Brutalne zabijanie zwierząt - petycja

Status
Zamknięty.

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
37
Miasto
www.forumovision.com
a trudno się zastanowić i domyślić, że ten film jest na pokaz? Zielonym się nudziło to poświęcili kilka zwierzątek żeby zebrać podpisy. Kto normalny obdziera zwierzę ze skóry na żywca? Kiedyś już widziałem ten film. Przecież widać jak to zwierzę się rzuca, po cholerę się tak męczyć? Przecież to może podrapać, pogryźć... Nie prościej walnąć młotkiem w głowe i na spokojnie zedrzeć skórę?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zacznijmy od tego, że wulgarna nazwa tematu, do tego jak ktoś apelował - dodaje wpis 'Od 18 nastu..', hmm, na tym kończę.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Obejrzałam może z dziesięć sekund.To jest wprost nie do uwierznia co się dzieje z ludźmi.Powiedziałabym że to sadyzm.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Hahahha śmieszny filmik :lol2: Ale na żywo by wyglądało lepiej!! Słaba jakość :/
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
hmmm czyżby mój post sobie dziwnym trafem samemu znikną?? <lol2>
A więc riplej :lol2:
"A was to nie śmieszy? Jaja jak berety :lol2:
A jak sie rzuca :lol2:"
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja pie****e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ku**a!!! Obejzalam pierwszych 5 sek i nie mam zamiaru dalej ogladac... strasznie sie poryczlam jak to zobaczylam ;( JAK TAK MOZNA?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cenzura: zabije tych ludzi... zabije! :evil: :grymasi:
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie obejrzałam tego do końca, ale po prostu brak słów! :/
Najchętniej wzięłabym do siebie wszystkie te biedne zwierzaczki, żeby je jakoś ocalić :(
Ludzie bez serca :/
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
A ja 5 raz ogladam...faaaaajne :p

:mruga: <_< :eek: jestes POJE*ANY!!!!!!!!!!!! :grymasi: a moze ciebie, synek, tak pomeczymy??!! Chetnie bym porzucala ciebie o podloge i z caaalej sily walnela kijem po twojej pustej glowie!!!!!!
------------------------

Jejuśśśś przezylam ogromny szok po tych 5 sek tego filmiku ;( do tej pory serce mi wali jak mlot i mam lzy w oczach... ;( dla nie to jest niewyobrarzalne ze ludzie (to chyba zle slowo.... bardziej by pasowalao uzyc slowa "TO") moga robic takie OKROPNE rzeczy biednym, BEZBRONNYM zwierzaczkom ;( ;( co one im zrobily??!! Eh... to jest chore.... ONI SA CHORZY!!!!!!!! :grymasi:
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A co, nigdy lupą mrówek nie przypalałeś?? To taka mrówka duża :p

jestes POJE*ANY!!!!!!!!!!!! argh.gif a moze ciebie, synek, tak pomeczymy??!! Chetnie bym porzucala ciebie o podloge i z caaalej sily walnela kijem po twojej pustej glowie!!!!!!
Widze że jednak cie to podnieca :p
Jak sie nie odpowiednio spojrze na grupe koksów-dresiarzy to teżmoże mnie to spotkać i to oni wtedy ubaw po pachy będą mieli :lol2:

Jejuśśśś przezylam ogromny szok po tych 5 sek tego filmiku crybaby.gif do tej pory serce mi wali jak mlot i mam lzy w oczach... crybaby.gif dla nie to jest niewyobrarzalne ze ludzie (to chyba zle slowo.... bardziej by pasowalao uzyc slowa "TO") moga robic takie OKROPNE rzeczy biednym, BEZBRONNYM zwierzaczkom crybaby.gif crybaby.gif co one im zrobily??!! Eh... to jest chore.... ONI SA CHORZY!!!!!!!! argh.gif
A ja kończe śniadanie, wyłanczam filmik i spadam na uczelnie :p
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
A co, nigdy lupą mrówek nie przypalałeś?? To taka mrówka duża :p

Widze że jednak cie to podnieca :p
Jak sie nie odpowiednio spojrze na grupe koksów-dresiarzy to teżmoże mnie to spotkać i to oni wtedy ubaw po pachy będą mieli :lol2:


A ja kończe śniadanie, wyłanczam filmik i spadam na uczelnie :p

jestes chory psychicznie!!!
zycze ci (z calego serca) zebys albo sie udlawil tym sniadaniem (tak na marginesie to mam nadzieje ze ci nie bedzie smakowalo) albo zeby takie drechy cie dopadly i... ojjojo wole juz nie pisac co sie z toba stanie... ojej ja plakac po tobie nie bede :cenzura:

KRETYN JAKICH MALO!! SZKODA MI GO....
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Najgorsze jest to, że coś takiego naprawdę ma miejsce i to bynajmniej nie jakaś propaganda. Jestem za tym, aby takich ludzi naprawdę do końca życia pozamykać i w kamieniołomy... dlaczego? Bo kurde może to zwierze normalnie zabić, nie trzeba się nad nim pastwić.
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
A co, nigdy lupą mrówek nie przypalałeś?? To taka mrówka duża :p

A ja kończe śniadanie, wyłanczam filmik i spadam na uczelnie :p

człowieku, kto cie wychowywał? charles manson, czy kurde kto?
weź nie pie*dol że jesteś taki cwaniak bo się w to trochę wierzyć nie chce.



noo ja też uważam, że powinni po prostu zabić te zwierzaki, a potem je skalpować, ale cóż.... są ludzie, którzy mają nasrane we łbie. tym tu najwidoczniej sprawia to radoche. :/ normalni to oni na pewno nie są
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
weź nie pie*dol że jesteś taki cwaniak bo się w to trochę wierzyć nie chce.
Ja i cwaniak? Ja tempak[nawet niewjem jag to sie pisze :( ] jakich mało jestem...
człowieku, kto cie wychowywał? charles manson, czy kurde kto?
wilki
jestes chory psychicznie!!!
Lekarze mieli pewne wątpliwości ale ostatecznie stwierdzili że zdrowy jestem I mam na to papiery! A wy macie??

zycze ci (z calego serca) zebys albo sie udlawil tym sniadaniem (tak na marginesie to mam nadzieje ze ci nie bedzie smakowalo) albo zeby takie drechy cie dopadly i... ojjojo wole juz nie pisac co sie z toba stanie... ojej ja plakac po tobie nie bede

hahha i w czym jesteś lepsza od tego gościa z filmiku :p
Cały wasz "humanitaryzm" wychodzi :lol2:
A śniadanie mi smakowało, macie inne filmiki bo ten mi sie już znudził :/ Jak długo można oglądać w kółko to samo?? :(
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
A.D.D.A.M.2.3 -> ciebie chyba opentało... za coś takiego, to powystrzelać tylko. Nie obejżałem do końca, wyłączyłem kiedy te biedne zwierzęta leżały ledwo żywe bez skóry...
 
Status
Zamknięty.
Do góry