Chce Się Zabić

Status
Zamknięty.

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
glowa do gory :) zawsze jest po co i dla kogo zyc(dla rozdziny przyjaciol, znajomych) 3 maj sie:*:*
 

aGuśka=)

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
kto wie;)
glowa do gory :) zawsze jest po co i dla kogo zyc(dla rozdziny przyjaciol, znajomych) 3 maj sie:*:*
dla rodziny??matka ze mną nei rozmawia-od 3dni próbuje ją przeprosić za to że poźno wróciłam do domu, ojciec trzyma jej stronę twierdząc ze ostatnio nikt w domu nie może ze mną wytrzymać, rodzeńswto tesh ze mna nie rozmawia bo boją się reakcji rodziców..przyjaciółka..??a kto to taki??zanjomi??mają swoje sprblemy..
 

john wayne

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym..."

A swoją drogą, nie polecam... ja też raz chciałem... blisko było i więcej tego nie zrobię... :)

Głowa do góry! :)
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
dla rodziny??matka ze mną nei rozmawia-od 3dni próbuje ją przeprosić za to że poźno wróciłam do domu, ojciec trzyma jej stronę twierdząc ze ostatnio nikt w domu nie może ze mną wytrzymać, rodzeńswto tesh ze mna nie rozmawia bo boją się reakcji rodziców..przyjaciółka..??a kto to taki??zanjomi??mają swoje sprblemy..
Ze słownika wójka Nitrobolonusa:"Samobójstwo to celowe wyrządzenie sobie samobójstwa"

Nie wyrządzaj sobię samobójstwa bo wyrządzisz sobie samobójstwo! :lol:
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Masz smiertelna chorobe ? jestes bezdomna ? bez srodkow do zycia ? (tutaj niech kazdy dopisze sobie kolejne odpowiednie)

Raczej nie, wnioskujac z Twojego posta. Samobojstwo nie jest rozwiazaniem. Zauwaz problemy innych i zyciowe tragednie. Duzo optymizmu zycze, tak na koniec...
 

SZWAGIER

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Bielsko-Biała & Koszalin
chcę się zabić..nie mam po co i dla kogo zyć..


Brawo, poważnie tak myślisz? To że mama z tobą nie rozmawia od 3 dni nie jest powodem do samobójstwa i pewnie ma poważny powód do tego aby Ci w ten sposób dać "karę". Zastanów sie następnym razem co piszesz bo jest to jedna wielka brednia, jakbyś chciała sie zabić to byś to juz zrobiła a nie żaliła się na forum. Powodzenia? Pewnie Ci sie przyda...
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
popieram szwagra.wiesz wiele osob nachodza takie mysli albo ma sie gorsze dni bo cos nam sie nie udaje albo z kims sie poklocilismy.Ale jakby kazdy z tego powodu sie zabijal to by na swiecie nie bylo ludzi!przemysl to!i zycze zeby ci sie ulozylo ale twoje probley to jeszcze nie powod do samobojstwa!Pozdrawiam :eek:k:
 

Jijana

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
jblo
Czekaj. Moment. Czegoś tu nie rozumiem. Jak to : znajomi zajęci się własnymi sprawwami, przyjaciół nie masz, a jednak mama jest zła na Ciebie, bo późno wróciłaś do domu. Pewnie z imprezy, alebo z jakiegoś spotkania z kumplami. A Ty powinnaś rozejrzeć się za nowymi znajomościami, być miłą i pogodną, bez myśli samobójczych. Wtedy po spojrzeniu na te dni, kiedy myślałaś o samobójstwie zobaczysz, jakie to wszystko było bezsensowne !

Pozdrowienia, myśl optymistycznie ! :*
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
ja też chcesz się przyłączyć ? (ironia)
Tyle razy chciałem to robić aż w końcu znudziło mi się..
widzisz moją sygnaturkę ? miałem powód żeby się zabić ale tego nie zrobiłem... każdy kto mnie zna ODRAZU mówił żebym się nie zabijał bo to głupstwo ale wogóle o tym nie myślałem bo doszedłem do wniosku że to nie ma sensu
zrobiło mi się bardzo głupio jak zauważyłem że każdy mnie postrzega jako niedoszłego samobójcę i tylko to we mnie widzieli...
Życzę ci tylko tego żebyś tak jak ja przejżała na oczy i nie robiła tego póki nie jest za późno i nikt jeszcze nie patrzy na Ciebie z pogarda mrucząc pod nosem "co za debil/ka, chciał się zabić"
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
to ze rodzice sie do ciebie nie odzywaja nie jest jeszcze powodem do samobojstwa! to jest kara z ich strony za to ze zapozno wrocilas do domu...napewno im niedluygo przejdzie
 

toja123

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
...Nieraz sa gorsze dni... kiedy przepełnia nas smutek.... chce sie nam płakac i wszystkiego mamy dosyc.... najłatwiej wtedy poprostu powiedziec sobie:"Chce umrzec" nieraz miałam takie momenty ale tak na prawde nikt nie chce umierac.... bo zazwyczaj konczy sie na gadaniu.... Złe dni to poprostu zycie.... i tzreba je jakos przetrzymac.... mam jednak nadzieje ze tych złych rzeczy jest mało w porownaniu z dobrymi...;)
Głowka do gory!!! zaniedlugo u ciebie znowu zawita słoneczko zobaczysz;)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
co ty gadasz ?! kiedyś tesh miałam takie genialne pomysły.. i u mnie wszystko jest beznadzieją od jakiś 2 lat ponad ... ale się jush nie przejmuje. co ma byc to będzie.. nie możesz się przejmować drobymi niepowodzeniami.. i uważać tego za tragedię...
Oglądałaś "Piłę" ? wszystko na ten temat..
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Samobójstwo to najgorsze co mogłabyś zrobić.
Pomyśl, że jest tylu ludzi, którzy chcieliby Twoje życie, bo są nieuleczalnie chorzy i czekają na śmierć.
A Ty od tak chcesz je siebie pozbawić...
Nie zapominaj, że samobójstwo jest grzechem - więc co będziesz miała po śmierci ?
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
eee no nie mów tak ! każdy ma dla kogo zyc ! Ja tez wiele razy chciałam się zabic ale dochodziłam do wniosku ze nie ma sensu bo zycie potrafi być wspaniałe :) 3m sie
 

niome

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
"druga strona lustra"
Samobójstwo to najgorsze co mogłabyś zrobić.
Pomyśl, że jest tylu ludzi, którzy chcieliby Twoje życie, bo są nieuleczalnie chorzy i czekają na śmierć.
A Ty od tak chcesz je siebie pozbawić...
Nie zapominaj, że samobójstwo jest grzechem - więc co będziesz miała po śmierci ?
no właśnie!

samobójcy są skazani na wieczne potępienie, wiec zastanów sie po co zyjesz?
 

Mileś

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Inowrocław
kazdy ma problemy, ja rowniez, ale warto zyc:)

2 raz edytuje tego posta bo nieumiem po prsotu wyrazic mojego gniewu do twojego posta:

napisze teraz krotko, niegadasz od 3 dni z rodzicami sprubuj to zmienic bo mozesz, inni juz nie moga na zawsze...
pogodz sie z rodzina i zyj dalej
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
A pomyśl sobie co może być za tydzień, za miesiąc, za rok, za 10 lat... co, myślisz, że dalej będzie tak strasznie jak teraz??? Wcale nie musi!!! To zależy od Twojego PODEJŚCIA!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry