Ciach ciach ;p

FungiMaster

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ostatnio rozwazalem ogolenie sobie wlosow lonowych z okolic odbytu, poniewaz przeszkadzaja mi a w okrsie upalow strzasznie sie poce w tych okolicach.Czy jest to dobry pomysl ? czy wogol jest to oplacalne bo jest to niewatpliwie wyzwanie wparowac tam maszynka do golenia :p i czy po wygoleniu moga mi wyskoczyc jakies krostki itp ?... okolice narzadow plociowych mam zgolone i jest o wiele lepiej^^
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Będzie cię starsznie swędzieć kilka dni po i nie będziesz mógł się tam podrapac:)
 

LadyDoom

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Zawsze może się golić częściej, wtedy będzie problem z głowy ;) Ech faceci... Dziewczyny jakoś nie narzekają, się golą i żyją :p
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
cóż jeśli z przodu jest w porządku to jak zgolisz te z tyłu tak samo też bedzie ok.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
to chyba będzie ciebie strasznie swędzić, no ale niedowiesz się jak nie spróbujesz :]

I ciekaw jestem czy sobie poradzisz samemu w tym miejscu sobie ściąć włosy :D
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Hmmm ja tez mam wlosy na tylku i co, fakt poce sie ale nie mam narazie dziewczyny ktora mogla by mi pomoc;)(no chyba ze mame poprosisz..) ja sie tam nie przejmuje chociaz wiem o co ci chodzi;] nei jestes sam to normalne
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
użyj kremu do depilacji veet. nanieś go na odpowiednie miejsce, zostaw na kilka minut i sprawdzaj co jakiś czas czy włoski nie odchodzą same następnie spłucz to wodą. sugeruję trzymać krem około 5 minut. ja tak robię i nie mam żadnego problemu z krostami bądź swędzeniem.
 
Do góry