?
 

Elizabeth

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Jaka masz pewnosc ,ze po tygoniu, miesiecu, czy dwoch mu sie nie znudzisz i nie znajdzie sobie jakiejs innej "kobiety" i ty bedziesz cierpiec i sie zastanawiac " po co mi to bylo"
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
23
Miasto
Zza gór i lasów
WIesz, taka dobra rada, nie ryj się ;) Jak ma chłopak 'kobiete' to niech sobie ma, kumpel Twojego byłego. Ja bym się nie pchała w to. Bo możesz sobie w ten sposób popsuć stosunki... i na pewno ta dziewczyna jego zadowolona nie będzie, a jak jej na nim zależy? to co wtedy? Skrzywdzisz ją. Pomyślałaś o tym? Nie łatwiej znaleźć innego przystojniaka? Mało to takich łazi tu i tam?
 
S

Silvesters

Guest
Tacy trzeci ludzie w związku są najgorsi... jak on bedzie chciał byc z toba to napweno zadziała, ale ty sie nie pakuj w ich związek bo to nie fair... a po drugie zdobędziesz nowych wrogów!!
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Dokładnie!
Nie ma co się pakować w taka sytuację.
Nie można budować swojego szczęścia na czyimś nieszczęściu!
Na ziemi chodzi miliony slodkich chłopaków i napewno kiedyś takiego znajdziesz.Nie raniąc nikogo.
Widocznie nigdy jeszcze nie miałaś sytuacji gdzie jakaś dziewczyna odbija Ci faceta...
 

agata:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Może i trudno jest się tak po prostu odkochać... ale ja bym na twoim miejscu jak na razie z Niego zrezygnowała. Moze On kiedyś zerwie z tą laska i wtedy będziesz mogła się za niego zabrać;)
Najlepiej teraz daj sobie z nim spokoj;)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Może i trudno jest się tak po prostu odkochać... ale ja bym na twoim miejscu jak na razie z Niego zrezygnowała. Moze On kiedyś zerwie z tą laska i wtedy będziesz mogła się za niego zabrać;)
Najlepiej teraz daj sobie z nim spokoj;)

odkochać ? jak tutaj mozna mówić o miłości, jak ona go nie zna... sama tak napisała w 1poście ...

ech, ODPUŚĆ GO SOBIE i tyle, :mruga:
 
Do góry