z ery do ...

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
dotychczas byłam w erze, niedługo jednak kończy mi się umowa. zastanawiam się nad zmianą sieci jednak nie wiem na co się zdecydować. początkowo myślałam o play'u ale już sama nie wiem, może heyah ? zależałoby mi aby wstąpić do sieci, w której będę miała wiele różnego typu promocji, darmowe sms'y, minuty, itd.
co byście mi zaproponowali ?
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ja jak zawsze proponuję heyah - darmowe smsy w sieci, promocja w postaci podwójnego doładowania weszła już na dobre w życie heyah i w miarę regularnie się pojawia. Podstawowe stawki nie różnią się od innych sieci, ale na promocjach idzie sporo oszczędzić :)
 
Z

zypek84

Guest
Może pozostań w swojej sieci, lecz wybierz telefon na kartę. Z pewnością po zakończonej umowie pozostanie ci telefon.
Zamów w sklepiku Ery darmowy Duostarter - dostaniesz z nim dwa numery telefonu, jeden dajesz koledze, mamie, tacie, siostrze i rozmawiacie ze sobą dożywotnio za darmo ;-) Do wyboru masz dwie taryfy - w Nowym TT masz 29 gr za godzinę rozmowy na stacjonarki, 600 smsów za 6 zł, podwójne doładowaniam o których wspomniała Bamboocha. Druga taryfa to HOT - 29 groszy za minutę do wszystkich ;-) Napisz na co się zdecydowałaś.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
radioaktywna a czy do jakiejś sieci wyjątkowo często dzwonisz lub piszesz?
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
właśnie to jest najważniejsze z kim się najczęściej kontaktujesz - ja swoim zwyczajem polecę Orange, bo jeżeli dużo dzwonisz w obrębie tej sieci to przy każdym doładowaniu dostajesz od godziny do nawet 6 na rozmowy do każdego w orange.
 

Deamon1994

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska, Choszczno
Chcesz nowy telefon? Wybierz Play, lepszy abonament, ale Mixtura też nie będzie zła. Jak chcesz zostawić sobie ten co masz to kupuj starter Heyah.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
tak, zależałoby by mi przy okazji na nowym telefonie. też na początku myślałam o Play'u, ale słyszałam, że sms z tej sieci do Heyah kosztuje ok.90 gr, a tak się składa, że wielu moich znajomych jest właśnie w Heyah. :niepewny:
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
jak chcesz nowy telefon to nie bierz abonamentu, a już na pewno nie w sieci na P. uwiążesz się na 2 lata a po wyjechaniu z większego miasta będziesz szukać budki telefonicznej aby zadzwonić. Handso dobrze mówił - Orange, bierzesz Go - i korzystasz z minut non stop, a przy okazji możesz z doładowań promocyjnych korzystać.
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ja niedawno zmieniłam z Orange Mix na telefon na kartę w Heyah i jestem wniebowzięta zamianą- już mówię dlaczego. Otóż w Orange miałam smsy do wszystkich za 20 gr a rozmowy za 79gr- a ponieważ rodziciel ustawił mi taki pakiet, że płaciłam co miesiąc 25 zł, a do wykorzystania dostawałam 50zł- nie przysługiwały mi żadne promocje ani nic takiego. I zawsze mi tej kasy brakowało. Teraz o zmianie mam smsy za darmo w sieci (a dodać trzeba, że mój chłopak tez jest w Heyah), do innych za 14 gr, a połączenia do wszystkich oprócz Play za 29 gr- czyli żyć nie umierać, 20 zł spokojnie wystarcza mi na miesiąc :) Do Orange się zraziłam (miałam też z nimi parę nieprzyjemności). Ale chyba i tak najlepiej jest wybrać taką sieć, w której masz najwięcej znajomych/ do której najwięcej piszesz, bo zazwyczaj jest tak, że w sieci jest najtaniej :)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
jak masz znajomych w heyah to najbardziej opłaca się zostać w heyah. a jeśli koniecznie chcesz telefon to pomyśl o heyowym mixie - mają atrakcyjną ofertę. :)
 
Z

zypek84

Guest
Heyah również jest dobrym pomysłem, szczególnie na kartę, tym bardziej, że teraz można skorzystać z podwójnego doładowania.
 

Aspazja

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Ja polecam play na kartę :D Po każdym doładowaniu masz darmowe smsy do wszystkich sieci, jest ich chyba 2000. Pozatym gdy ktoś do ciebie dzwoni to za każde 2 minuty rozmowy otrzymujesz jedną do wydzwonienia, i do tegi do wszystkich sieci masz na stał 29 gr za minut. Ostatnio zmieniłam z plusa na playa i jestem bardzo zadowolona. Teraz ,,jade" już pięc miesięcy na doładowaniu za 50 zł a w plusie starczało mi na 2.
 
Z

zypek84

Guest
Play zmniejszył ostatnio ilość darmowych smsów po doładowaniu, aktualnie 2000 otrzymuje się chyba doładowując co najmniej 50 zł
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Do wyboru masz dwie taryfy - w Nowym TT masz 29 gr za godzinę rozmowy na stacjonarki, 600 smsów za 6 zł, podwójne doładowaniam o których wspomniała Bamboocha. Druga taryfa to HOT - 29 groszy za minutę do wszystkich ;-) Napisz na co się zdecydowałaś.

Jednak zostaję w Erze. W październiku przysługiwał mi będzie nowy telefon za grosze, nie wiem jeszcze na jaki się zdecydować, ale jeszcze mam czas. W Erze wspomnę jeszcze o tym Nowym TakTak'u, bo ta taryfa odpowiada mi najbardziej. I będzie dla mnie zdecydowanie najlepsza. :)
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
ja się pogubiłem... to co w końcu wybrałaś?? Bo przysługuje Ci nowy telefon a jednak bierzesz taktaka... bez kitu nie jest w ogóle skladne :) to tak jak bym napisałem że mając w pomarańczy abo biznesowe korzystam z happy day :D:D:D
 
Z

zypek84

Guest
Koleżanka chyba trochę się pomyliła. Nowy Tak Tak to oczywiście oferta na kartę, a z tego co zrozumiałem, to chcesz przedłużyć ofertę abonamentową, zgadza się?
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
a dobrze to przemyślałaś?? bo teraz w orange wszedł abonament w którym minuta jest za 29 groszy...
 
Do góry