Brutalne zabijanie zwierząt - petycja

Status
Zamknięty.

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
no ci ludzie są normalnie po:cenzura:ani...nawet nie mogłam tego do końca obejrzeć...
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
no ja widziałam do końca, ale przyznaje, że z trudem mi to przyszło. uwielbiam krwawe horrory, ale takiej akcji nie potrafie pojąć
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Jak nazwac człowieka , który robi coś takiego zwierzęciu <_< ?!! Masakra
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
ja tego nie rozumiem. z trudem się to ogląda, a co dopiero coś takiego zrobić. nie wiem gdzie oni mają uczucia, ale... ja bym sie bała przejść obok takiego
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
no właśnie...nie mogłam obejrzeć tego do końca a ci ludzie to robili...zastanawiam się co czuł ten człowiek robiąc takie okrucieństwo...radość?satysfakcję?czy wogóle cos czuł?
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
no właśnie...nie mogłam obejrzeć tego do końca a ci ludzie to robili...zastanawiam się co czuł ten człowiek robiąc takie okrucieństwo...radość?satysfakcję?czy wogóle cos czuł?
Pewnie nic nie czuł.. dla niego to "zwykłe" zajęcie <_< ! A potem ktos sie ubiera w futra z takich zwierząt..i tez nie mysli nad tym, skąd sie wzięły !!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Kurde, co za cham mnie nagrał???

A tak na poważnie to nic nadzwyczajnego/ ciekawego tam nie widze.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Eeetam, przesadzacie, trochę krwi się polało, nic więcej. Żebyście moje akcje widzieli...

O i widze że wreszcie z tej glupiej cezury zrezygnowaliscie! A wszystko dzieki tamtemu gosciaowi z filmika!
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
Eeetam, przesadzacie, trochę krwi się polało, nic więcej. Żebyście moje akcje widzieli...

gratuluję poziomu wrażliwości. tylko że wiesz... tak nie za bardzo masz się czym chwalić.
widziałeś tego ... eee psa(?), co już bez skóry był, i leżał ruszając głową?
pewnie, nic wielkiego, kto by sie tam przejmował. echhh
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
Powinni to robic bardziej profesjonalnie tzn. jesli juz musza to robic (czyt. po to aby miec kase i przezyc) to powinni najpierw zalatwic biedaka, a potem "obdzierac" ze skory. Moim zdaniem ten filmik jest troche za brutalny, zeby polecac go na forum, gdzie duzo uzytkownikow ma 14 i mniej lat. Naamah, please: edytuj ten post i napisz informacje >>Tylko dla ludzi powyzej 18 lat i o mocnych nerwach<<< Naprawde - bez przesady, jeszcze troche i powklejacie linki jak sie zabija np. koty ostrym dlugopisem. :bag: Pozatym swiata nie naprawiacie, zbierajac jakies smieszne podpisy - Life is brutal.
Moze zlapia paru tych skur...... na pare miesiecy wiezienia, ale zaraz kolejni "hodowcy" beda robic to samo.
Teraz szkoda wam tych zwierzakow, mi tez jest niedobrze jak na to patrze. Ale przypomnialem sobie opowiadanie pewnego starszego czlowieka, ze ... zaledwie kilkadziesiat lat temu podczas drugiej wojny swiatowej ss-mani czasami zabijali podobnie male dzieci: brali za nogi i o ziemie z calej sily. :bag: <_<
"Dziwny jest ten swiat..."
 
Status
Zamknięty.
Do góry