Zadaj pytanie użytkownikowi X.

K

kate2

Guest
Pincerka napisał:
Co najbardziej lubisz w forumowisku?
Wszystkiego po trochu: lubię rozmowy bardziej i mniej poważne oraz te na PW gdzie poznaję ludzi trochę bardziej niż na forum Forumowiska :)
A najbardziej nie lubię gdy użytkownik się ochoczo wita i deklaruje że powiększy grono aktywnych użytkowników i.....znika jak kamfora w wodę.


Delilaah ...odwrócimy pytanie: czego najbardziej nie lubisz w Forumowisku?
 
M

MacaN

Guest
Ja bym tu użył funkcji member, bo inaczej Delilaah może nigdy nie zobaczyć tego wpisu, satem wołam [member=Delilaah]
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
kate2 napisał:
Delilaah ...odwrócimy pytanie: czego najbardziej nie lubisz w Forumowisku?
Brakuje mi użytkowników, takich stałych bywalców (gdyż jednorazowych i niewiele znaczących jednostek wiele się przewija). Oczywiście problemem jest także aktywność w wielu kategoriach, zapewne nie do końca wynikająca z braku wiedzy na dany temat, aczkolwiek z chęci wypowiadania się? Sama się na tym złapałam, że chyba boję się wypowiedzieć w tematach politycznych, bo jeszcze zagorzali interesanci mnie zlinczują i co wtedy? ;-)

Pytanie do Jendruli:

Co jest Twoim absolutnie najważniejszym priorytetem w życiu?
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Na ten moment priorytetem będzie wyszkolenie się w mojej dziedzinie do jakiegoś sensownego poziomu. Ale w moim wieku ten priorytet się ciągle zmienia :D

Pincerka, najbardziej wyszukane danie jakie kiedykolwiek ugotowałaś to...? :Crazy:
 
W

wiki9969

Guest
Jak dojdę do siebie po sesji. :crazy:

Pincerka

A dlaczego tak Ci na tym zależy? :szuka:
 
K

kate2

Guest
Odwiedzę swoje rodzinne strony. Śnią mi się po nocach i nie mogę do nich dotrzeć.


@[member='Pincerka'], na co się najczęściej denerwujesz?
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Bo jestem chytruskiem :crazy:


Pincerka, co to jest głęboki burgund? :Crazy:
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Niestety, już kilka tygodni nie mam żadnej możliwości korzystania z internetu :crazy:



Wiki, Skąd ten lew w avatarze? :Szuka:
 
W

wiki9969

Guest
Jak Ty go nie chcesz to ja się z chęcią nim zajmę. :crazy:

A tak poważnie, boję się go. :niepewny:


Macan

Kiedy w końcu wybierzesz się w moje strony? :szuka:
 
M

MacaN

Guest
Delilaah napisał:
Nigdy nie byłam w Wałbrzychu.
Mój błąd :D



wiki9969 napisał:
Już tęsknię.
Okej - składam uroczystą przysięgę, że jak zaliczę w czerwcu tyle przedmiotów, że już niezależnie od września będę na 3 semestrze, to Cie odwiedzę w te wakacje.



Delilaah napisał:
Macan, z kim z forum chciałbyś spędzić jeden dzień?
No dzień to mógłbym spędzić z Tobą, albo z Wiki.

[member=Wolfy] Traktujesz forum jako całkowicie inną sferę życia, czy gdyby było jakieś większe spotkanie, to byś się na nim pojawiła?
 
Do góry