Wos - Help!

Status
Zamknięty.

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
Sorki że zajmuję Wam czas, ale mam pewną prośbę....Otóż mam do wykonania pracę na WOS (wiedza o społeczeństwie) pt. Obraz statystycznego Polaka. Nie chcę by było to przepisanie danych z roczników statystycznych. Więc pomysł jest taki, żeby w pracy porównać dane uzyskane w ankiecie internetowej z danymi statystycznymi. Ankietę zamieściłam na stronce http://blog.tenbit.pl/ankieta_dane I chcę, by jak najwięcej internautów odpowiedziało na te kilka pytań, następnie odpowiedzi przeliczę procentowo i wynik zamieszczę w swojej pracy. Zajmie Wam to tylko chwilkę, a dla mnie to baaaardzo pomoże. Z góry dziękuję.
 

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
dzięki za pomoc :) choć fajnie byłoby żeby wypowiedziało się jeszcze trochę osób bo zamierzałam uzyskać głosy ok. 50 osób choć myślę że to będzie dość trudne... jak możecie to podrzućcie tę stronkę znajomym żeby coś tam nabazgrali ;) dzięki z góry
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Czego się nie robi dla dobra nauki :D Mam nadzieję że to jescze aktulane i nie bede tego na marne robić :D
 

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
dzięki za odpowiedzi :) ankieta jest aktualna jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie więc można się w dalszym ciągu wpisywać bo jeszcze "trochę" ludzi mi brakuje :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry