Wory Pod Oczami :/

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Siemanko wszystkim! Mam problem z oczami. Dużo śpie, dobrze się odrzywiam a i tak cały czas mam cienie pod oczami i są taki jakby opuchnięte. Jak znacie jakieś sposoby żeby się tego pozbyć to piszcie bo ja już mam dość :(
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
ja niestety tez mam ten problem... czy jestem wyspana czy nie, to i tak zawsze mam cienie pod oczami... niestety, taka juz chyba moja "uroda" (mam to po tatusiu :p ) i nic sie z tym nie da zrobic... jedynie troche podkładami zamaskowac :)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
moz espisz za dużo albo czytasz wiecorami i zbyt długo dglądasz telewizje i siedzisz przed kompem
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Dobry jest z Avonu krem pod oczy.
Ja mam dziedziczne te worki i nigdy sie ich nie pozbędę.
 

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
MoNcIa 91 podaj mi nazwę tego kremu bo ja mam tak, że rano jak wstaje to mam przeważnie ładne oczy i prawie ni nie widać a koło południa się zaczyna i jest coraz gorzej
 

okrus18

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Hmm tez mam ale uzywam jasniejszego trtoche od karnacji korektora albo poprostu robie sztuczki z podkladem lub pudrem
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja slyszalam ze sa specjalne srodki zeby sie tego pozbyc! ale nie pamietam jak to zrobic :/ a moze jakas kosmetyczka by poradzila co zrobic :) czy jest na sali kosmetyczka??
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
A moze sprobowalybyscie sobie polozyc na oczy ogorka ? Moja kolezanka tak robi i jej pomaga...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez mam straszne cienie pod oczami, wiecznie musze je korektorem przykrywac, zeby nie bylo widac :/
 

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dzięki!!! Będę próbować po kolei może coś pomoże :eek:k:
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
żel z eswietlików też jest dobry kiedyś jak byłąm zmęczona po andrzejkach to przyjaciólka mi poradziła fajny chłodzący i naprawde pomogło
 

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Hejka :)

Polecam codzienny masaż(najlepiej rano i wieczorkiem ok 10-15 min) okolic oczu + żele (dla młodej skóry) pod oczka i na powieki (są już takie dostępne w drogeriach) najlepiej jeszcze rozświetlające.
Wierzcie mi taki masaż działa pobudzająco na krążenie, pozbywanie się zaległej limfy.

W razie pytań piszcie 2157369, jestem kosmetyczką.
Pozdr
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
To jest w nowym katalogu na stronie 50 :p



Czy może chodzi o kremik z Planet Spa. Krem ma 30 ml jest malutki "Arizona Hot Sands". Takie kremowe w brąz wpadające opakowanie. Jak mialam zapuchniete oczy z sincami (za dlugo sobie pospalam w koncu ferie byly:D) zrobilam sobie z tego oklad i zeszlo. Efekt w moim przypadku byl zadowalajacy :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Pudełko jest koloru pomaranczowe. Jest to Zel pod oczy z peptydami Advanced Eye Perfector. Jest go 15 ml za 19.90 zł.
A o czym ty mowisz to go nie wiedze z tym nowym katalogu, moze slepa jestem :p
 

asia_krecik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z gwiazd :P
Hej!!
mam pytanie.. jak sie pozbyc lub zmniejszyc wory pod oczami..? czasami przez to wygladam jak nacpana lub nie wyspana :/
znacie moze jakies maseczki lub jakies kremy??
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
wyciag z koziej pałki podobno w jeden dzien jagby reka odjal
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Hej!!
mam pytanie.. jak sie pozbyc lub zmniejszyc wory pod oczami..? czasami przez to wygladam jak nacpana lub nie wyspana :/
znacie moze jakies maseczki lub jakies kremy??

Na zmęczone oczy możesz położyć kompres z tartego ziemniaka lub ogórka zielonego. Jeśli masz opuchliznę po nieprzespanej nocy :eek:czko: spróbuj z kilkoma kostami lodu zawiniętymi w chusteczkę.

Tak nawiasem, jeszcze rok przed monitorem i się przyzwyczaisz ;)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Kyup sobie okulary żelowe
Okularyelowe.jpg

Przy opakowaniu powinna byc instrukcja jak ich używać.
Bo są da sposoby na zimno i na gorąco.
Znajduja szereg innych zastosowań a nie kosztuja więcej niz 10 zł.
Ja jeszcze daję na oczy mokre torebki rumianku i zamykam oczy na kilka minut. Rumianek rozświetli Twoje oczy , a więc powinien i rozjaśnić wory.
 
Do góry