Alien vs. Predator 2

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
stopklatka

Filmweb
Co sadzicie o tym filmie???
No i ewentualnie o AvP(pierwszej czesci)
Ja juz nie moge sie doczekjac tej produkcji...


Ja tez czekam z niecierpliwoscia :), tym bardziej, ze widzialem pierwsza czesc (kilka razy). Dla mnie to wysmienity film tylko niepotrzebnie wplatali w te krwawe sceny piekna i delikatna kobiete. Tak czy siak 10/10 :)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
A dla mnie to jeden z najgorszych gniotów ostatnio. Gorszy jest tylko film "W stronę słońca", który widziałam niedawno. Dwa filmy bez sensu, monotonne, banalne do bólu... A że sequele są zazwyczaj gorsze od numerów jeden - drżyjcie widzowie :D

ps. chętnie przeczytam opinie zaciekłych zwolenników tej produkcji - bardzo jestem ciekawa, co w niej takiego wartego zobaczenia :]
 

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja tez czekam z niecierpliwoscia :), tym bardziej, ze widzialem pierwsza czesc (kilka razy). Dla mnie to wysmienity film tylko niepotrzebnie wplatali w te krwawe sceny piekna i delikatna kobiete. Tak czy siak 10/10 :)
Ja tez "jedynke" ogladalem kilka(nascie) razy...
I uwazam to za jeden z lepszych filmow ostatnich lat...
Nie kazdemu musi sie podobac....
Ja jestem ogolnie fanem Avs.P......poprostu te stwory wymiataja....
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
jeden z najlepszych filmów ostatnich lat? proszę cię... :hahaha:
no chyba, że w kategorii przeciętny horror s-f klasy B, ale nie w porównaniu ze wszystkimi filmami ostatnich lat :]
z góry przepraszam wszystkich fanów owego obrazu, ale nie rozumiem, nie pojmuje, co w tym filmie może fascynować...
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Ja tez "jedynke" ogladalem kilka(nascie) razy...
I uwazam to za jeden z lepszych filmow ostatnich lat...
Nie kazdemu musi sie podobac....
Ja jestem ogolnie fanem Avs.P......poprostu te stwory wymiataja....


Chociaz stary juz jestem to nadal filmy tego gatunku robia na mnie spore wrazenie :). Poczawszy od kultowego juz filmu "Obcy 8 Pasazer Nostromo" z 1979 r. poprzez "Obcy - Decydujace Starcie" 1986 r., "Obcy 3" 1993 r., "Obcy 4 - Przebudzenie" 1997r, oraz filmy "Predator" 1987 r., "Predator 2" 1990 r. i oczywiscie "Obcy Kontra Predator" jestem fanem tego gatunku kina akcji SF. Teraz czekamy na "A.vs P.2".... a co powiesz na "Predator 3" ?. Niestety nie wiem kiedy sie ukaze :(, w kazdym badz razie chca zatrudnic do tej produkcji naszego wiekowego juz Arnolda :). Ciekawe co z tego wyjdzie ?.

jeden z najlepszych filmów ostatnich lat? proszę cię... :hahaha:
no chyba, że w kategorii przeciętny horror s-f klasy B, ale nie w porównaniu ze wszystkimi filmami ostatnich lat :]
z góry przepraszam wszystkich fanów owego obrazu, ale nie rozumiem, nie pojmuje, co w tym filmie może fascynować...

Co sie podoba w SF ?...hmmm....to czym sie zachwycaja inni milosnicy kina, chociazby w komediach, horrorach czy poezji. Od zawsze lubialem fantastyke i moze dlatego tak bardzo kocham astronomie. W kazdym razie dla mnie to jest wlasnie to - SF :).
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Ja wiem czym jest S-F i dlaczego może się podobać. Pytałam co się podoba W TYM KONKRETNYM FILMIE? ;-)
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Ja wiem czym jest S-F i dlaczego może się podobać. Pytałam co się podoba W TYM KONKRETNYM FILMIE? ;-)


Elegancko przedstawione pod wzgledem graficznym, role zagrane tak jak trzeba, efekty specjalne 1 klasy, atmosfera filmu jest fantastyczna, muzyka a ogolnie mowiac dzwiek jest tak profesjonalnie zgrany z akcja, ze nie przeszkadza jak to ma miejsce w innych filmach, hmmm....ogolnie zecz ujmujac - po pierwszym obejzeniu zostalem siedziec. Na drugi dzien bylo od nowa :). Do tego dochodzi bardzo wazna sprawa mianowicie to , ze nie zostal przereklamowany. Fajnie sie oglada dobry film nie wiedzac wczesniej jaka jest fabula...czyz nie ?.
 

kapiz

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tam gdzie życie jest piękne
Podobno zapowiedz jest już w drodze :D . Całkiem, całkiem był AVP chociaż mi w nim czegoś brakowało. Czułem niesmak po oglądnięciu tego filmu. Mam nadzieje że AVP 2 będzie lepszy od jedynki.
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Podobno zapowiedz jest już w drodze :D . Całkiem, całkiem był AVP chociaż mi w nim czegoś brakowało. Czułem niesmak po oglądnięciu tego filmu. Mam nadzieje że AVP 2 będzie lepszy od jedynki.


Pozyjemy zobaczymy...oby nie przesadzili z efektami specjalnymi. Skoro pierwsza czesc byla tak finansozerna to nie wieze, zeby jej nastepczyni byla zrobiona ot tak sobie.
 

rocky1

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
śląsk
OBCY, PREDATOR-tak ale osobno,razem kicha.jedynka słaba,więc po dwójce nic sie nie spodziewam oprócz efektów specjalnych.
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Jedynkę obejrzałem ze smakiem, ale dwójka...mniej mi sie podobała. W jedynce był taki wspaniały klimat odległości od tego co się kocha i w ogóle, a dwójka dzieje się w mieście co moim zdaniem nie wyszło filmowi na dobre.
 
Do góry