Ból w czasie gry wstępnej

aneta932

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Hej;) Zawsze jak zaczynamy grę wstępną i zaczynam się podniecać, przez jakiś czas czuję silny ból w pochwie. Tak jakby mięśnie były tam bardzo spięte... Macie coś takiego? Czy można się jakoś tego pozbyć?
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
A Ty tyle dziewic przeleciałeś, że taki doświadczony?
hehe, oki może powinnaś pójść do lekarza lub spytać się na forum z lekarzami, są takie ale nie wiem czy na 100 ktoś ci pomoże, chciałbym ci pomóc ale nie mam tyle doświadczeń (budowa człowieka itp..>
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
może stres albo hmm.. zdenerwowanie, ekscytacja, która prowadzi do napięcia na myśl o czekającej przyjemności ;)
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
A Ty tyle dziewic przeleciałeś, że taki doświadczony?
Nie jestem lesbijką. Ale skoro ty lubisz to droga wolna:D

Czytając niektóre tematy na tym forum odnoszę wrażenie, że dziewice to są jakieś kłębki bólu. Wszystko je boli... Pierwszy raz też, nie wiem co to za mit, ale podczas pierwszego stosunku nic mnie nie bolało, nie leciała mi krew i w dodatku miałam orgazm więc nie wiem kto puszcza famę, że to boli o_O. Boli was dotykanie łechtaczki, ujścia... wszystkiego. Boli seks analny. Wszystko. Ja nie wiem, czasami się zastanawiam czy te dziewczyny przeżyją poród, skoro mają tak niską tolerancję bólu.

Moim zdaniem wypad do lekarza to pierwsza konieczna sprawa. Co do zdenerwowania, czym można się denerwować? Autorka na moje oko jest zimna jak lód dlatego ten ból i strach czy dobrze będzie udawała orgazm...
 

aneta932

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Autorka na moje oko jest zimna jak lód dlatego ten ból i strach czy dobrze będzie udawała orgazm...
Nie muszę udawać, że mam orgazm, z tym akurat nie mam żadnych problemów.

I sorki za pomyłkę, moim pierwszym wrażeniem było, że jesteś facetem, a na płeć nie spojrzałam... :/
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Czytając niektóre tematy na tym forum odnoszę wrażenie, że dziewice to są jakieś kłębki bólu. Wszystko je boli... Pierwszy raz też, nie wiem co to za mit, ale podczas pierwszego stosunku nic mnie nie bolało, nie leciała mi krew i w dodatku miałam orgazm więc nie wiem kto puszcza famę, że to boli o_O. Boli was dotykanie łechtaczki, ujścia... wszystkiego. Boli seks analny. Wszystko. Ja nie wiem, czasami się zastanawiam czy te dziewczyny przeżyją poród, skoro mają tak niską tolerancję bólu.


To nie jest taki mit, niektore dziewczyny podczas pierwszego razu bardzo boli. U mnie za drugim razem, gdy juz mojej blony nie bylo, to wtedy cholernie bolalo, ale na szczescie tylko chwile. Tylko powiem Ci szczerze, ze wcale przed ani w trakcie nie myslalam o bolu, nie balam sie tego bolu - tak jakbym wierzyla, ze bedzie cudownie mimo bolu. Bylo niezle ;) bo z kims na kim mi zalezalo.No ale jednak w tamtym wieku do orgazmu mi jeszcze brakowalo, ale mniejsza.. :)
 
Do góry