Życie w związku

Maciavella

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
83
Punkty reakcji
0
Jak spedzacie razem czas? Czego oczekujecie od parnera? jak ma sie zachowywac, moze jakies prezenty?
Czy wasi partnerzy (do pan) daja wam czesto kwiaty? Jak sprawiaja wam przyjemnosc? :) Czego chcecie wiecej co byscie zmienili?
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Robić wszystko to samo co przedtem!
CZEGO OCZEKUJE OD PARTNERA? HM... Skoro zgodziłam się na związek z nim, czyli musi być oki :)
Zachowywać się? Normalnie! Być sobą!
Prezenty? Jeśli go stać to czemu nie, ale jak nie to też nie ma różnicy....
Hmmm NIE! Nie mam chłopaka :D a poza tym nie przepadam za kwiatami... wolę, żeby chłopak mnie gdzieś zabrał i fajnie bawić się :)
Jak sprawia przyjemność? :D To chyba oczywiste... :D
Czego chce więcej? Romantyzmu....
Co bym zmieniła? Wulgarność
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Bardzo uważamy, żeby zbyt wybujałe oczekiwania wobec partnera nie przeszkodziły w stawianiu wymagań wobec samej siebie. Zamiast się zastanawiać, co tez facet ma robić, żeby było fajnie - samej robić tak, żeby było fajnie. Dostajesz tyle, ile sama wkładasz.
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Kiedy mieszka się razem, to pod wspólne spędzanie czasu można podciągnąć praktycznie całe dnie, ale rozumiem, że chodzi ci o te bardziej rozrywkowe formy spędzania czasu ;) Hmm... Na razie (z powodu uziemienia przez chorego członka rodziny partnera) podchodzi nam pod to wspólne granie na komputerze, zwyczajne świrowanie, spacery, chodzenie na imprezy, spotkania ze znajomymi, wyjazdy na konwenty, obozy, bitwy historyczne... Wspólna praca nad stroną internetową, wspólne gotowanie... Może i nic specjalnego, ale nie narzekam. W każdym razie za dwa tygodnie, już na swoim, będzie można częściej być poza domem :)

Odp partnera oczekuję wierności - no wiadomo, to taka obustronna podstawa. Oprócz tego chociaż minimalnego zainteresowania się obowiązkami domowymi i mną - i to też działa w obie strony. To, jak się zachowuje, najchętniej pozostawiłabym bez najmniejszych zmian (no, może poza czepianiem się), tak więc jest dobrze :) Nie oczekuję od niego prezentów, bo nie są one najważniejsze, a kwiatów nigdy od niego nie dostałam, chociaż i tak sprawił mi kilka prezentowych niespodzianek. Może za następne parę lat dostanę kwiatka z zaskoczenia, bo kiedy pyta ni z gruchy, ni z pietruchy, czy ma mi kupić, to potrafię tylko odmówić - taki defekt wychowawczy :p
 
A

Aulelia

Guest
Jak spedzacie razem czas?
A różnie, zwykle u mnie: oglądamy telewizję, leżymy, słuchamy muzyki, parę razy jedliśmy razem, nieraz wychodzimy na spacery {ostatnio częściej z racji pogody}. Za niedługo mamy zamiar ćwiczyć grę w ping-ponga.

Czego oczekujecie od parnera?
Aby się więcej starał, dbał o mnie i w sumie tyle wystarczy.


jak ma sie zachowywac, moze jakies prezenty?
Prezenty - tak, ale od święta {okazjonalnie}. Jak ma się zachowywać? Dziwne pytanie, ale odpowiem zgodnie z prawdą. Oczekuję od niego czułości w większości sytuacji i zrozumienia względem mnie. Aby okazywał mi miłość, walczył o mnie.



Czy wasi partnerzy (do pan) daja wam czesto kwiaty?
Tylko raz dał na Dzień Kobiet.


Jak sprawiaja wam przyjemnosc? :)
Pomijając osobiste szczegóły, sprawia mi przyjemność samymi staraniami, spotkaniami, spacerami.


Czego chcecie wiecej co byscie zmienili?
Chciałabym spędzać czas u niego w domu. Zmieniłabym również mój porywczy stosunek do niego oraz te jego przekonanie, że chcę się często kłócić.
 

PiotrekOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
1
Czasami jednak wszystko ustaje i bezsilność pożera związek. W moim przypadku doprowadziło to początku rozwodu. ;(
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jak spedzacie razem czas? Czego oczekujecie od parnera? jak ma sie zachowywac, moze jakies prezenty?
Czy wasi partnerzy (do pan) daja wam czesto kwiaty? Jak sprawiaja wam przyjemnosc? :) Czego chcecie wiecej co byscie zmienili?


Spotykamy sie srednio kilka razy w tygodniu, ale obecnie nie codziennie, bo duzo obowiazkow, szkola, domowe obowiazki itp. Najczesciej ostatnio jestesmy u mnie w domu, u niego radziej, bo sie kiedys poklociliam z jego rodzicami i zaogniac nie chcemy - no ale to mniejsza o to.
Wracajac do tematu, siedzimy w domu, ogladamy filmy, jemy, gadamy itp itd ale tez czasami wychodzimy , lazimy po parku, jedziemy do kina, czasem na kregle, czasem lazimy po Warszawie. Oczekuje od partnera glownie szczerosci i wiernosci. To dla mnie podstawa. Moj partner na kazdym kroku pokazuje, ze jestem dla niego ta jedyna. Daje mi kwiaty roznie, zazwyczaj na okazje typu urodziny, czasem na Sylwestra i inne okazje, ale czasem tez spontanicznie. Sprawia mi przyjemnosc sama obecnoscia obok, ale czasami tez robi mile niespodzianki np wezmie do fajnego sklepu kupi ladny pierscionek lub wisiorek. Czasami brakowalo mi czulosci, moj ukochany bardzo mnie kocha, ale czasem jest zbyt zamkniety w sobie, ale w sumie to sie zmienilo :)
Kiedys tez czasem nie widzial swoich bledow i byl zbyt uparty, ale teraz czesciej idziemy na kompromis :)
Pozdrawiam
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Jak spedzacie razem czas? Czego oczekujecie od parnera? jak ma sie zachowywac, moze jakies prezenty?
Czy wasi partnerzy (do pan) daja wam czesto kwiaty? Jak sprawiaja wam przyjemnosc? :) Czego chcecie wiecej co byscie zmienili?

Wszystko zależy od osobowości i dotychczasowego życia. Podczas spędzanego czasu łączymy wspólne zainteresowania. Oczekiwanie jest jedno, by dalej ją tu widzieć taką jaka jest.

N.
 

GreenGreen

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
Jak spedzacie razem czas? Czego oczekujecie od parnera? jak ma sie zachowywac, moze jakies prezenty?
Czy wasi partnerzy (do pan) daja wam czesto kwiaty? Jak sprawiaja wam przyjemnosc? :) Czego chcecie wiecej co byscie zmienili?

Mój związek wygląda mniej więcej tak, że staramy się uzupełniać. Ja maluję on interesuje się informatyką i muzyką. Często spędzamy wieczory wspólnie malując na płótnach, a on w zamian ma niezły ubaw widząc jak rozbijam się Jego wymarzonym autem w Need For Speed :lol: Często wspólnie uczymy się grać na gitarze, gotujemy obiady, próbujemy nowych rzeczy, oboje lubimy książki i koncerty, jeśli COMA planuje koncert dostajemy szału. Można powiedzieć, szczeniackie zachowanie szczeniacka miłość. Ale bardzo podoba mi się ta pewność siebie jaką mamy przy sobie. A kiedy któreś z nas coś przeskrobie, ja idę do jednego pokoju on do drugiego. Po paru godzinach, jedno z nas przychodzi przytula się i już jest po wszystkim. Lubię prezenty, oboje lubimy lasange i gdy tylko nadarza się okazja, największą nagrodą jest właśnie ona. Nie koniecznie musi wydawać na mnie fortunę, wystarczy coś od serca :)
 
Do góry